What's new

AK 48, Nirvana Seeds. Pc Grow

Fiuk lanyok, egy level a legaljan nagyon ossszepondorodott. Vagy, hogy irjam le. Mitol lehet?
Homerseklet 22-24c para 30-60% kozott mozog!
 

Attachments

  • 20161231_120444.jpg
    20161231_120444.jpg
    99.6 KB · Views: 41

Medicropper117

Active member
Én fulladásnak nézném elsőre. Hacsak nem gyökér eredetű de sztem fulladás. Kicsit kevesebbet locsolj vagy ritkábban. Ha fulladás akkor 1-2 nap és helyre kell jönnie

Edit: nem látsz hiányt amugy? Nem biztos h jó a diagnózis. A plant egyik másik levele kicsit gyanus
 
Last edited:
Én fulladásnak nézném elsőre. Hacsak nem gyökér eredetű de sztem fulladás. Kicsit kevesebbet locsolj vagy ritkábban. Ha fulladás akkor 1-2 nap és helyre kell jönnie


Hmm, Pedig tenyleg csak akkor locsolok, amikor mar nagyon konnyu az edeny. Varok 2-3 napot lassuk...mi tortenik.
 
Szerkesztettem az előző hsz-t. Nincs foltos levél? Levélvégek rendben vannak?


Igen rendben vannak, nehany regi egesi serulest leszamitva.
Amit meg a pc boxban szenvedett. Csak ket levelen lattam ezt a tunetet. Nem volt idaig kavaro ventilatorom...most beszereltem egyet.
Az ontozes nem lehet, mert arra odafigyelek. Hetfon furdott utoljara, es most mar csont szaraz a fold. es a jelzo is mar pirosat mutat. az edeny is ujra nagyon konnyu lett.

Lehetseges az, hogy a fold picitt osszeesett...es a cserep falatol elvalt. Bepillantottam oda, tele van gyokerrel...talan a fenyre lenne erzekeny?
 

Medicropper117

Active member
Kezdődő N hiány jele is lehet. Valami a közeggel nincs rednben akkor. Nem szabadna h elváljon a cserép falától. Ezt csak a szar közeg csinálja vagy ha csontszáraz. Egyik sem jó.
Nem földezek, inkabb befogom a pofám. Majd valaki megmondja...bocsi
 
próbálj a locsolásnál a rendszerességre törekedni, x naponta x mennyiséggel, ki kell tapasztalni de egy idő után beáll, ha elvált a föld a cseréptől akkor az kb gatyára kiszáradt, töltsd föl a hézagot hogy gyökér ne legyen szabadon, levélpöndörödést és hiánytünetet is okozhat szárazság, párát pedig tartsd 40% fölött
 
próbálj a locsolásnál a rendszerességre törekedni, x naponta x mennyiséggel, ki kell tapasztalni de egy idő után beáll, ha elvált a föld a cseréptől akkor az kb gatyára kiszáradt, töltsd föl a hézagot hogy gyökér ne legyen szabadon, levélpöndörödést és hiánytünetet is okozhat szárazság, párát pedig tartsd 40% fölött

Feltoltottem. Es a locsolast is bealitom 3-4naponta 2liter nedure;) koszonom a segitseget...
 
8 Het! 4 het es 1-2nap..12/12

Nos! Mit irhatnek!
Homerseklet 21-25 fok kozott mozog.
Paratartalom 35-50% ig.
Locsolas hetfon es csutortokon 2Liter allot csapvizzel...amihez
Bio-Bloom, Top-Max , Grow tapok 1ml/L aranyban mennek!
Talan jovohettol picitt emelek rajtuk. Meglassuk!

A noveny szepet fejlodott amiota kikerult a pc nyomorbol :)

A karora, a kepen csak osszehasonlitasert van ott.
Koszonom a figyelmet!
 

Attachments

  • 8 het!.jpg
    8 het!.jpg
    81.6 KB · Views: 37
  • 20170105_141524.jpg
    20170105_141524.jpg
    69.1 KB · Views: 37
9 het! 5 het + - 12/12!

Nha sziasztok!
Homerseklettel kezdem, 22-25c kozott mozog!
Paratartalom 35-60% kozott!
Tapot 1ml/l Grow, 3ml/l Bloom, 2ml/l Top Max!
2 litret isznak, 3-4 naponta!
Probalkoztam, mikroszkopos kepeket keszitteni, de meg van amit tanuljak :)))

Ha barmi kerdes van...szoljatok :D:D:D :tiphat:
 

Attachments

  • Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    51.2 KB · Views: 33
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    33.7 KB · Views: 34
  • 20170112_200600.jpg
    20170112_200600.jpg
    91.1 KB · Views: 38
  • 9hett.jpg
    9hett.jpg
    111.6 KB · Views: 34
  • 9het.jpg
    9het.jpg
    112.1 KB · Views: 38
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]10 het! 6 het + - 12/12!

Nha sziasztok!
Homerseklettel kezdem, 22-25c kozott mozog!
Paratartalom 35-60% kozott!
Tapot 1ml/l Grow, 3ml/l Bloom, 2ml/l Top Max!
2 litret isznak, 3-4 naponta!
Kepeket nem hoztam, mert aludt amire hazaertem.
A heten majd teszek fel.
Nezegettem mikroszkoppal, kb 80% tejszinu es 20% atlatszo!
Gondolom meg 2-3 het es jo lessz az :)

Ha barmi kerdes van...szoljatok
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
tiphat.gif
[/FONT]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
jóvanmá :DD kurva nemzetközi dátumformátumok.. [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]01-12[/FONT]
 
Nho, dobok par kepet a csajokrol!
Figyeltelgettem a kristalyokat...irtam is kb 80-90% tejszeru, es tobbi atlatszo!
De a "jo" kertesz letemre lecsiptem egy legalso popcornot, bedobtam a sutobe 50c szaradt nemtudom mennyit :) Majd turtem belole egy rovidet :)
Es mitszoltok, elegge nyakon vagott :)))) Kigondolta volna:D Ha most ennyire jo, remelem ennel mar csak jobb lessz :)
Ugy gondolkodjon hogy max meg 3 hetet tudok varni ra...utana lekell hogy szedjem.
Es jojjenek a kepek.
 
Nho, dobok par kepet a csajokrol!
Figyeltelgettem a kristalyokat...irtam is kb 80-90% tejszeru, es tobbi atlatszo!
De a "jo" kertesz letemre lecsiptem egy legalso popcornot, bedobtam a sutobe 50c szaradt nemtudom mennyit :) Majd turtem belole egy rovidet :)
Es mitszoltok, elegge nyakon vagott :)))) Kigondolta volna:D Ha most ennyire jo, remelem ennel mar csak jobb lessz :)
Ugy gondolkodjon hogy max meg 3 hetet tudok varni ra...utana lekell hogy szedjem.
Es jojjenek a kepek.
!!!
 

Attachments

  • csoportkep.jpg
    csoportkep.jpg
    120.8 KB · Views: 44
  • csoportkep2.jpg
    csoportkep2.jpg
    120.7 KB · Views: 38
  • csoportkep3.jpg
    csoportkep3.jpg
    121 KB · Views: 42
  • gyujtos.jpg
    gyujtos.jpg
    84.9 KB · Views: 39

Latest posts

Latest posts

Top