What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Auto Jack Herer - Mars Hydro TS1000 - 20l talaj

Cannavaro

Member
Amúgy szép ez az új fórum, de nem jövök rá, hogy kell úgy beállítani, hogy a legújabb hozzászólás legyen fölül. Lehet ilyet? Melyik menüben? Köszi előre is!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
passz még ez nem végleges, ez live beta teszt, sokminden változik napról napra
még konkrétan nagyon sok apróságot köllene finomitani
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nekem van egy ilyen rész a hogy filter:
  • Time

    All Time Today Last Week Last Month
  • Show

    All Discussions only Photos only Videos only Links only Polls only Events only
  • Sort By

    Date - last update Date - started post Replies Title Members Likes
  • Order

    Descending Ascending
és ilyeneket lehet álllitgatni a mikor belépsz egy subforumba
 

Uzsidoboz

Well-known member
Köszönöm 😁 Nem számítottam ilyen hozamra, főleg elsőre. Ez nekem legalább 2 éves adag 😇 az asszony így is kiakadt, hogy mit termesztek otthon.. .

Nyugi az asszony majd hozzászokik megmajdmèg örül is neki nem költöd a pènzt zöccsègre.
nyár elejère meg már ugysem lessz belőle merthát van ugye :D

Az Orchideák a szürt fènyt szereTik úgy kifogod nyirni :flowers2:
 

Cannavaro

Member
nekem van egy ilyen rész a hogy filter:
  • Time

    All Time Today Last Week Last Month
  • Show

    All Discussions only Photos only Videos only Links only Polls only Events only
  • Sort By

    Date - last update Date - started post Replies Title Members Likes
  • Order

    Descending Ascending
és ilyeneket lehet álllitgatni a mikor belépsz egy subforumba

Sajnos mobilon nincs ilyen, csak a show-ig.
 

Cannavaro

Member
Csináltam kannavajat... nemtommennyi (10-20 g szárazon?) lefagyasztott nem kifejlett virágot meg 250g vajat használtam, sütőben, lekisebb lángon kiszárítottam (20-30p max.), aztán apróra törve beleszórtam a felolvasztott vajba és 2 órán keresztül főztem, igyekeztem elkerülni a forrást, de a legkisebb lángon is le kellett vennem néha (a gázláng hatrányai).

2 evőkanalnyitól kikészültem 🤓✨😎🤩🥦 :D

Képek majd később, mert túl nagynak és átalakíthatatlannak találja a feltöltéshez a fórum engine :-/
 

Mars Hydro Led

Grow on Earth Grow with Mars
Vendor

Sziasztok! 179,5 g lett végül, szerintem jó cucc, de még úgyis állnia kell 2 hónapig, ha jól olvastam :) ezen kívül szerintem még vagy 5g-t kinnhagytam, használatra, valamint 50+ g nyesedék, zöldebb virágot lefagyasztottam, hogy csináljak vajat :)
Whiped, mivel Te tippeltél egyedül, nyertél.. hogy juttassam el hozzád a nyereményed? :))

Ez szép hozam. gratula :headbange
 

Latest posts

Latest posts

Top