What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

AK 48, Nirvana Seeds. Pc Grow

SZURET!!!!!

Nha gyerekek, megvolt a szuret...
Kinyirtam :D 1 orat dolgoztam kb veluk...
Iszonyat budosek...a fejem is belefajdult amire vegeztem.
218 gramm lett nedvesen szarral egyutt.
Szepen belogattam oket a boxba, a ventit minimalisra alitottam, Es turelmesen varok!!!

KB mennyi ido, nekuk? 5-7 nap?

Majd szaradas utan jon a SMOKE report is!
Koszonom a figyelmet!!! Mindenkinek!
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    113.7 KB · Views: 47
  • 2.jpg
    2.jpg
    82 KB · Views: 43
  • 3.jpg
    3.jpg
    92.4 KB · Views: 45
  • 4.jpg
    4.jpg
    80.8 KB · Views: 45
  • 5.jpg
    5.jpg
    94.7 KB · Views: 42

iwantmorebuds

Active member
Nah tudom whippel nemsokat ersz neha nemtudja mi a kerdes :D
A szaradas ideje fugg a belso keringetes es a paratartalomtol. En a szaradast ugy szamolom hogy a paratartalmat elosztom 10-el. Plusz hozzaadok egy napot. Tehat ha a para a boxomba 50% akkor 6 napig szaritom. Ha jol latom nalad 40 a para tehat 5 napig szaritanam mielott menne az uvegbe.
Gratulálok :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
.. én nem tehetek arról.. ha nem jössz rá a módjára.. amikor szárad.. RÁMÉRSZ és ha már súrolja a 44 g körüli értéket bebaszod egy befőttesúvegbe érlelni..

gubacs ne szívj annyit.. add nekem, árt az agyadnak..
 

iwantmorebuds

Active member
Mert most eppen melyik resze a neked nem megfelelo? :) nekem eddig mukodott igy :D
Inkabb te szivj annyit hogy artson neked is :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
... :D nem azt mondtam, hogy bármit nem jól csináltál.. arra utaltam, amit leírtam... abból lehet következtetni arra.. hogy ha szárad, veszít a súlyból és ahogy csökken és közelít a leírthoz nagyjából kiszámolhatod .. de kb ugyanarról beszélsz csak más formában.. ámen..
 
En is kb 4-5-6 napra tippelek. De majd a szarak hajlekonysaga megmondja. Valahogy felnevelni sikerult... akkor mar valahogy megszarittom ;)))):biggrin::dance013:
 

iwantmorebuds

Active member
Egyebkent ugyis tudod csekkolni hogy veszel egy kis hygrometert akvarisztikaba egy ezreser adnak. Az uvegbe belerakott bugak koze beteszed megvarod mig beall. Ha ilyen 60% korul van akkor aszondjak a tokeletes. Valoban enis 60-65kozott szeretem szivni :) Alatta mar tul szaraz folotte meg konnyen peneszedik :)
Ha mar a tarolasnal vagyunk a boveda 62 egy jo cucc :)
 
Megszaradt a cuccos. Szerintem meg tul szaraz is lett... leszedtem a szarakrol. Ugy lett 51 gramm. Ami nekem hatalmas mennyiseg. Ma fogok elcsummantani egy cigit belole. Es utan jon a smokee riport. Thx.:peacock:
 
Oke, Smoke Report!
Nha az ugy volt, hogy...vagyis ugy kezdodott :))
Megkeszitettem egy cigit, kb 0,3 mehetett dohannyal keverve, es a cigi szurot hasznaltam, mivel en nem cigizek es ugy tul eross nekem.
Kint a szabadban ugyesen ragyujtok, es kezdem pipakolni.
mar kb 4-5 slukknal vagyok...de semmi hatas.
Gondoltam, nha te vagy egy balfasz...termeltel egy rakas semmit :)))
Mar ha megturtem huzom tovabb...
Hat egyszer mit ad Isten, kb a cigi felenel....egy olyan erzes vagott nyakon vagy fejen talan, mindha egy gumikesztyut huztak volna a fejemre, amibe azelott hangyakat tettek...es maszkalnak a fejemenn osszevissza.
Nha mondom, csak lessz ebbol valami.
Szippogattam tovabb...tovabb. Azt vettem eszre, hogy az erzekeim atmentek Supermenesbe :) Rontgen latasom, es hallasom lett :)))
Meg tavolbol jovo hangokat is halottam, amire maskor nem is figyelek...de ekkor mar a hangyak a fejembol lemasztak a hasamba :)))
El is fogyott a cuccos...mondom idelye indulni haza.(kb 200 meter)
Nha ekkor jott az erdekesseg... A testem 2 reszre valt, voltak a vegtagjaim, es az agyam. En tudtam hogy menni akarok es hogy merre, de a labaim irtora...reszketos kedvukben voltak. Igy elindultam hazafele, az agyam kuzdott a vegtagjaimmal....de feluton rajottem hogy nem is 2 reszre hanem 3 ra valtam. 1 vegtagok 2 az agyam es 3 en aki ezt a kettot neztem ahogy bangoskodik .
Nos 200 meteren kb 2 orat csinaltam, gondoltam en de kozbe 5-6 perc volt az egesz. Ezutan jott hogy kikelett nyitanom az ajtot, hat a kulcsjukat megtalalni egy elmeny volt. Miutan bejuttam a hazba megkonnyebultem...kb 2,5 oran keresztul kuzdott a 3 reszem, amig ujra nem egyesultek.

Eszrevetel, kb 2-3 perc kesessel jon a hatas az elso slukk utan.
Mas fuvet mikor szivtam, ott mar nyomba ereztem a hatast.
Koszonom a Figyelmet!!!! PEACE
 

Latest posts

Latest posts

Top