What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aramfogyasztas

Blekketekk

Active member
No lássuk akkor mit javasol a dakota táltos ilyen időkre:

"A forinttal nincsen nagyobb baj, a forinttal akkor lesz baj, hogy ha nem tudjuk a bizalmi válságot megoldani. A miniszterelnök-csere a megoldása a forintválságnak." Orban Viktor, 2008.
Üdv, nem tudom merre élsz a nagyvilágban, én MO-n tengetem a mindennapjaimat. A nagy magyar egésségügy szerves részét képezem mióta az eszemet tudom, ez csak azért fontos hogy meg értsd amit mondani akarok. Mi itt mindent benyalunk és még mosolygunk is hozzá. Mi ebben az ágazatban ha kapunk egy pofont, akkor utána szólunk hogy még még még kérünk! Fizu miatt nem panaszkodok egy dolog miatt, sok velem egykorú ismerősöm töredékét keresi annak amit én keresek. Mondjuk megyek is érte mint a töketlen. Nem tudom más ágazatban mi történik az emberekkel/közösségekkel, de nagy általanosítva tisztelet a kivételnek, de mi egy ilyen nép vagyunk, ha szopatnak minket akkor szólunk hogy ez az, told még mélyebbre… 😞 ebből csak azt akartam kihozni hogy mi mindent elviselünk. Itt nem lesz miniszterelnök leváltva a nép erejéből sosem. A napokban emelkedett a rendvédelmisek fizuja nem véletlenül, most már ők is motiválva vannak…
 

bat939

Active member
Nem, mi nem egy ilyen nép vagyunk és nem is viselünk el mindent. Maximum vannak közöttünk ilyen töketlenek, akik minden előtt fejet hajtanak. Ilyenek vannak a horvátok között is. Akkor most ők is egy ilyen nép? Dugulj már el
 

Blekketekk

Active member
Nem, mi nem egy ilyen nép vagyunk és nem is viselünk el mindent. Maximum vannak közöttünk ilyen töketlenek, akik minden előtt fejet hajtanak. Ilyenek vannak a horvátok között is. Akkor most ők is egy ilyen nép? Dugulj már el
Dugulj már el?! Várjá előbb tükör elé állok és szembe köpöm magam! Ööö esetleg töröljem is magam az icmag ról fater? 😃 szerintem kár keménykedned, azt hittem ez a fórum nem UFC. De hogy érdemileg írjak is valamit drága agyon művelt kolléga, neked úgy tűnik hogy ebben az országban mindenki akkora nagy szabadságharcos? Amit írtam abban szerepel hogy tisztelet a kivételnek, ezek szerint Te nem ezt a részletet vetted magadra, sajnálom. Szerintem ne ugorjunk egymásnak, a mai politikai szereplők meg teszik ezt helyettünk… mégegyszer bocs ha nálad ez betalált! ✌️ Ó jut eszembe, a pandémia alatt 2x megtettük a kollégákkal hogy nem vettük fel a munkát, tudod mit csináltak a vezetők? Beszarsz! Szereztek helyettesítőket😉😃
 
Last edited:

bat939

Active member
Azt nem írtam, hogy töröld magad, de ha mégis így döntenél, akkor minden jót. A legszebb pillanataidra majd minden évben megemlékezünk egy új topikban.

Miután egy kalap alá veszel minden magyart és kurvára általánosítasz az egész kommentben, le se tudom szarni, hogy szerinted azért mégis csak vannak kivételek. Elismerem, kicsit bunkó voltam, de ez az irántad érzett ellenszenvnek köszönhető. Hogy ezt mi váltotta ki? Nem tudom, talán az, hogy egy 30 centis magonctól is képes vagy magadba élvezni. 😆
 

Blekketekk

Active member
Azt nem írtam, hogy töröld magad, de ha mégis így döntenél, akkor minden jót. A legszebb pillanataidra majd minden évben megemlékezünk egy új topikban.

Miután egy kalap alá veszel minden magyart és kurvára általánosítasz az egész kommentben, le se tudom szarni, hogy szerinted azért mégis csak vannak kivételek. Elismerem, kicsit bunkó voltam, de ez az irántad érzett ellenszenvnek köszönhető. Hogy ezt mi váltotta ki? Nem tudom, talán az, hogy egy 30 centis magonctól is képes vagy magadba élvezni. 😆
A magamba élvezést azt így próbálom elképzelni, audiovizuális típus vagyok. Igazából egyáltalán nem érdekel az hogy Te mit gondolsz rólam, nem számítassz nekem, nem vagy nekem senkim, ez nyilván fordítva is igaz. Nem érdekel hogy mit gondolsz a magyar vagy bármelyik más népről, nem azért járok ide hogy meg ítéljelek, hogy milyen ember vagy, vagy hogy mit gondolsz politikai vagy más kérdésekről. Viszont a rutinod és tudásod előtt mint mindegyik másik épeszű és tapasztalt kertész előtt meghajlok. Túlzottan az sem érdekel hogy milyen topicokat fogsz nyitni évente, szíved joga… örülök hogy ki adtad magadból a frusztráltságod, akkor most már végre adhatnál valami tippet hogy mi a büdösfaszt tudok tenni a hernyók ellen, hogy nekem is lehessen olyan kief-em mint ami neked van a képen. Egésségedre.
 

pilis

Active member
Jajjj iszonyu, hogy milyen vilag jon, 30 ezer ft helyett, 50 ezerbol tudok majd megtermelni 1 kilo gandzsat indoorban, megyek es nyomban eret vagok magamon. Ja nem is kell eret vagni, mert ugyis mindmeghalunk majomnáthában. Borzalom, gyurcsan monnnyon lefele.
August 20.-an lesz 50 Eve hogy disszidaltam.

