What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Beindult a virágzás?

Jonny Barvo

New member
Sziasztok!
Ha igen miért elméletileg még kellene lenniük a virágzásig másfél hétnek!Ha nem akkor bocsi!:bigeye: Ha mégis akkor mi az oka a koria virágzásnak?

420 fast buds norten lig magok és lumatek attis led izzókat használok!
Köszi el?re a válaszokat!



picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Bundi

Member
Még csak el?virágot hozott, ami annyit jelent, hogy ivarérett lett.
Ez még nem a virágzás szakasz
 
Z

Zserbo

Hol latod az eloviragokat ? :D
Ha eloviragokat hoz akkor az viragzas szakasz auto novenynel
 

Bundi

Member
Pl. A legels? képen, ahol a szár el kezd felfele hajolni, látszik a pistil.


És nem feltétlen, az enyémnél az el?virág és a tényleges virágzás között több mint 2 hét telt el.
 
Z

Zserbo

En csak honalj hajtast latok
Autonal ha megjelenik a pistil onnantol mar viragzasba van hiaba nem latszik meg
 

Jonny Barvo

New member
Most akkor ez már virágzási szakasz ha igen akkor váltsak át 12/12-be?
És miért kezdtek el ilyen hamar virágozni? Alig három hetes növények!
Mi lehetett a baj vagy mi az oka?
 
Z

Zserbo

Ja mostmar latom a pistileket :)

Auto novenyed van nem kell atkapcsolni 12/12be
Nem tudom most 18/6 vagy e de maradhat abba ezek automatikusan viragoznak

Errol te nem tehetsz nincs oka :D 3-4 hetesen kezdenek viragzasba
 

Salátafej

Active member
Haló, függ a cserép méretét?l is mikor állnak az autok át, Én személy szerint kihúznám az id?zít?t, menjen 24/0ba kicsit, úgy gondolom n?nének még kicsit - lassúlna az átállás.
 

Jonny Barvo

New member
Köszi a választ!
De mennyire normális hogy 20. napon már így elindult a virágzás?
A fast buds hivatalos oldalán is 30-35 napot írnak vegetatív id?szakra.
Ez normálisnak mondható?Külföldi oldalakon is ahány oldal annyi fajta vélemény és nem tudom eldönteni hogy ez 20. napon jó,normális vagy rossz és valamit el e rontottam.
 

Salátafej

Active member
Még több infót megosztassz , pl mennyi lumatek mid van meg mit tud , mi van abban a cserépben, lehet okosabbak is beszónak.

De amúgy türelem rózsát terem.
 

Salátafej

Active member
Lehet velem van a baj, egy infot kerestem róla de nem találom.. a többib?l meg ha ki lehet sakkozni azt nem tudom hogyan.. hány lument ad ez ?

Parlagon termékeket meg nem ismerem.
 

Solon

Well-known member
Tippre olyan 30-33000 lumen lehet. Szóval az a 80X80 cm-es ajánlás nem véletlen.
 

Jonny Barvo

New member
Két külföldi fórumon is megnyugtattak tapasztalt kertészek hogy ez teljesen természetes egy ilyen id?s auto virágzó növénynél, nincs aggódni valóm!
És amit Zserbó mondott auto virágzó növénynél nem kell 12/12-be váltani hanem maradnia kell az elején megkezdettnek!
Hiszek mindenkinek mert egy teljesen kezd? kertész vagyok csak az a bosszantó mikor ahány ember annyi fajta vélemény és ezt külföldi oldalakon is tapasztalom, így az a taktika hogy több egybefügg? véleményre alapozok meg ha látom hogy valaki már több nevelésen túl van!
Köszönöm az eddigi segítségeteket is!
 

Solon

Well-known member
De neked most mi a konkrét bajod? Mert én annyit látok, hogy van 4 növény, tök rendben vannak. Jól néznek ki. Oszt ennyi. Automata, majd levirágzik, ha levirágzott. Nagy potban van, tehát hosszabb virágzásra lehet számítani. Cserébe több termésre. A lámpád továbbra is 80*80 centiméteres terület fölött optimális.


*Lemaradt, én a helyedben Whipedet megkérném, hogy rakja át ezt a topicot naplónak és lenaplóznám ezt a kört. Kezdésnek meg írnék egy nagyon részletes leírást a körülményekr?l és terveidr?l.
 

Jonny Barvo

New member
Mivel teljesen kezd? vagyok így nincs tapasztalatom még milyen id?szakban hogy kell kinézni mi az amikor egy növény jól néz ki!
Mivel virágzás beindulását 30 nap után írják és megjelentek ezek az el? virágok 20 nap körül én ezt még nem tudtam hova tenni azt hittem hogy valamit elrontottam, én úgy gondoltam hogy ezek is csak 30 nap után jelennek meg.
Külföldi fórumokon is volt aki azt írta hogy ez gáz és nagy kaki lesz az egész de többen megnyugtattak hogy ez természetes és jól néznek ki a növények ennek ilyen id?sen így kell kinéznie.
Szóval meg vagyok nyugodva, ennyi a story! :D
 
Z

Zserbo

Linkeld mar be hol irtak hogy ez egy nagy kaki lesz ? :D ezek tenyleg szepek nem tom miert irnak ilyet
 

Latest posts

Latest posts

Top