What's new

4 pory roku .... tomeu

pakonopny

Member
Witam Szanownych Panów po długiej nieobecności.
Cieszy mnie ogromnie że nadal pasjonuje Was temat pomimo że non stop wiatr w oczy dmucha a kłody pod nogami pojawiają się wszechstronnie.
Ja także próbuje dotrzymać kroku lecz dziś priorytet to ten zaś rany 0.2.
Aktualnie zajmuje się trochę większymi projektami i próbuje nadgonic zaległości kwiatostanowe w odmianach hempu.
Do niedawna uważałem ze zalety organoleptyczne są ściśle zwiazane z z THC . Dziś myślę inaczej choć dla własnych potrzeb mimo wszystko sam smak mi nie wystarcza.
Życze zdrufka oraz powodzenia.
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Organoleptyka
kurwa mac PACO ZAJEBALES MI GWOZDZIA.mysle co to jest ,chyba zem ju stary i nie czaje tych grypsow.
tez lubie moc,smaczna moc lepsza o mocy niesmacznej,takie 20 -30 % thc robi robote
a ogolnie co tam mowic,daja borowke i mowia ze to jagody ,i jak tu sie nie uchlac
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
19 dzie flo 12/12
picture.php


dosidos
picture.php



picture.php


goji og
picture.php

:tiphat:
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
39 dzien flo 12/12
picture.php


42d flo
goji og
picture.php


dosidos
picture.php


picture.php
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
powoli dochodzimy do finalu,mysle ze max 2 tygodnie ,moze dla dwoch roslin byc do 3 tygodni
53 dzien flo 12/12

picture.php

picture.php


goji og
picture.php


picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
60 dzien flo 12/12 ,mysle ze juz blisko konca tej przygody,galaski nie utrzymuja ciezaru kwiatow i sie zalamuja
picture.php


goji og by boghi
picture.php


picture.php


dosidos 22 f2 by archive
picture.php


to bedzie najpozniejsza roslina z dosidos ,jest tez najwyzsza z calego grow ,feno sativa
picture.php
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
przygoda dobiegla konca ,zostaly 3 dosidos ,ktore dzisiaj powiesze do schniecia.pozdrawiam
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Top