What's new

Cannabis mag beszerzés!

eddyweed

New member
Helló mindenki.
Magot szeretnék rendelni, de jó lenne ha az oldalon ki is lehetne egyből fizetni. Tudnátok nekem mondani ilyen oldalt?
Illetve a Dutch Passion oldaláról rendelt már valaki?
 

Brain.storm

Member
Helló mindenki.
Magot szeretnék rendelni, de jó lenne ha az oldalon ki is lehetne egyből fizetni. Tudnátok nekem mondani ilyen oldalt?
Illetve a Dutch Passion oldaláról rendelt már valaki?

Bushdoctor. Mastercard és Visa kártyával tudsz fizetni.
 

eddyweed

New member
Próbáltam de nem sikerült, ugyan az volt mint mikor előre kell utalni, küldtek egy emailt a banki adatokkal.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
válassz másik opciót, ez a bank transfer amit próbálsz.. válassz másik kártyás fizetési opciót.
 

Brain.storm

Member
Próbáltam de nem sikerült, ugyan az volt mint mikor előre kell utalni, küldtek egy emailt a banki adatokkal.

Amikor kiválasztod az országot "Magyarország" akkor már a legördülő menüben a fizetésnél ki lehet választani a "Hitelkártya" opciót. A többi adja magát.
 

eddyweed

New member
Amikor kiválasztod az országot "Magyarország" akkor már a legördülő menüben a fizetésnél ki lehet választani a "Hitelkártya" opciót. A többi adja magát.

Már sikerült, csak én idáig úgy rendeltem hogy nem regisztráltam 😀 de így sokkal egyszerűbb. Már úton is vannak a kicsik 😁😂 köszi a segítséget.
 

hobbi ur

Well-known member
Helló mindenki.
Magot szeretnék rendelni, de jó lenne ha az oldalon ki is lehetne egyből fizetni. Tudnátok nekem mondani ilyen oldalt?
Illetve a Dutch Passion oldaláról rendelt már valaki?

hubaseeds tesvérem, ott meg a think different autó meg a NC fotó elég komoly de télleg
 
M

Mackosajt

Ez a VÁM dolog egyébként mit takar? Átvilágítják a csomagot vagy mi?
EU-n belül csak szúrópróba szerű vámolás van, max. a hollandból érkezőket nézik talán kicsit jobban. Nekem mind átjött onnan is.
 

Brain.storm

Member
Egy kicsit keresgéltem, ÉS TALÁLTAM... :D
Gondoltam körbenézek a sógoroknál, mert eddig leginkább csak a Bokordoktorról esett szó itt.
Elég érdekes dolgokat találtam. Megosztom veletek is, hátha valakinek jól jön. ;)

- igrow(pont)at
Ez az egyik legnagyobb meglepetés. Olyan klónjaik vannak amiket már régóta kerestem. Nagy választék. Videóik alapján profin tolják. (innen tuti szerzek egy-két növényt :) )

- herbalist(pont)at
Hatalmas magválaszték legalább 25 Breedertől.

- seeds2go(pont)eu
Hát ezen beszartam konkrétan. Cannabis mag autómaták! :D Több osztrák városban és svájcban. Hatalmas kínálattal. Itt aztán minden van.

- future-grow(pont)at
Pár fajta klón több méretben. Ez is ígéretesnek tűnik.

Peace.
 
Top