What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Auto Quick One 2nd Pc Grow

Alanbrown88

Member
Kis átalakítást végeztem a szénszűrőn, valamint a beömlő nyíláshoz szereltem egy befúvó ventit, és így hogy maxon van mindkét panel, nem megy 30 fok fölé a hőmérséklet.
2és fél óra teszt után 49% pára mellett 26,4 celsius fok van.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
picture.php



picture.php



picture.php
 

Alanbrown88

Member
Szénszűrő kívül belül. 100%os hatékonysággal működik. Sokadik variáció után.



picture.php



picture.php


Kívül egy kibelezett 120mmes ventilátor keretèbe van rögzítve,belül a ventihez.Alu ragasztószalaggal faszább lenne tudom de csak ez volt itthon. Ez van csóróság a köbön. :D
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Remélem még duzzadnak majd picit :)

A panel 96db 5630 SMD ledet tartalmaz. Az észt forgalmazónak nincs infója a ledek márkájáról de adatlap létezik a termékre. A LIVAL épített belőle lámpát, érdemes a “lm415/44r96” kifejezésre rákeresni. Amerikai fórumon a felhasználói valószínűsítik, hogy LM561b ledekkel van szerelve.
 

Alanbrown88

Member
Köszi.Szeretem a drágám, a legjobb bánásmódot érdemli :)

Biofluidot kapott legutóbb. Mást már nem tervezek neki.
Menet közben kapott egy pici wuxal supert is,ezeken kívül csak az elején írtakat.

Locsolás minimalizálom, pára 49% körül, de szeretném lejjebb vinni.
 
Last edited:
Top