What's new

Auto Jack Herer - Mars Hydro TS1000 - 20l talaj

Cannavaro

Member
Amúgy szép ez az új fórum, de nem jövök rá, hogy kell úgy beállítani, hogy a legújabb hozzászólás legyen fölül. Lehet ilyet? Melyik menüben? Köszi előre is!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
passz még ez nem végleges, ez live beta teszt, sokminden változik napról napra
még konkrétan nagyon sok apróságot köllene finomitani
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nekem van egy ilyen rész a hogy filter:
  • Time

    All Time Today Last Week Last Month
  • Show

    All Discussions only Photos only Videos only Links only Polls only Events only
  • Sort By

    Date - last update Date - started post Replies Title Members Likes
  • Order

    Descending Ascending
és ilyeneket lehet álllitgatni a mikor belépsz egy subforumba
 

Uzsidoboz

Well-known member
Köszönöm 😁 Nem számítottam ilyen hozamra, főleg elsőre. Ez nekem legalább 2 éves adag 😇 az asszony így is kiakadt, hogy mit termesztek otthon.. .

Nyugi az asszony majd hozzászokik megmajdmèg örül is neki nem költöd a pènzt zöccsègre.
nyár elejère meg már ugysem lessz belőle merthát van ugye :D

Az Orchideák a szürt fènyt szereTik úgy kifogod nyirni :flowers2:
 

Cannavaro

Member
nekem van egy ilyen rész a hogy filter:
  • Time

    All Time Today Last Week Last Month
  • Show

    All Discussions only Photos only Videos only Links only Polls only Events only
  • Sort By

    Date - last update Date - started post Replies Title Members Likes
  • Order

    Descending Ascending
és ilyeneket lehet álllitgatni a mikor belépsz egy subforumba

Sajnos mobilon nincs ilyen, csak a show-ig.
 

Cannavaro

Member
Csináltam kannavajat... nemtommennyi (10-20 g szárazon?) lefagyasztott nem kifejlett virágot meg 250g vajat használtam, sütőben, lekisebb lángon kiszárítottam (20-30p max.), aztán apróra törve beleszórtam a felolvasztott vajba és 2 órán keresztül főztem, igyekeztem elkerülni a forrást, de a legkisebb lángon is le kellett vennem néha (a gázláng hatrányai).

2 evőkanalnyitól kikészültem 🤓✨😎🤩🥦 :D

Képek majd később, mert túl nagynak és átalakíthatatlannak találja a feltöltéshez a fórum engine :-/
 

Mars Hydro Led

Grow on Earth Grow with Mars
Vendor

Sziasztok! 179,5 g lett végül, szerintem jó cucc, de még úgyis állnia kell 2 hónapig, ha jól olvastam :) ezen kívül szerintem még vagy 5g-t kinnhagytam, használatra, valamint 50+ g nyesedék, zöldebb virágot lefagyasztottam, hogy csináljak vajat :)
Whiped, mivel Te tippeltél egyedül, nyertél.. hogy juttassam el hozzád a nyereményed? :))

Ez szép hozam. gratula :headbange
 

Latest posts

Latest posts

Top