What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

BlueCheeseDinafemIndoor2020

Pillang

Well-known member
O poza cu blitz
picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Foarte bine arata. Ai grija cu umiditatea sa nu faca mold. Ca par cam densi.
Spor!
 

Pillang

Well-known member
Data viitoare cind fac poza, pun o cutie de chibrituri ceva, ca asa pare putin mai mare, decit in realitate.
Despre mold, am pus inca un ventilator, tote trei merg nonstop. Si inca ceva, incerc sa nu le ating.
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Am taiat cheeseul, acum deja se usca. Din fericire nici urma de mucegai, florile si mirosul sint destul de tari.
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Am ajuns la sfirsit, am cules in jur de 120g. E destul de puternic si are miros intens. Linga cheeseul asta a fost un skunk, care a prins mucegai, dar nu a infectat pe celelalte. Cam asa...
picture.php
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Salutare!
Ultima poza cu ei umbriti arata foarte bine (iubesc pozele cu ei umbriti, arata ca o poza de revista)
Ultima poza cu mugurele pare destul de copt pentru gustul meu, dar cea de dinainte cu creanga in mana arata deliciosi!

Ai facut o treaba buna! Felicitari!
 

Iepurasul

Member
@Pillang am si eu o intrebare, nu stiu daca Bluecheese e tot pe acolo cu Chesse de la dinafem, dar eu sunt curios daca ai avut probleme cu mirosul, miroase tare?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Daca ai filtru de carbon montat corect si cat de cat proaspat nu o sa ai probleme, chiar daca ai iarba ce pute. Asa ca nu iti mai face probleme.
 

Pillang

Well-known member
Cu mirosul intotdeuna e problema, chiar si in out. Fara filtru de carbon nu e real sa faci o gradina, mai ales, daca stai in bloc.
 

Iepurasul

Member
@Exploziv filtrul este nou nout, dar nu am experianta cu alte soiuri in afara de Northern Light atat auto cat si feminizate de la diverse banci de seminte.
@Pillang, dreptate ai, dar nu toate miros la fel de tare, iar pe net se plang unii ca ar mirosi destul de puternic....
 

Pillang

Well-known member
Nu toate miros la fel de tare, dar asta nu te juta. Care nu miroase tare si aia e prea puternic fara filtru. Mai sint phenouri, care nu pute tare dar pe asta nu poti sa faci un plan de gradina.
 

Latest posts

Latest posts

Top