What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Beindult a virágzás?

Z

Zserbo

Hat csak azt mondta hogy szar lesz a hozama. Ami igaz fotos novenyekkel szemben kevesebbet terem
 
Z

Zserbo

Amit irnak magcegek hogy mikortol viragzik mekkorara no mennyi lesz a hozama stb ezek nagyreszt nem lesznek igazak.
Ezek nem elore programozott robotok hanem novenyek. Senki nem fogja tudni elore hogy mikor kezdi mutatni a nemet mikor al att viragzasba stb

Az hogy mennyit fog teremni azt se. Az nagyreszt rajtad mulik.
 

Jonny Barvo

New member
Fast budas oldalán 50-160 gramm közöttit írnak egy növényre de ha már 100 körül lejön egy növényb?l már nagyon boldog leszek!
vagy ennyire ne legyek optimista?
 
Z

Zserbo

Hat ha lehozol elsore 100at egy novenyrol en megemelem a kalapom :D nekem masodik novenyem auto 30nak orulnek ha jonne :D
 

Jonny Barvo

New member
Majd februárban visszatérek rá hogy mi lett a végeredmény!

Az eladó nagyon dicsérte ezt a lumatek attis növény led lámpát hogy ez hozza majd a paradicsom mennyiséget rendesen de majd kiderül! :D
 

hobbi ur

Active member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Külföldi fórumokon is volt aki azt írta hogy ez gáz és nagy kaki lesz az egész de többen megnyugtattak hogy ez természetes és jól néznek ki a növények ennek ilyen id?sen így kell kinéznie.
Szóval meg vagyok nyugodva, ennyi a story! :) úgycsináld ahogy Vadék má annyiszor mondták nennézzé sejobbra sebarra MINDENT LEÍRTAK MÁ. 24X.

[/FONT]
 

Solon

Well-known member
Aszittem februárig nem látunk. XD


Szopás ez a covid, de ilyen jó karácsonyom régenvótmár. Lentvagyok a kertben, elszivornyázom a jó kis füveket és végre nem kell a pálinkag?ztöl f?tött rokonok faszságait hallgatni. Békéskarácsony.
 
Top