What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aramfogyasztas

foazegyensuly

Well-known member
Reggel olvastam a topikot... What egy genyó.. ellőtte minden gondolatom, viszont próbáltam újabb felvetéseket hozni.. álszentség senki nem termel csak saját ellátásra xD ha valóban van ilyen idióta... magának tegye fel a kérdést megéri e megtermelnie magának illetve jobb e át jönnie hébehóba 1 É de persze eheted a szart amit sokan mások....
?
 

f2obsession

Active member
No meg azt gondolom, akár magának termel, akár másnak is ad belőle, legtöbbünknek maga a "botanika" rész a legfőbb szenvedélye. Részemről annyi volt egyelőre a reakció, hogy átállítottam energiatakarékosba a dolgot, a virágzóban a 100W-os csarnokvilágító most nem ég, helyette 3db 15wattos V-Tac körte (közelebbről), és csak akkor váltok a 100W-osra, ha már rendesen bojtosodik. Szóval vegben, és virágzás elején nem annyira kényeztetem őket fénnyel, épp csak annyit kapnak, hogy még ne nyúljanak. Egyelőre meglepően jól működik a dolog, sőt ebben a melegben még a hőmérsékletet is sokkal könnyebb így menedzselni. Persze kicsit lassabban kajál, és ennek megfelelően lassabban fejlődik vegben, de nálam úgyis mindig "megszaladt" a veg (gyorsan kinőte a házat a növény), így még azt is el tudom képzelni, hogy grammban nem is nagyon fog megmutatkozni a spórolós stratégia..

Aki meg annak idején belefutott a homokkal ütött fűbe (mifelénk hetekig csak azt lehetett kapni, mikor az volt), vagy a dohos barnás gumókba, meg főleg a dealer által pofátlanul levámolt 0,6-okba, az szerintem nem szívesen vesz az utcán , ha nem muszáj.

Szóval szerintem önellátóként is max a kapacitás csökkentése a logikus reakció.
 

foazegyensuly

Well-known member
No meg azt gondolom, akár magának termel, akár másnak is ad belőle, legtöbbünknek maga a "botanika" rész a legfőbb szenvedélye. Részemről annyi volt egyelőre a reakció, hogy átállítottam energiatakarékosba a dolgot, a virágzóban a 100W-os csarnokvilágító most nem ég, helyette 3db 15wattos V-Tac körte (közelebbről), és csak akkor váltok a 100W-osra, ha már rendesen bojtosodik. Szóval vegben, és virágzás elején nem annyira kényeztetem őket fénnyel, épp csak annyit kapnak, hogy még ne nyúljanak. Egyelőre meglepően jól működik a dolog, sőt ebben a melegben még a hőmérsékletet is sokkal könnyebb így menedzselni. Persze kicsit lassabban kajál, és ennek megfelelően lassabban fejlődik vegben, de nálam úgyis mindig "megszaladt" a veg (gyorsan kinőte a házat a növény), így még azt is el tudom képzelni, hogy grammban nem is nagyon fog megmutatkozni a spórolós stratégia..

Aki meg annak idején belefutott a homokkal ütött fűbe (mifelénk hetekig csak azt lehetett kapni, mikor az volt), vagy a dohos barnás gumókba, meg főleg a dealer által pofátlanul levámolt 0,6-okba, az szerintem nem szívesen vesz az utcán , ha nem muszáj.

Szóval szerintem önellátóként is max a kapacitás csökkentése a logikus reakció.
így van! és ha te magadnak csinálod az szenvedély baszki nem olyan h megveszed külön érzés. ez a veges ötlet meg gecijo sztem érdemes használni a mostani időkben! azért csak lett értelme Pilis témájának :D:D
 

Salátafej

Active member
Szenvedélybetegség , elég korrekt. Ezáltal pilis témája , magától értetődik. Amúgy van még idehaza " barna" " albán " ?
 

f2obsession

Active member
Szenvedélybetegség , elég korrekt. Ezáltal pilis témája , magától értetődik. Amúgy van még idehaza " barna" " albán " ?
Nem tudom, de a napokban elvileg beszélek nem önellátó, ámde elég rendszeres fogyasztó ismerősel, majd megkérdem, hogy miket tapasztalt. Ő már két-három hónapja is mesélt olyat, hogy csak 4-ért tudott szerezni, és még gyenge is volt...
 

Salátafej

Active member
Ámen, én bevallom ezt kívántam . Hozz jó híreket , a mitérségünk katt, há a czigányék is itt verik a szomszéd lépit xd ahol nó czigány, ott mattfekete szemek vannak, ( meki szlogen )
 

f2obsession

Active member
Ámen, én bevallom ezt kívántam . Hozz jó híreket , a mitérségünk katt, há a czigányék is itt verik a szomszéd lépit xd ahol nó czigány, ott mattfekete szemek vannak, ( meki szlogen )
nrunderstand.jpg
 

Salátafej

Active member
Ember....mi a faszt nem értessz ? NE LEHESSEN SZAR KENDER VIRÁGOT VAGY ANNAK LÁCCÓ ROT HADVÁNYT VÁSÁROLNI.

U mean orrr mean u, majbí maen uu maen ?
Bocs kocsmaszellem <3
 

tejföl

Active member
Reggel olvastam a topikot... What egy genyó.. ellőtte minden gondolatom, viszont próbáltam újabb felvetéseket hozni.. álszentség senki nem termel csak saját ellátásra xD ha valóban van ilyen idióta... magának tegye fel a kérdést megéri e megtermelnie magának illetve jobb e át jönnie hébehóba 1 É de persze eheted a szart amit sokan mások....
A széles látókör téged messziről elkerül haver... xD Ha tudnád hányan vannak, akik a barátaiknak sem merik bevallani, hogy lapul egy kis csodaszekrény otthon. Megvan a megfelelő egzisztenciájuk, szép kis életük és elbírnák 5kba is grammját. Simán csak nem ér nekik annyit az egész, hogy egy ősz hajszálat is növeszteni kellene ezért. Csinálják, mert remek hobbi, ami jobb esetben örömet okoz az ember fialányának. Előállítani töredéke mint megvenni, ráadásul tudod mit szívsz, a saját kezed munkáját! Csak idióta lehet, aki ennyivel megelégszik, tök igazad van. Nem is értem, miért nem akasztják egyből fel magukat... Nem az ellen vagyok, hogy valaki eladja a jó kis szívót, sőt! Máskülönben évekig nem jutottam volna értelmes cucchoz. Viszont azt gondolni, hogy ennek az egyetlen módja, amit te vázolsz és mindenki más idióta. Főleg a led korszak közepén. Nekem nem tűnik túl okosnak...
 
Top