What's new

Blueberry ( DP )

G

Guest

Hello. I wrote in last post about added nitrogenium because I tought it was a deficite of nitro, and I asked if it isnt a nitro deficite, should I flush them, because maybe its overfertilizing.

So if You think its a stress from to low high from plants to lamp Ill pull it up.
Now a far from plants to lamp is something around 10cm and temperature is something around 28C Degrees. Ill pulling my lamp 10cm more and we will see.

Anyway Big Big thx for you and visit this thread sometimes if You can. :)

Sry for bad english.
 
G

Guest

Mazar 3tyg, Blue za 4-5. Zobaczymy jak bedzie dojrzewac. Blue wytworzyla szybciej kupe trichomow niz mazar, ale on teraz ja przegania :)
 

dRiNkm4Nia

Member
elo kapitanie [;

mam takie pytanko czy zastosowales fim na bb ? (jak tak to ile raz ja przycinales) .
Bo wlasnie nie wiem czy moja przycinac ... w sumie z 4 pestek BB wyskoczyly 3 mutanty ktore sa strasznie powykrecane i polowe mniejsze od tej jednej normalniej ;D
...wiec na tych mutantach zastosuje extrem LST. xDDD i jee powyginam ;p
a z tej normalniej wyciagnac jak najwieksza roslinke ;p
... a i jeszcze jedno z ktorej strony dales wiatraczek na cool tube ;> wiatraczek dmuchajacy na lampe ? i rura od strony gwintu ;>
... i jaki dales wiatraczek dmuchajacy na lampe ? bo z tego co pamietam to masz 250W a ja mam 400W i sie wlasnie zastanawiam jaki dac zeby dobrze ja chlodzilo ... w sumie jak mozesz to daj jakies foto to sobie oblukam co i jak zmontowales ;]

pozdro (=
 
Last edited:
G

Guest

Siema ^^

A wiec ja stosowalem na BB tylko lst i to nie mocne. Powinienem zrobic ostrzejsze, ale juz trudno.

Im zrobisz lst dokladniej tym wiecej suszu bedziesz mial w efekcie, takze przetraktuj i ta zdrowa.

Tez mialem na 4 kielkowane pestki 3 x chuj wie co i jedna piekna Dama :)

W coolTube 250W chodzi u mnie jeden wentyl od kompa na 12v zasilu. Jest to wentyl dmuchajacy na zarowke od strony zarowki. Na twoje 400w 100% potrzebne beda 2 ( dmuchajacy i wyciagajacy po przeciwnej. Gdybys dysponowal wlasnie 2ma wiatrakami tochyba wyciagajacy bylo by lepej dac od str zarowki a wpychajact od oprawki.

pzdr!
 

dRiNkm4Nia

Member
no wlasnie tak myslalem ze jeden wiatraczek nie wystarczy wiec zrobie tak jak radzisz ;]
co do tego ostrego LST ;p nie wiem czy mi sie uda ;D ale bede probowal ;] a ta zdrowa chce przyciac pare razy w sumie na ilosci suszu az taki mi nie zalezy ;p bardziej stawiam na jakosc ;] nie na ilosc [;

pozdro (=
 
Cpt.BigBud said:
Hello. I wrote in last post about added nitrogenium because I tought it was a deficite of nitro, and I asked if it isnt a nitro deficite, should I flush them, because maybe its overfertilizing.

So if You think its a stress from to low high from plants to lamp Ill pull it up.
Now a far from plants to lamp is something around 10cm and temperature is something around 28C Degrees. Ill pulling my lamp 10cm more and we will see.

Anyway Big Big thx for you and visit this thread sometimes if You can. :)

Sry for bad english.


Hey Cpt.BigBud,

You're plants are looking good. How many weeks have they been in the flowering stage? And how much longer till they're done?

Oh, and don't worry about your English, I understand what you're saying. I wish I could speak/write Polish. Keep up the good work.

--Herbsman_OS
 
Cpt. BigBud piękne masz roślinki będziesz mial sporo palenia napewno na brak fazy nie będziesz narzekał przez spory okres czasu. :] Super ci to wyszlo.
 
G

Guest

Siema.

Uprawa dobiegla konca z dniem wczorajszym:

Pestki: Blueberry ( DP ) Femi
Lampa: "Philips Sot-T Pia +" 250W ( CoolTube )
Co2: Brak
Podloze: Canna Terra Pro +
Nawozy: Caly komplet Ata Bio + styulator korzeni i kwitnienie b'cuzz + dolistny preparat Magnezowy z mikro.
Czas Weg/Flo: 4/10-11 tygodni.

Zapach: Na flo gumy cytrynowe przechodzace w pozniejszym okresie w inny owocowy ale dziwny zapach.

High: Mocna Fotelowka z dodatkowym laskotaniem w brzuchu z lekka ogolna psychodelia. Material jest jeszcze mokry wie jak bedzie sie okaze.









































 

Yarcio

Member
Super Ci to wyszlo :D Blueberry zarabiscie wyglada w pozniejszym okresie kwitnienia. Zapach podczas uprawy byl silny?
 

dRiNkm4Nia

Member
nie no ... Panie Kapitanie ;Pp pozamiatane jak dla mnie z tym BB. dobra robota ! (=

...a właśnie jak z zapachem na flo ;> bo moje siedzą juz od tygodnia na flo. i zaczyna ładnie capić w pokoju ;D az sie boje co będzie sie działo pod koniec ;DDd heh

jeszcze raz gratuluje pięknych kwiatów ;]


pozdro (=
 
G

Guest

dzieki wielkie.

Co chodzi o zapach to ciezko powiedziec bo razem mialem mazara.

Ogolnie to blue nie wydzielalo az tak intensywnego zapachu.

U mnie bylo czuc cytrynowymi gumami do zucia :)

Pzdr.


P.S. Paralizujacy material. Miesci sie w 1szej dziesiatce materialow ktore palilem przez okres 7 lat.
 

43v3r

New member
Buds looks really nice. Anyone grow blueberry x buddah sister cross from hc ? I ask because i got some this seeds and i think about them. Anyone can tell me how long she neeed at flo ??
 
Top