What's new

Auto Jack Herer - Mars Hydro TS1000 - 20l talaj

Cannavaro

Member
te direkt rakod vissza azt a gecis goggle linket? mert akkor ne m törlöm mégegyszer

Azért tettem vissza, mint írtam is, mert nagyobb felbontású. Sokszor nem lehet eléggé belenagyítani a max. 800kB-os képekbe és gondoltam hátha érdekel valakit, mert én pl. szépnek találtam a színeket :) Bocsi, ha ezzel megsértettem vmilyen szabályt!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem, nincs szabály csak azt hittem hogy nem feltétlen akarod megosztani monyuk a gmailed
 

Cannavaro

Member
Elkaptak egy darkwebes retardáltat, és beköpött mindenkit.

Márminthogy mit tudott beköpni a retardált? Mondd a részleteket plíz!

Én max annyit tudok err?l a sötét oldalról, hogy egyszer beléptem, de aztán nem tudtam vásárolni füvet, mert gyanús bitcoin-pénztárca link megadási feltételek voltak; ismeretlennek adjam oda a pénzem úgy, hogy semmi biztosíték nincs.... hát köszi, de nem :)
 

Solon

Well-known member
Márminthogy mit tudott beköpni a retardált? Mondd a részleteket plíz!

Én max annyit tudok err?l a sötét oldalról, hogy egyszer beléptem, de aztán nem tudtam vásárolni füvet, mert gyanús bitcoin-pénztárca link megadási feltételek voltak; ismeretlennek adjam oda a pénzem úgy, hogy semmi biztosíték nincs.... hát köszi, de nem :)




Nem a darkwebes rendelés a lényeg. Rohadt sokan rendelnek itthon, kis százalékát tudják csak elkapni. Ha rendelsz 1-2 grammot, elkapják, behívnak tanúvallomásra, kimennek házkutatásra, vérvétel, eljárás indítása a hatóság részér?l, és a többi nyalánkság.


Itt a gy?ri gyerek több száz grammot rendelt, több tételben, na ezt már nem így intézték. Ennyit már a rend?rség visz házhoz. Elkapták a gyereket. Felnyomott mindenkit. Az összes gy?ri haverját, de még a budapesti dílert is, akit?l vett füvet párszor, akinek semmi köze nem volt az egészhez. Kb. 2 hétre kitömték a poliszhu híreit ezzel az egy fogással. Szóval mikor olvassátok a híreket, hogy ilyen kert bukott, meg olyan kert, általában ilyen nyomozás áll mögötte. Nem az áramfogyasztást nézik, nem helikopterr?l h? kameráznak. Csak a haver fecsegett az ?rsön.
 

Cannavaro

Member
Harvest & THX & THC

Harvest & THX & THC

A 100. napon leszüreteltem a termést, mert már gyanúsan borostyánosodott a sok kis trichoma. plusz What can there írta 02.03-án (ill. Whipedmeat is megerösítette), hogy 3-4 hetet fennhagyná (ez "alsó hangon" letelt), valamint most volt ideális az idöpont.

Fuhh.. vagy 4-5 órán keresztül nyírbáltam a növényeket meg takarítottam el a dolgokat, kötözgettem... a lakást még most is szell?ztetem, illetve hazaérve a lépcsöházban is erös füszag volt ("hála" a jó idönek és a folyosóra szell?ztetésnek, amit eddig a hideg és a szél elvitt), szóval volt para rendesen... majdnem kimentem dezodorral illatosítani. Az teljesen tuti, hogy nyáron én nem fogok termeszteni. Állna az egész utcában a szag 3 napig.. aztán jönne a TEK.

Vicces volt, hogy közben (home office) volt 1 másfél órás meetingem (persze nem kapcsoltam kamerát) és úgy beszélgettem a témáról, hogy közben gumikesztyüben kaszaboltam a növényt.. (aggódtam is, hogy behallatszik az olló csattogása) laptop mellettem, képernyömegosztás stb. You know...

Mindezt képekben is bemutatom mindjárt (kivéve a laptopot).

Idöközben (szüret elötti napokban) le-lecsíptem 1-1 nagyon éretlen popcornt és alkoholba mártás után, kiszáradva (nagyjából) elszívogattam. Az elsönél nem tudtam határt szabni magamnak (az adagnak.. olyan 1/8-1/6 g lehetett) és kikészültem rendesen... mármint totál felpörgetett.. gyorsan fel is porszívóztam a lakást. aztán belevetettem magam a Cyberpunk 2077-be.
Kíváncsi vagyok, milyen lesz majd a száradt-érett végeredmény!

Szüret elött 3 nappal átkapcsoltam csak vizes locsolásba, hogy kicsit enyhítsem a növény tápszer tartalmát. Majd meglá...szívom :)

Összességében jó kaland volt ez az egész és már csak jobban csinálhatom, mint eddig.

