What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aramfogyasztas

pilis

Active member
De meg egy magyar sem jelentkezett ITT aki arammal noveszt es ez hogy erinti OT.
Kivancsi vagyok.
 

Blekketekk

Active member
Tudásom? Vannak itt elegen akik előtt meghajolhatsz, én nem tartozom közéjük, de köszönöm, igazán kedves vagy. 😆
A hernyók ellen meg azt tudod csinálni, hogy nem viszed ki nekik a növényt. Nem lehet tőlük megszabadulni.. Egy benti növényről amúgy is sokkal tisztább hasist nyerhetsz, mint egy kültériről.
Köszi a válaszod Bat, bár sejtettem nagyjából hogy ez lehet a megoldás. Nincs ellenük más trükk. ✌️
 

pilis

Active member
Igen, jol mondod, a gáznak semmi koze az áramhoz. Aramrol volt szo, szoval ne terelj. 42-rol 72-re emelkedik a kilowattora, ez meg nem a vilagvege szerintem, mivel 1 kg kannabisz ára 2-3-4 millio forint. Koszono viszonyban sincsenek a koltsegek a profittal.
Szerinted a 42-rol emelkedes 72-re AZ hany szazelek??????
Szeretnel egy ilyen beremelest?????
 

pilis

Active member
Igen, jol mondod, a gáznak semmi koze az áramhoz. Aramrol volt szo, szoval ne terelj. 42-rol 72-re emelkedik a kilowattora, ez meg nem a vilagvege szerintem, mivel 1 kg kannabisz ára 2-3-4 millio forint. Koszono viszonyban sincsenek a koltsegek a profittal.
Nem hiszem el hogy ezt komolyan gondolod.
 

Blekketekk

Active member
Tudásom? Vannak itt elegen akik előtt meghajolhatsz, én nem tartozom közéjük, de köszönöm, igazán kedves vagy. 😆
A hernyók ellen meg azt tudod csinálni, hogy nem viszed ki nekik a növényt. Nem lehet tőlük megszabadulni.. Egy benti növényről amúgy is sokkal tisztább hasist nyerhetsz, mint egy kültériről.
Bat eléggé eltértem az áram témától szóval már tökmindegy ha itt interjuvollak meg. Még egy kérdésem van és ígérem hagylak békén utána. A jeges zsákos megoldással operálsz vagy pedig szitálod a szajrét? Ha egyszer oda jutok majd hogy lesz miből haskát csinálni, gondolkodom egy trimbin beszerzésén. Neked mi vált be leginkább? Köszi ha olvasod és válaszolsz. ✌️
 

what_can_there

Well-known member
Amugy mar 2008-ban is 40 ft korul volt az aram, mert akkor meg otthon voltam es fizettem. 14 ev alatt most emelkedett eloszor tudtommal. Sehol nem irtam hogy ez jo dolog, se azt nem irtam, hogy orulok neki, de emiatt abbahagyni a termesztest, hat az kicsit tulzas szerintem.
 

Blekketekk

Active member
Figyu @pilis, bár messze nem egy ligában focizok a nagyokkal, és valószínű épp ezért nem is az én véleményemre vagy kiváncsi. Írtad hogy tesódnál voltál magyarba és számolgattak. Ha ők nem termesztenek, akkor a tesódék tök más téma. Ez az egyik. A másik meg függetlenül attól hogy valaki magának vagy a piacra termel ugyanúgy termelni fog, több okból is. Ha esetleg a kérdésed arra irányult volna hogy fog e emelkedni az utcán a gandzsa ára (bár nem hiszem), biztos hogy fog. Hogy mennyivel? Mindig 500 HUF-al emelkedett, kb most is így lesz. Az utcával csak azért hozakodtam most elő mert egyik adódik a másikból, bár feltételezem , leszarod hogy az utcán… De a lámpákat bizony senki nem fogja leporolni és vitrinbe rakni. És ez így helyes. ✌️
 

