What's new

70W, NL5xHaze, mikroboks

G

guestabc

wyrazy głęgokiego szacunku
aż mnie tchneło na założenie takiego ogródka
ale mam narazie dużo zajęcia na moim oucie
to dobre na długie zimowe wieczory

pozdro tak trzymaj!!!!!!!
 

Timbuktu

Member
I na koniec topki z bliska.









Teraz trochę o roślinie. Dzisiaj powycinałem sporo żółtych i "popsutych" liści, dzięki temu poodsłaniałem większość topów.

Plant dostał 2 dni temu miksa GHE bloom 1 ml + GHE micro 0.5 ml (na litr). Dla zainteresowanych wartości składników odżywczych (NPK, resztę pierwiastków sobie daruję ;D) w mieszance (dane z kalkulatora GHE):

NN:15
AN:11
P:30
K:44

PPM:148

Więcej już nie dostanie ;).

Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych muszę ściąć roślinę najpóźniej 4 lipca. Mam nadzieję, że do tego czasu dojdzie (24 czerwca zaczynam lać Ripen , może to ją trochę "zmotywuje", jeśli oczywiście sama nie uzna, że to jej najwyższy czas ;) ).

Do następnego!

Pozdrawiam.:wave:
 
G

Guest1012

You must spread some Reputation around before giving it to Timbuktu again.
 

Silas

Member
Veteran
Z doświadczenia odradzam dwie w jednej donicy...Sadziłem tak kilka razy...i zawsze jedna roślina zakwita później i ogólnie jest mniejsza (wygłodniała). Już lepiej zastosować dwie mniejsze donice...ew. coco :) mniejsze donice z coco potrafią zacnie zaowocować:)
 
G

guestabc

piękie to drzewko szczęścia już wygląda

jak będę zaczynał zabawę w in to będzie mój wzór
do naśladowania

pozdro
 
T

T.J

Can we get an Update? Feels like I've been waiting forever ;)

You got a very nice grow there for sure! Props to you !
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Hey Timbu...

Rewelacja...bardzo ładnie i zgrabnie :smile: Daj jej jeszcze z dwa tygodnie i odczekaj tydzień hehe...:smile:

+
:wave:
 
B

BioPart

Wspaniała robota Timbuktu.. Aż miło się ogląda.

Professional Stage - Każdy szczegół na wysokim poziomie K+

Pięknie prowadzona kobieta, na fotach widać, że jest szcześliwa he he..
 

Silas

Member
Veteran
@Timbuktu: sierściucha niedługo będzie gotowa ;) Napisz bracie jak u ciebie z temperaturami...pewnie dialog o tym był...ale teraz zaczyna się typowe lato i wiesz jak jest ziom:) Jeśli masz dobrą wentylację...dorzuć sobie jakiegoś kompakta albo dwa. Dodatkowe 3000lm na takiej powierzchni bardzo ładnie powinny obrodzić.
Sam jechałem na 70W HPS i jak dla mnie efekty są bardzo słabe. 100W :) to jest to...przy takiej lampce topy rosną jak trzeba. 70tka nie daje rady i topy zawsze są małe.
 

Timbuktu

Member
Finał.

Flo - 8 tygodni. (powinna postać jeszcze z tydzień, ale co mi tam ;))

Trichomy - ok. 30% miód, 60% mleko, reszta przezroczysta. (Kilka sampli wziętych pod mikroskop)

Przed masakrą.




Słodkości (w tle kartki z dużego zeszytu A4 i OCB king size :)).



Trochę mniejszych topów. Sporo wzięte do suszenia na szybko ;).



Tu mikrusy też do spożycia na pierwszy ogień.



"Wypełniacz" do jointów :).

 
Top