What's new

Arena growerilor - RO 2013

coolbud

puffin' the herb
Tare concurs , buni concurenti si prompti de fel.
Sper ca se va face acel pool pana peste 3 4 luni , daca nu e graba si concurentii se vor sinchisii sa adauge pozele , cum au fost cerute.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
na ca s-a terminat si concursul. pana verific eu exact cine si ce s-a incadrat in concurs, toti cei care ati terminat la timp sunteti rugati sa furnizati 1-2 poze pentru fiecare etapa de viata a plantei/plantelor. vegetatie (eventual si germinare) / flowering (eventual si separat, late flowering) si apoi recolta. maxim 5 poze de caciula, sa incapa intr-un post din threadul de votare pe care trebuie sa-l pregatesc zilele acestea. cine a avut mai multe plante si nu are poze de grup poate pregati pana la 10 poze, pentru 2 posturi.

numai bine.

ii dau si un quote poate nu au vazut toti. daca nu postati toti pana incepe weekendul viitor le voi pune pe primele care imi sar in fata de la fiecare. ca mai trebuie sa si votam..

pana una alta sa va ganditi si de pe ce data ar fi cel mai bine sa inceapa cel din toamna, ce va dura 4 luni. ca sa fie anuntat din timp si sa nu mai apara scuze de genul "daca stiam, ma bagam si eu..".
 

Drackon

Active member
Explo te referi la pozele mici nu? Daca da nu cred ca am ce sa le fac pentru ca au fost facute cu telefonul. O sa vad ce pot face, momentan sunt pe fuga si nu prea am timp. :tiphat:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
or fi facute cu telefonul, dar daca telefonul e mai nou de anii 90', trebuie sa fie mult mai mari. alea sunt niste poze reduse. ori le-ai redimensionat fara sa vrei ori ai postat o varianta redusa de-a lor aici.
 

fenomeno_djo

Active member
Trebuie sa dai click pe poza, sa se faca mare, apoi dai Copy Image Link (sau ceva de genu) apoi o postezi si vor fi mari pozele cand sunt deschise.

Daca copiezi linkul unei poze fara sa o deschizi in intregime, atunci vor fi imagini thumbnail (adica cat unghia de la degetul mare)
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Din ciclul "Planta minunata, cinste cui te-a crescut", vreau sa multumesc naturii pentru bucuria pe care mi-a facut-o oferindu-mi o planta ca Piaf. Nu a fost ea mare, dar hei, esentele tari se tin totdeauna in sticlute mici, nu ?

Experienta de aseara a fost divina - ne mult nu m-am mai simtit asa de bine si de relaxat ca dupa cuiul de 0.5g. Cred ca euforie e cel mai potrivit cuvant pentru a descrie starea de bine pe care am exerimentat-o.

Serios ma bage gandul sa recuperez una din cele patru clone luate din Piaf, pe care le-am scos afara acum fix o luna. :chin:

L.E. Si sa mai zica cineva ca eu aseara aberam in elfa : http://www.grey-company.org/Circle/language/phrase.htm
 
Last edited:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
na ca s-a terminat si concursul. pana verific eu exact cine si ce s-a incadrat in concurs, toti cei care ati terminat la timp sunteti rugati sa furnizati 1-2 poze pentru fiecare etapa de viata a plantei/plantelor. vegetatie (eventual si germinare) / flowering (eventual si separat, late flowering) si apoi recolta. maxim 5 poze de caciula, sa incapa intr-un post din threadul de votare pe care trebuie sa-l pregatesc zilele acestea. cine a avut mai multe plante si nu are poze de grup poate pregati pana la 10 poze, pentru 2 posturi.

numai bine.

last time.
 
Top