What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Auto Quick One 2nd Pc Grow

Alanbrown88

Member
picture.php
 

Alanbrown88

Member
Ki mikor szüretelné a képek alapján? Az első fotó a top csúcsról készült. Picit beparáztam mert most jobban megvizsgálva mintha penész lenne a felső részen.. Este tudok leghamarabb ránézni, megnézem jobban ha az tényleg akkor eltávolítom azt a részt. Valamint lehet jobb elkezdeni a szüretet is.
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha penészes a szövet elhalt, a levelet nem tartja a helyén, ha a belső részről kilógó levelek közül bármelyik kijön onnan és barnás rothadt, akkor ba j van
plusz láthatóan onnan felfelé kókadnak le a levélvégek, mintha száradna el
 

Alanbrown88

Member
Pár kép a top csúcsról több nézetből.Megvizsgáltam, szabad szemmel nem láttam penészt sehol, ahogy mondtad Whipedmeat megcsináltam a levéltesztet, szerencsére nincs rohadásra utaló jel.



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

Alanbrown88

Member
Annyi plusz van még hogy tegnap picit megbütyköltem a régebben eszkabált diy 50w-os full spectrum cob fényemet, és a virágzás végére használom picit. A led alu hűtőbordára szerelve, mögötte egy kis pcventi biztosítsa a hűtést.
 

Alanbrown88

Member
Köszi bár nem egy könnyű dolog ilyen kis térben kordában tartani. Sokat tanultam az első pc-s körből ,szeretném nagyobb boxban is a jövőben de egyenlőre ilyen korlátozottak a lehetőségeim. :)
 

Alanbrown88

Member
Megtörtént az aratás. Biztos lehetett volna szebb is jobb is de ennek is örülök.

Közel sem lett olyan gyantás mint a durban.
A következő kör nem tudom mikor lesz,de beltéren már csak sátorban szeretném folytatni


Szárítás után mérlegelünk.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Nos a boxban egymás mellé felakasztgattam a megszokott módon.

Este nyitva felejtettem az erkélyajtót, persze az eső eleredt.. a Szoba páratartalma 57% körüli, viszont a boxban 60% felett 66% ami kibaszottul sok. Sajna nem akar lejjebb menni.
 

Latest posts

Latest posts

Top