foazegyensuly

Well-known member
Figyu @pilis, bár messze nem egy ligában focizok a nagyokkal, és valószínű épp ezért nem is az én véleményemre vagy kiváncsi. Írtad hogy tesódnál voltál magyarba és számolgattak. Ha ők nem termesztenek, akkor a tesódék tök más téma. Ez az egyik. A másik meg függetlenül attól hogy valaki magának vagy a piacra termel ugyanúgy termelni fog, több okból is. Ha esetleg a kérdésed arra irányult volna hogy fog e emelkedni az utcán a gandzsa ára (bár nem hiszem), biztos hogy fog. Hogy mennyivel? Mindig 500 HUF-al emelkedett, kb most is így lesz. Az utcával csak azért hozakodtam most elő mert egyik adódik a másikból, bár feltételezem , leszarod hogy az utcán… De a lámpákat bizony senki nem fogja leporolni és vitrinbe rakni. És ez így helyes. ✌️
ne bíztasd :D fixen 2x es lesz az ára az utcán ha nem több. szal ezért nincs értelme venni drágábban jössz ki. fucklogic.
 

pilis

Active member
Meg mindig varok egy arammal sajat szamra termelovel,mit gondol.
Kereskedok nem erdekelnek,sokat termesztettem mar,soha nem fogatam el penzt,MIND elajandekoztam.
 

foazegyensuly

Well-known member
A Mai naptol kezdve kerulom a icmag magyar forumot.
Es ne valszolj,nem fogom elolvasni.
nem értem mire fel ez a nagy megsértődés ? egy új tagtól aki indított egy témát aminek semmi közösségépítő sőt egymás ellen hangoló hatása van kérlek hagyd is itt ezt a közösséget mert te rombolod az emberek hitét abban hogy itt értelmes tisztelettudó emberek vannak.
 

bat939

Active member
Bat eléggé eltértem az áram témától szóval már tökmindegy ha itt interjuvollak meg. Még egy kérdésem van és ígérem hagylak békén utána. A jeges zsákos megoldással operálsz vagy pedig szitálod a szajrét? Ha egyszer oda jutok majd hogy lesz miből haskát csinálni, gondolkodom egy trimbin beszerzésén. Neked mi vált be leginkább? Köszi ha olvasod és válaszolsz. ✌️
Szárazon szitálom. Szüret után a leveleket is kiszárítom, majd üvegbe teszem, időközönként levegőztetem és mire elfogy a virág, lehet begyűjteni a port. Viszont ha mindent le akarsz pucolni a levelekről, kee szárazjég.
 

what_can_there

Well-known member
koboraram erdekel.jpg
 

f2obsession

Active member
Valamikor régen, még virágzás előtt felszívódó rovarölővel, meg valamilyen gombaölővel premetezve nekem sikerült szinte teljesen kártevőmentes cumót produkálnom odakint. De már nem emlékszem konkrétan (A gombaölő asszem Dithane volt, de a rovarölő már egyáltalán nem ugrik be). Aztán más kérdés, hogy nem mindenki akar mérgekkel kezelt növényből szívni (még ha az előírást többszörösen meghaladó várakozási idő is, mire levirágzik), meg úgy tudom drágák is lettek a jó permetezőszerek mostanában nagyon. Vannak egyébként fajták, amiket eleve sokkal kevésbé támadnak meg ezek a kártevők. De én amúgy csodálok mindenkit, akinek még van mersze gerillázni. Más világ volt, mikor még én csináltam, nem voltak (vidéken) térfigyelő kamerák, forgalomfigyelő kamerék (amik a rendszámokat is leolvassák, letárolják), drónok, de még a NAV helikoterek sem kőrözgettek ősszel ültetvényeket keresve. Azt' még úgy is para volt, hogy minden kanyargás, meg "lyukba lépkedés" ellenére ősszel már feltűnőek voltak a csapások, amiken bejártam. Azt' pedig akkor még néha hetekig nem kellett öntözni járni, mert volt eső nyáron is.
 

Salátafej

Active member
Reggel olvastam a topikot... What egy genyó.. ellőtte minden gondolatom, viszont próbáltam újabb felvetéseket hozni.. álszentség senki nem termel csak saját ellátásra xD ha valóban van ilyen idióta... magának tegye fel a kérdést megéri e megtermelnie magának illetve jobb e át jönnie hébehóba 1 É de persze eheted a szart amit sokan mások....
 

Latest posts

Latest posts

Top