What's new

70W, NL5xHaze, mikroboks

Timbuktu

Member
@Silas

Na wszystko będzie czas i pora. Niech trochę przeschnie. ;)



Na szybko:

- Zapach po ścięciu typowo kwiatowy z nutką cytryny i "trawy".
- Smak, nieciekawy, wiadomo szybko suszone, ale czuć już przyjemną egzotykę. Dokładnie opiszę po delikatnym curringu.
- Moc... Bardzo zacnie czesze, o tak :). Wchodzi szybko, początek bardzo energetyczny, po czym przechodzi delikatnie w akcje kanapowo-filozoficzne ;). Długo trzyma, schodzi bez żadnych mułów i innych przykrych akcji. Można palić cały dzień bez kłopotu. Więcej i dokładniej - później.


Pozdrawiam. :wave:
 
G

Guest1012

Świetna robota. Od początku podobał mi się ten grow. Zastanawiam się ile wycisnąłeś z tej 70-siątki. Marzy mi się choć coś takiego.

pzdr:D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

no KOzacko wyszla roslina:canabis:
jak to sie mowilo kiedys - ' tydzien na dzialce ' teraz cie czeka hehehe

pozdrawiam
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:
Witam Timbu! Ładnie zajechałeś! Wszystko bardzo estetycznie i ze smaczkiem:smile:

Też miałem okazję:smile: swego czasu 'pracować' pod 70w hehehe... i też czasem nawet udawało się coś z tego mikro zapalić:smile:
Pozdrawiam i życzę miłej degustacji! Należy się!!! hehe :smile:

:wave:5
 

Chmurek

Member
Jedna z ładniej poprowadzonych mikro upraw jaką widziałem. Trening no po prostu brak słów. Sam uprawiam w mikro 9000lm tyle że pod świetlówkami, ale jednak te topki z pod hps'a to jednak lepiej wyglądają.
 
G

guestabc

smacznego smacznego

ja na świeżynkę muszę jeszcze trochę poczekać

pozdro
 
T

T.J

Great grow man! Have been following your grow for a while now because it's exactly the same dimensions and light I thought of using in my next grow =)

Do you know your final weight? A guess is good too ;)
 

Plantator

Well-known member
Veteran
witam , powiem Ci że pierwszy raz zajrzałem , kurde , duże zaległości mam na ic , masa roboty , piękna uprawa ci wyszła , pozdrawiam
 
J

jonkanoo

hey Timbuktu :wave: vicked work whit this plant!! congrats!
i just want to show you how my nlxhaze turned off (fuckin interminable bloom period)
unfortunally i don't have any pic of the harvest day, cause i broke my digicam.

picture.php


picture.php



by the way your is better! :abduct:
 
Top