Köszönöm szépen mindenkinek
, mert rengeteget tanultam Töletek és bár egyértelmüen egy csomó mindent elszúrtam (alul-RH-zott volt a seedling szakasz, túllocsoltam párszor, az LST-m katasztrófa volt, aztán magas volt a pára, szinte nem is ritkítottam (csoda, hogy nem penészedett be), túltápoztam, alul Mg-Ca-ztam, rossz CaO-t használtam, az EC-mér?m kínai vacak és nem tudom alul vagy felül mér-e.... és még sorolhatnám!), de mégis lett valami végeredmény, ami így els?re nem kevésnek látszik és nem t?nt hatástalannak a kóstoló sem.

Lehet tippelni, hogy mennyi lesz kiszárítva! ! A legpontosabb tippelönek küldök mintát, ha megadja a címét - de tényleg. Nem tudom hogy megy ez errefelé.

Majd jelentkezem a száradt számokkal kb. 7-9 nap múlva.

Ha a család (asszony) sem akad ki rajta, mint ahogy eddig sokszor, akkor talán októberben újra megyek egy kört, de már csak 1 növénnyel és sokkal több tapasztalattal. Addig lehet paradicsomot fogok nevelni a box-ban, mert csábít a dolog és eddig csak a balkonon müveltem, de lehet inkább meghagyom a körfolyosóra (már a paradicsomot!).

Köszi még egyszer! :)
 

Attachments

  • IMG_20210221_173207.jpg
    IMG_20210221_173207.jpg
    117.6 KB · Views: 105
  • IMG_20210225_202509.jpg
    IMG_20210225_202509.jpg
    72.8 KB · Views: 106
  • IMG_20210225_131850.jpg
    IMG_20210225_131850.jpg
    99 KB · Views: 103
  • IMG_20210225_131816.jpg
    IMG_20210225_131816.jpg
    125.5 KB · Views: 101
  • IMG_20210221_174400.jpg
    IMG_20210221_174400.jpg
    114.4 KB · Views: 93
  • IMG_20210221_174350.jpg
    IMG_20210221_174350.jpg
    123.6 KB · Views: 93
  • IMG_20210221_173220.jpg
    IMG_20210221_173220.jpg
    103.4 KB · Views: 102

Cannavaro

Member
Nem a darkwebes rendelés a lényeg. Rohadt sokan rendelnek itthon, kis százalékát tudják csak elkapni. Ha rendelsz 1-2 grammot, elkapják, behívnak tanúvallomásra, kimennek házkutatásra, vérvétel, eljárás indítása a hatóság részér?l, és a többi nyalánkság...

Na, akkor talán jobb is, hogy nekem nem jött össze a rendelés! :-o Köszönöm az infót. Remélem a M-Hy vásárlásokat nem figyelik!
Amúgy tök durva, hogy mennyire szigorúek ezügyben! Remélem 2022 után más lesz és a "balliberális" oldal gy?zedelmeskedve méltó lesz a hírnevére :D (na persze, sajna pont nem ezzel fognak foglalkozni, de hátha!).
 

Cannavaro

Member
IMG_20210317_181535.jpg
Sziasztok! 179,5 g lett végül, szerintem jó cucc, de még úgyis állnia kell 2 hónapig, ha jól olvastam :) ezen kívül szerintem még vagy 5g-t kinnhagytam, használatra, valamint 50+ g nyesedék, zöldebb virágot lefagyasztottam, hogy csináljak vajat :)
Whiped, mivel Te tippeltél egyedül, nyertél.. hogy juttassam el hozzád a nyereményed? :))
IMG_20210313_124029.jpg
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
de királ y végre nyertem, igaz egyedüli indulóként, de akkor is bekaphassátok, ,,, én nyertem geccc!!!!!!!!!!

Cannavaro köszönöm a részvétel lehetőségét, nyereményem felajánlom nemesebb célokra, füstöld el helyettem, kedves egészségedre váljék!
 

Cannavaro

Member
Lessz ott mit szilni nyárig :D Gratula szép teljesítmény!

Köszönöm 😁 Nem számítottam ilyen hozamra, főleg elsőre. Ez nekem legalább 2 éves adag 😇 az asszony így is kiakadt, hogy mit termesztek otthon.. . szóval kérdés, hogy mikor lesz a köv. kör, de szerintem télen.
​​​​​​
Ja, a legdurvább az volt, hogy a trimmelés végén lekapartam az ollóról a rátapadt gyantát és elszívtam egy körömpiszoknyi részét némi dohánnyal....... ahhhhh... szerintem kb. soha nem készültem ki ennyire fütöl.. még a hideg is rázott, miközben villogó ezüstpöttyök táncoltak a szemem előtt.. XD XD na, ez már sok volt.. el is tettem a többi hasist(?) valami jó kis időtálló helyre, hogy majd vmi világvége-partin vagy amikor Mo-on legalizálás lesz :D elővegyem.

Most paradicsomot és orchideát nevelek a sátorban, mint az előző képekből látszik 🤓
 

Cannavaro

Member
köszönöm a részvétel lehetőségét, nyereményem felajánlom nemesebb célokra, füstöld el helyettem, kedves egészségedre váljék!
;) én is köszönöm a sok támogatást, amit tőled és mindenkitől kaptam itt. Jó kis hely ez, virágozzon, azt kívánom! :)
 
Top