What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

AK 48, Nirvana Seeds. Pc Grow

Fiuk lanyok, egy level a legaljan nagyon ossszepondorodott. Vagy, hogy irjam le. Mitol lehet?
Homerseklet 22-24c para 30-60% kozott mozog!
 

Attachments

  • 20161231_120444.jpg
    20161231_120444.jpg
    99.6 KB · Views: 40

Medicropper117

Active member
Én fulladásnak nézném elsőre. Hacsak nem gyökér eredetű de sztem fulladás. Kicsit kevesebbet locsolj vagy ritkábban. Ha fulladás akkor 1-2 nap és helyre kell jönnie

Edit: nem látsz hiányt amugy? Nem biztos h jó a diagnózis. A plant egyik másik levele kicsit gyanus
 
Last edited:
Én fulladásnak nézném elsőre. Hacsak nem gyökér eredetű de sztem fulladás. Kicsit kevesebbet locsolj vagy ritkábban. Ha fulladás akkor 1-2 nap és helyre kell jönnie


Hmm, Pedig tenyleg csak akkor locsolok, amikor mar nagyon konnyu az edeny. Varok 2-3 napot lassuk...mi tortenik.
 
Szerkesztettem az előző hsz-t. Nincs foltos levél? Levélvégek rendben vannak?


Igen rendben vannak, nehany regi egesi serulest leszamitva.
Amit meg a pc boxban szenvedett. Csak ket levelen lattam ezt a tunetet. Nem volt idaig kavaro ventilatorom...most beszereltem egyet.
Az ontozes nem lehet, mert arra odafigyelek. Hetfon furdott utoljara, es most mar csont szaraz a fold. es a jelzo is mar pirosat mutat. az edeny is ujra nagyon konnyu lett.

Lehetseges az, hogy a fold picitt osszeesett...es a cserep falatol elvalt. Bepillantottam oda, tele van gyokerrel...talan a fenyre lenne erzekeny?
 

Medicropper117

Active member
Kezdődő N hiány jele is lehet. Valami a közeggel nincs rednben akkor. Nem szabadna h elváljon a cserép falától. Ezt csak a szar közeg csinálja vagy ha csontszáraz. Egyik sem jó.
Nem földezek, inkabb befogom a pofám. Majd valaki megmondja...bocsi
 
próbálj a locsolásnál a rendszerességre törekedni, x naponta x mennyiséggel, ki kell tapasztalni de egy idő után beáll, ha elvált a föld a cseréptől akkor az kb gatyára kiszáradt, töltsd föl a hézagot hogy gyökér ne legyen szabadon, levélpöndörödést és hiánytünetet is okozhat szárazság, párát pedig tartsd 40% fölött
 
próbálj a locsolásnál a rendszerességre törekedni, x naponta x mennyiséggel, ki kell tapasztalni de egy idő után beáll, ha elvált a föld a cseréptől akkor az kb gatyára kiszáradt, töltsd föl a hézagot hogy gyökér ne legyen szabadon, levélpöndörödést és hiánytünetet is okozhat szárazság, párát pedig tartsd 40% fölött

Feltoltottem. Es a locsolast is bealitom 3-4naponta 2liter nedure;) koszonom a segitseget...
 
8 Het! 4 het es 1-2nap..12/12

Nos! Mit irhatnek!
Homerseklet 21-25 fok kozott mozog.
Paratartalom 35-50% ig.
Locsolas hetfon es csutortokon 2Liter allot csapvizzel...amihez
Bio-Bloom, Top-Max , Grow tapok 1ml/L aranyban mennek!
Talan jovohettol picitt emelek rajtuk. Meglassuk!

A noveny szepet fejlodott amiota kikerult a pc nyomorbol :)

A karora, a kepen csak osszehasonlitasert van ott.
Koszonom a figyelmet!
 

Attachments

  • 8 het!.jpg
    8 het!.jpg
    81.6 KB · Views: 37
  • 20170105_141524.jpg
    20170105_141524.jpg
    69.1 KB · Views: 37
9 het! 5 het + - 12/12!

Nha sziasztok!
Homerseklettel kezdem, 22-25c kozott mozog!
Paratartalom 35-60% kozott!
Tapot 1ml/l Grow, 3ml/l Bloom, 2ml/l Top Max!
2 litret isznak, 3-4 naponta!
Probalkoztam, mikroszkopos kepeket keszitteni, de meg van amit tanuljak :)))

Ha barmi kerdes van...szoljatok :D:D:D :tiphat:
 

Attachments

  • Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    51.2 KB · Views: 33
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    33.7 KB · Views: 34
  • 20170112_200600.jpg
    20170112_200600.jpg
    91.1 KB · Views: 38
  • 9hett.jpg
    9hett.jpg
    111.6 KB · Views: 33
  • 9het.jpg
    9het.jpg
    112.1 KB · Views: 38
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]10 het! 6 het + - 12/12!

Nha sziasztok!
Homerseklettel kezdem, 22-25c kozott mozog!
Paratartalom 35-60% kozott!
Tapot 1ml/l Grow, 3ml/l Bloom, 2ml/l Top Max!
2 litret isznak, 3-4 naponta!
Kepeket nem hoztam, mert aludt amire hazaertem.
A heten majd teszek fel.
Nezegettem mikroszkoppal, kb 80% tejszinu es 20% atlatszo!
Gondolom meg 2-3 het es jo lessz az :)

Ha barmi kerdes van...szoljatok
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
tiphat.gif
[/FONT]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jóvanmá :DD kurva nemzetközi dátumformátumok.. [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]01-12[/FONT]
 
Nho, dobok par kepet a csajokrol!
Figyeltelgettem a kristalyokat...irtam is kb 80-90% tejszeru, es tobbi atlatszo!
De a "jo" kertesz letemre lecsiptem egy legalso popcornot, bedobtam a sutobe 50c szaradt nemtudom mennyit :) Majd turtem belole egy rovidet :)
Es mitszoltok, elegge nyakon vagott :)))) Kigondolta volna:D Ha most ennyire jo, remelem ennel mar csak jobb lessz :)
Ugy gondolkodjon hogy max meg 3 hetet tudok varni ra...utana lekell hogy szedjem.
Es jojjenek a kepek.
 
Nho, dobok par kepet a csajokrol!
Figyeltelgettem a kristalyokat...irtam is kb 80-90% tejszeru, es tobbi atlatszo!
De a "jo" kertesz letemre lecsiptem egy legalso popcornot, bedobtam a sutobe 50c szaradt nemtudom mennyit :) Majd turtem belole egy rovidet :)
Es mitszoltok, elegge nyakon vagott :)))) Kigondolta volna:D Ha most ennyire jo, remelem ennel mar csak jobb lessz :)
Ugy gondolkodjon hogy max meg 3 hetet tudok varni ra...utana lekell hogy szedjem.
Es jojjenek a kepek.
!!!
 

Attachments

  • csoportkep.jpg
    csoportkep.jpg
    120.8 KB · Views: 42
  • csoportkep2.jpg
    csoportkep2.jpg
    120.7 KB · Views: 38
  • csoportkep3.jpg
    csoportkep3.jpg
    121 KB · Views: 42
  • gyujtos.jpg
    gyujtos.jpg
    84.9 KB · Views: 39

Latest posts

Latest posts

Top