Egy bizonyitek te vagy hogy jol valasztottam.

Nem bantam meg.
 

what_can_there

Well-known member
12 eve nem elek Magyaroszagon, latom az ironia nem az erosseged.

Marha unalmas nekem ezt olvasni, hogy a foldkerekseg legjovedelmezobb novenyet termesztjuk es azon sirunk, hogy 50%-kal emelik az aramot. Nincs meg egy ilyen noveny amit ekkora haszonnal lehet termeszteni. Aki nem tud 72 forintos kilowattoraval termelni, az jobb is ha befejezi, menjen a teszkoba arufeltoltonek.
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
Hernyó az jön fúr azt , utánna meg berohad körülötte ahol kirágta magát
Jajjj iszonyu, hogy milyen vilag jon, 30 ezer ft helyett, 50 ezerbol tudok majd megtermelni 1 kilo gandzsat indoorban, megyek es nyomban eret vagok magamon. Ja nem is kell eret vagni, mert ugyis mindmeghalunk majomnáthában. Borzalom, gyurcsan monnnyon lefele.
Bizony bizony pedzegetik hogy ősztől indul a majomgedva, és ha pedzegetik akkor el is fog indulni, ezt már tudjuk…😃 nekem kis apró szar kínai led paneljeim vannak a mikrokertben, ha magamból indulok ki, a lámpákat senki nem foglya eltenni az ágynemű tartóba, de ne is tegye szerintem.
 

Blekketekk

Active member
12 eve nem elek Magyaroszagon, latom az ironia nem az erosseged.

Marha unalmas nekem ezt olvasni, hogy a foldkerekseg legjovedelmezobb novenyet termesztjuk es azon sirunk, hogy 50%-kal emelik az aramot. Nincs meg egy ilyen noveny amit ekkora haszonnal lehet termeszteni. Aki nem tud 72 forintos kilowattoraval termelni, az jobb is ha befejezi, menjen a teszkoba arufeltoltonek.
Ez mondjuk teljesen jogos. Azért meg tisztelet, hogy ha valaki megállja a helyét külföldön, nem csak egy fél év erejéig.
 

pilis

Active member
Nem ertem mirol beszelsz.
Eppen hazauton vagyok Magyarbol.
Tegnap a hugomek egesz nap szamoltak hogy milyen lesz a gazszamlajuk majd.
Eredmeny:
Havi 40000 ezer helyet 130000.
Hugom nyugdija:95000
Sogor: 160000

Bocs hogy a gaznak semmi koze AZ aramhoz de annyira cinikus AZ irasod hogy.....
 

what_can_there

Well-known member
Igen, jol mondod, a gáznak semmi koze az áramhoz. Aramrol volt szo, szoval ne terelj. 42-rol 72-re emelkedik a kilowattora, ez meg nem a vilagvege szerintem, mivel 1 kg kannabisz ára 2-3-4 millio forint. Koszono viszonyban sincsenek a koltsegek a profittal.
 

Blekketekk

Active member
Nem ertem mirol beszelsz.
Eppen hazauton vagyok Magyarbol.
Tegnap a hugomek egesz nap szamoltak hogy milyen lesz a gazszamlajuk majd.
Eredmeny:
Havi 40000 ezer helyet 130000.
Hugom nyugdija:95000
Sogor: 160000

Bocs hogy a gaznak semmi koze AZ aramhoz de annyira cinikus AZ irasod hogy.....
Most kb az egész ország számolgat meg online kalkulátorokat töltöget. Rengeteget fog még ez story változni amíg a fűtési szezonhoz érünk. Szerintem Viktorék egyenlőre csak az ütéstávot méregetik, hogy mekkorára sikerül a pofon az meg majd élesben akkor derül ki.
 

bat939

Active member
A magamba élvezést azt így próbálom elképzelni, audiovizuális típus vagyok. Igazából egyáltalán nem érdekel az hogy Te mit gondolsz rólam, nem számítassz nekem, nem vagy nekem senkim, ez nyilván fordítva is igaz. Nem érdekel hogy mit gondolsz a magyar vagy bármelyik más népről, nem azért járok ide hogy meg ítéljelek, hogy milyen ember vagy, vagy hogy mit gondolsz politikai vagy más kérdésekről. Viszont a rutinod és tudásod előtt mint mindegyik másik épeszű és tapasztalt kertész előtt meghajlok. Túlzottan az sem érdekel hogy milyen topicokat fogsz nyitni évente, szíved joga… örülök hogy ki adtad magadból a frusztráltságod, akkor most már végre adhatnál valami tippet hogy mi a büdösfaszt tudok tenni a hernyók ellen, hogy nekem is lehessen olyan kief-em mint ami neked van a képen. Egésségedre.
Tudásom? Vannak itt elegen akik előtt meghajolhatsz, én nem tartozom közéjük, de köszönöm, igazán kedves vagy. 😆
A hernyók ellen meg azt tudod csinálni, hogy nem viszed ki nekik a növényt. Nem lehet tőlük megszabadulni.. Egy benti növényről amúgy is sokkal tisztább hasist nyerhetsz, mint egy kültériről.
 
Top