What's new

Ca2 microgrow in coco

C

Ca2

To wszystko jest tak pewne i stanowcze jak mój pogląd na tą sprawę. W sumie jak od razu po tym in zaskocze z następnym no to raczej nie będzie out bo jaranko będzie akurat na lato ;D










[__MIEJSCE__NA__TOJĄ__REKLAME__]
 
Last edited:
G

Guest

You must spread some Reputation around before giving it to Ca2 again. :D

Cholercia! Albo mi sie zdaje albo grow za growem coraz lepszy :friends:
 

Somelier

Active member
Hey Ca2 to jest ta g13xww ?? Tłusta i zdrowa ładnie wygląda ogólnie i już niedlugo koniec chyba.... ile jej zostało 2 trzy tyg ?? Ale dlaczego ona taka zielona ?? nie zaduzo azotu?? wsumie to nie jest jakis problem. Co to za nasiona tam dojrzewaja ??
 
Last edited:
S

Slabywh*j

No Ca2, jak na microgrow to wspaniale się prezentuje roślinka, widać już po niej że ścinka zbliża się dużymi krokami.
 
Last edited:

Yarcio

Member
No topki puchna i sionka dojrzewaja :) Za ile przewidujesz harvest?

BTW Te przytypowe liscie maja fajny wyglad :)
 

Muczaczo

Member
Hey Ca2, ale się znęcasz nad tymi roślinkami. Dałbyś im trochę podrosnąć, przecież je to boli... :D

Pozdro
 
G

Guest

:wave:
Ogladamy...ogladamy!!! Jest bardzo soczyście!!!mmm:)
Zreszta komentowac to chyba tylko w pozytywnym znaczeniu!:yes:heh...
A ja od siebie dodam, ze sledze wszystko bardzo dokladnie:wink: :D
pozdrawiam i JUZ NIEDLUGO!:Dheh :yes:
Napisz jak smakuje i dziala bo pachnie bardzo ladnie... :chin:heh...
:wave:
 
Last edited:

green.smoke

Member
no tez uwazam, ze elegancko to wyglada, dobry trening, kazdy centymetr jest wykorzystany...
a jaka pojemnosc maja doniczki?
 
C

Ca2

Donica dość duża... ponad 10L na 100% może pod 15. Do końca...nie wiem...jeszcze dużo białych włosków.
Azotu nie podaje.
Co do wykorzystania każdego centymetru ;) jest taki ścisk, że topy przy drzwiach nadgryza pleśniak więc hardcore. Troche z vegiem przesadziłem :D
 

k_kaliber

Member
Witam. Fajne zdjecia:)
Jak to teraz wyglada??
Ja kiedys jechalem na wakacje i 2 tygodnie zrobilem auto podlewanie.
1 z 4 kwiatkow zaplesnial niestety przesadzilem z iloscia wody.
Ale hash z zaplesnialych topiw jest git. Bo do palenia jako susz to nie zabardzo.
 
C

Ca2

10.III (71 dzień 12/12)
Roślina ostatnio raczy się tylko wodą. Dziś obciąłem wszystkie większe liście.. za kilka dni zcinam. Dziś paliłem z kolegami 4 rurki... i jak na 3 osoby to potrzask był tak srogi, że zrezygnowałem z wizyty w szkole. W ogóle nie bardzo chciałem się ludziom pokazywac na oczy :D Przez tydzień ostro nabrało temperamentu.








 

tomato

Member
Veteran
wow, zajebiste szyszki :headbange i pomyslec ze to jedna panienka, bez tych lisci widac jak nad nia ostro pracowales hehe
bedzie duuuuzo radosci :bashhead:
:rasta:
 
G

Guest

piekne!!!! ;) megawypasione.... ja tez mam ostatnio straszna faze na petanie dziewczynek... mam nadzieje ze mi sie nie przeniesie upodobanie na inne panienki :p
 
G

Guest

mniam!!!:D:D Jednak widze, ze cos z tego bedzie!!!!:wink::D:yes: heh... Mamusia wyglada jak i pewnie dziala imponujaco!!! :D

a tu córcia ...drugi tydz flo...:D in a little bondage :wink:

16863g13xwwdrugiflo-med.jpg


Szczesliwego harvestu!!!
:wave:
 
Last edited:

bogusik2

Member
''You must spread some Reputation around before giving it to Ca2 again.''

MISTRZOSTWO! takiego pudela z taka tresura mozna z pitbullem stawiac do boju!
Nikt tak nie umie wykorzystac przestrzeni i haczykow.. wedkarze uczcie sie! ;] pzdr
 
C

Ca2

alijah: mam nadzieję, że weed Cię pozytywnie zaskoczy :D ja po 6ściu pełnych dniach przerwy w paleniu dziś się poskładałem mocarnie...w pewnym momencie aż za mocno. Z takim palonkiem można sobie luźno wrzucić tryb econo.
 

Yarcio

Member
Ca2, respekt pelna geba, mistrzostwo treningu :D
Topiszony po prostu zajebiste, kiedy myslisz robic harvest?
 

Latest posts

Latest posts

Top