What's new

Auto WhiteWidow & ColoradoCookies

bat939

Active member
A 78. napon kénytelen voltam levágni a White Widowt. A három növény közül ez penészedett a legjobban. A Coloradot egyenl?re nem érdekli a páratartalom. A Banana-ból is minden nap vágni kell a penész miatt, de ? még elég éretlen. E van..:shucks:

picture.php
 

bat939

Active member
A második Widow 69.66 grammot hozott. Pedig mérget vettem volna rá, hogy sokkal több lesz rajta, mint az els?n.. nem tudom mennyit vitt magával a penész, de nem is akarom tudni. Az els?höz képest jobban magosodott, de nem olyan vészes. A nagyobb bugák is elmaradtak. Lehet csak túl alapos voltam trimmeléskor..:D

picture.php


Jaigen....talán még 4 grammnyi jön hozzá ugyanis pár éretlen virágot még fent hagytam.
Hétvégén vagy j.hét elején vágom a Bananat és a Coloradot aztán itt a vége.
 

bat939

Active member
Kiszáradt minden, ahogy kell. A második Widowhoz jött még 9.55 gr, így összesen 79.2 lett rajta.
A második Banana Blaze 68.34 gr, a harmadik Colorado Cookies 50.12 gr lett. Utóbbit se penész, se kártev? nem ritkította. El?bbi kett?t viszont nagyon is. Elég sokat ki kellett dobni, de jöv?re hátha jobb nyarunk lesz.

Összesen 7 növényen 316.4 gramm lett(hanemszámoltamel). Egy darabig nem kellesz venni szerencsére:)
Képet valamiért nem engedi feltölteni, kés?bb pótolom.
 

bat939

Active member
Kett? kisebb üveg balról, Colorado és Banana, az els? növényekr?l. Els? oszlop, fentr?l le, White Widow #1 és #2. Második, Colorado és Banana Blaze. Értelem szer?en már nem szerepel a képen a fentebb említett mennyiség, mivel néhányszor megkóstoltam mindegyiket :D

picture.php



picture.php

Cc, Bb, Ww(második vetés)

picture.php



Köszi mindenkinek, aki az elejét?l fogva segített, hozzá szólt, vagy elolvasta. Jöv?re szintén auto növényeket szeretnék ültetni, de jóval kevesebbet mint idén. Sok sikert mindenkinek!
 

f2obsession

Active member
Szép kis túlél?csomag télire, gratula. Köszi, hogy ilyen szépen vezetted a naplót, nekem kedvet adtál kipróbálni az idáig megvetett autókat.
 

bat939

Active member
Szép kis túlél?csomag télire, gratula. Köszi, hogy ilyen szépen vezetted a naplót, nekem kedvet adtál kipróbálni az idáig megvetett autókat.

Köszi! Örülök:) hasonlítani sajnos nem tudom semmihez, így nem akarom fényezni az autokat, de elég jó kis f? lett bel?lük. Egyenl?re én is maradok ezeknél a betakarítási idejük miatt.
Itt van pár fajta a dutch passiontól amiket kinéztem:
Auto Desfrán
Auto Orange Bud
Auto Daiquiri Lime - ezek állítólag sativák

És amit majd az autos id?szakom utánra tervezek:
Prima Holandica or
Kees' Old School Haze - ezek is sativák. Nagyon rájuk kattantam:D
 

Latest posts

Latest posts

Top