What's new

Ca2 microgrow in coco

k_kaliber

Member
johnQ said:
k_kaliber czemu ma niedawac ziemi ? czy w ziemi rosna gorzej rosliny w takim malym boxie ? a coco to jakie mieszanki sa najlepsze ?
Czesc.
Najlepsze sa specjalne nieprasowane mieszanki np z canna
Czemu bez ziemi??
Bo roslinki rosna wieksze w kokosie niz w ziemi wiec poco do kokosu dodawac ziemi. A tu mowa o malym boxie.
Chyba ze chcemy zrobic mixa i uprawiac tak jak soil.
 
C

Ca2

Ziemia służyła do zwiększenia przeżywalności siewek w pierwszych 7 dniach. Po 14 dniach już roślina zapomniała co to ziemia :) W tym promieniu gdzie ona się znajdowała korzenie stały się za grube żeby w ogóle robiło to różnice.

Po rozłupaniu bryły coco stwierdziłem, że niepotrzebnie tak wielką donicę dawałem...Defakto dzieliłem ją na 4 części i w miarę wycinania roślin męskich wyjmowałem przegrody...ale i tak żeńska nie wykorzystała tego w pełni.

Co do własnego IBL to zajebista sprawa ale wolał bym sativa strain bo to palenie jest ciut za ciężkie i strasznie nieswój sie czuje po nim.

Tralaliński: całkiem dobrze trzepie w mózg bo Lewarowi na szybko suszarką suszyłem... dziś mi ładnie w PC wszystko doszło na elastycznie sucho...czyli idealnie. Po rurce ogarnąłem bude i pierwsze kilka lekcji było nieciekawie...w miarę zjazdu zacząłem być bardziej kumaty :D Ale fakt... jak na mistyczne geny G13 to spodziewał bym się więcej.

Pieprze nawozy canna... na plantonach mam zajebiste wyniki..dawkowanie na oko opanowane do perfekcji. 0 większych problemów...po co cudować.
 
Ca2:"jak na mistyczne geny G13 to spodziewał bym się więcej."
dokładnie myslalem że bedzie mociejsze, ale i tak nie ma co narzekac bo trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :D ważne ze robi pizde
 

k_kaliber

Member
Ca2 said:
Pieprze nawozy canna... na plantonach mam zajebiste wyniki..dawkowanie na oko opanowane do perfekcji. 0 większych problemów...po co cudować.

Z czystej ludzkiej ciekawosci, moze nastepnym razem "mistyczne g13 zrobi wrazenie
:bashhead: :rasta: i nie mysl ze jestem sprzedawca z canny bo gowno z tego mam. Hahaha
 
Last edited:
C

Ca2

k_kaliber: napewno zrobi wrażenie jak trafie dobre pheno w moich crossach ;) Być może pokusze sie o [G13xWW]xSDIBL f2 bądź przekrzyżuje to z [G13xWW]xHS...tu też można zrobić f2 dla uaktywnienia morderczego fenotypu:)
A z resztą... ja już jestem na takim etapie że każde mocarne jaranie dla mnie jest czymś normalnym i jedynie słabsze palenia robią znaczną różnicę:)

Po kolejnym ważeniu i zsumowaniu poprzedniego wyniku: 63.8g i jeszcze suszy sie największy szczyt i pewnie ponad 10g da. Stuff nie jest wysuszony na wiór (z wierzchu)...ale reszta sobie w słojach dojdzie przez pare dni. Ogólnie jak bym nie przycinał itp itd etc... 70+ to luzny wynik. Aż mi miło sięgnąć tych górnych 0.7g/1W :D może kiedyś przekrocze 1g/1W... :) oby:D




Żeby nie było;) pudełko wytarowałem :)


Ostatni top po dosuszeniu i wycięciu większości grubej łodygi dał plon 10.2g. Zapowiadał się na więcej ale jest zbyt puchaty...teraz licze na bardziej zbite szczyty i smaczne SD pheno :)

Ostatecznie sumując... licząc to ile opierdoliłem w trakcje... plon całkowity wagowy wynosi 74g +jakieś luźne 5g....jak na 0.13/0.14m2 i 100W lampe...coco na tanich nawozach... bez CO2.... i ogólnie taką wiochę to chyba dobry wynik no nie?:) ale i tak chcę 1g/1W :D :headbange :rasta: :joint:
 
Last edited:

Cinnamon

Member
@Ca2 piękny wynik, piękne panienki i oczywiście piękne topy ;).

Startuj jak najszybciej z czymś nowym, nie będziesz musiał nic skubać póki jeszcze to masz :p

Peace iG... :kissass:
 

Yarcio

Member
Ca2 - zajebiaszczo Ci wyszlo jak na HPS 100W :) Ale to raczej zasluga coco, na soil nie mialbys tych wynikow :)
 
C

Ca2

Coś przekombinowałem. Największe roślinki mają pomarszczone i nagnite końce liści(a'la nadmiar N bądź przesadziłem z PK) i brązowe cętki między żyłkami (braki Ca). Na dniach postaram się dojść do ładu z nimi.

28.03
2 najładniejsze roślinki - żeńskie; wysokość - do 15cm
2 najdorodnieszje roślinki - raz kolejny okazało się, że najładniej męszczaki wyrastają:) te były srogo pojarane nawozami. Trudno już ścięte.

Teraz może tydzień vega i jedziemy flow dalej :D
 
Last edited:
C

Ca2

[G13xWhite Widow] x Sour Diesel
Żeńskie
Mała podmianka fot...



Trening jakiś wymyśle bo lubie się nimi bawić. Zobaczymy jakie wyskoczą na vegu. Być może w niedziele 12/12 znów. Tak ogólnie to bardzo się zaskoczyłem, że takie maluszki już pokazały płeć. Myślałem, że bardziej się wyciągną nim pojawią się włoski. Jajca to wiadomo pierwsze.

Najładniejsza i nieuszkodzona

Ta zniosła lepiej przenawożenie od męszczaków
 
Last edited:
G

Guest

@Ca2 pomyslowe doniczki :p :D nie bedziesz ich juz przesadzał ? trening jakis bedzie ?

Edit: nie no w microboxie to Ca2 napewno zrobi trening :yummy:
 
Last edited:
C

Ca2

HAHA...a teraz zobaczycie ;)
Po zdjęciach coś tam dorobiłem ciekawego ale to zobaczycie jak zarzuce 12/12. Liczę na w miarę szybkie konkrety w przeciętnej ilości. Nie teraz czas na rekordy. Teraz muszę się sprężyć.. i być może po jakimś tam delikatnym lrout przesiądę się na jedną z dwóch opcj. 0.26m2 bądź 1.6 z groszem m2. Zależnie czy będzie mi się chciało przerabiać bądź też budować niemal od podstaw. W sumie podstawę bo zadaszenie jest:) Chociaż w sumie ze względu na zapach niezbyt mi się widzi przesiadka na większego boxa i ilości. Tak jak jest jest dobrze. Ale mebel już stary. Dzień w dzień dźwiga dość srogi ciężar... no i nie można ryzykować.

A teraz przed Państwem...tam tadadammmmmmm :jump: [G13xWW]xSD :jump:
Od początku balansują na skraju przenawożenia... Po liściach są nawoskowane podobnie jak klon Bubbleberry x Afghani którego nievegowałem. Teraz zarzucam jedynie PK ... nibawem znów wleje jakiś ferro. Narazie buteleczki wypróżnione.
#1


#2



I jak się widzą?

W dotyku też prawie jak sztuczne...tylko, że sztuczne rośliny tak nie "kurzą":D
|
|
V
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top