What's new

4 pory roku .... tomeu

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Majtersztyk , kuzwa zdjecia jak z nie z tej ziemi nam tutaj pokazujesz , to co tutaj widze to juz wyzsza szkola jazdy foty , rogi , nosila je madona i wielu innych jest w tym kulcie , jak widac na fotach inne kraje w EU sie tego nie wstydza , i rogi na calego w ogniach piekielnych , piekne swieto , wiara jest wszystkim dla istoty :D


poZZdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Wzielem w zeszlym roku na probe , bo moj ez clone to 120 x 60 cm i ciezko sie znim pomiescic w domowym zaciszu i tez co z tym materialem zrobic 🤣a tutaj 30 sztuk , male i co najwazniejsze tylko 14 litrow wody 😍, jak widac po 7 dniach jest jak powinno, polecam europejskie platinum spelnia wymogi , dostepny cenowo i bezclowo 💪🥰
C5824838-D148-48E7-B524-82D3E3DD50C7.jpeg
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witaj tomram
Prosze cie bracie skocz po kuffele ja piwo zimne przynosze , siadziemy zapalimy a susze piwe zalejemy , a w tym czasie cos pusze do ucha hehe

Widze pieknie dokarmione roslinki liscie napiete az by mi skore pociely ehhh pieknie to wszystko u ciebie wyglada . Ladne korzonki puszczaja twoje kloniki , przegladalem te tryskajace cuda ciesza mnie taki 30 sztukowy , szkoda ze one wszystkie maja ciasno ustawione te wiaderka na roslinki , mam znajomego co KCE z klonow sadzic strasznie tam zimno u niego , a on sam do tego cazsu wysial w zyciu 7 -8 zbiorow , poprostu zaczyna a do tego nie ma w domu bo jego zycie to jazda na tirach , taki natrysk pozwoli nam miec wieksza nadzieje , na szczescie kolega z osiedla tak ze milosc bedzie kwitla , od to ci cala historyjia nas czym mysle w trybie przyspieszonym ...


Samemu sobie potrafie zaplanowac czas , miejsce potrzeby i czasami jest tak ze czas nie jezt wazny , a miejsce znajduje sie obok lozka mojego i kota hehe potrzeby sa sprecyzowane hehe


tutaj beda 2 zdjecia , jak tylko bedzie dzialac ladowanie zdjec , napisalem sie Gruby a eraz sie okazyje ze nie da sie UP zrobic , wstane zastosuje proces powtorego powtorzenia procesu i zobaczymy co sie stanie , jak wybuchnie caly WWW hehehehe


poZZdro


IMG_6164.JPG
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Siema
trochu brak czasu na bierzace fotki,tez i juz brak checi 🤣bardziej juz z przyzwyczajenia
co mozna powiedziec , na sprzecie od solfire raczej sie niemozna zawiesc ,zawsze cos ciekawego ,mam dosc sporo odniego w swojej kolekcji takze wiem ze modrze wydana kasa :)
po raz pierwszy mam exotics genetics,mike wydaje sie w scislej wspolpracy z solfire,tez zapowiada sie ciekawie,napoczatku bylo duzo jajec ale z czasem gdy pousowalem dolne kwiatki przestaly z 3 tygodniem sie pojawiac jajca i jak narazie wydladaja apetycznie,dosc sporo nabylem jego sprzetu ,zobaczymy w przyszlosci moze cos sie trafi super mega kozackiego. z tress r11 narazie niebede nic pisal,zaczekam do konca ,mysle ze z koncem czerwca bede scinal je.
IMG_0170.jpeg

IMG_0176.jpeg

IMG_0173.jpeg
IMG_0174.jpeg
IMG_0171.jpeg
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Tak przy koncowce ,do paru dni max 10 spadna ,do suszenia.takze wykorzystam co chwila wolna i takie co niektore ,bo ciezko tanczyc 100-400 zeby jakies zblizenia fajne porobic ,bo naprawde miejsca tyci tyle

falcon heavy -exotic genetics
IMG_0179.jpeg

Jest kilka ladnych roslin z 6 nasion ktore bardzo rowno dynamicznie rosly ,niektore wieksze ,ale wtej tej struktora kwiata jej wzydymane kilichy ,napewno do pary dni nabiora glebrzej purpury ,jest moc ❤️🔥
nastepne dwie to mad dog od solfire ,naprawde kozaki wszystkie z paczki

IMG_0183.jpeg
IMG_0181.jpeg

Tea time -tress..
coz moge powiedziec ,z 3 ktore mam kazda jest innej wysokosci,napoczatku tez byly hermy pozniej juz niesraly,najnizzsza bardzo pomaraczowa ,niewachalem bo jest na srodku i w samy gaszczu ,najnizsza roslina z calego pola,pozostale maja zeski zapach kwiatowy , niewiem jak teraz bo niemam jak dojsc.mysle ze napewno powroce do tych dwoch wyrzszych roslin ,jedna wyrzsza produkuje bomby spore i w krztalcie kol bilardowych :)
IMG_0178.jpeg

'
IMG_0180.jpeg
IMG_0184.jpeg
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Gorace noce niedaja spac,razem z karararuhami sie snuje po ciemnej chacie🤣🤣🤣
leca rozne takie ,co pozostaly nieprzetestowane wcxg33 i ostatnia g33,bardzo sympatyczna z dominacja ciasteczek ,za 5 tygodni bede wiedzial jaki bedzie efekt koncowy :),miedzy jednym a drugim polem tydzien roznicy.sa tez krosy karmas og i pugs breath.koncowka 3 i 4 tyg flo

IMG_0208.jpeg

weddink cake x gelato 33 ,seedjunky

IMG_0209.jpeg

gelato33 seedjunky
IMG_0210.jpeg
IMG_0211.jpeg

zdrowia
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Witam
czas trochu niesprzyjajacy upaly ,usterki techniczne , przez kilka dni temperatury przekraczaly 32 , niestety niesprzyjalo to roslina ,szczegolnie bardziej doswietlone liscie wiatrakowe sie stostowaly ,ale nieprzeszkodzilo to w rozwinieciu slicznych kolorow, krosiki dosi x goji ,karmas og i pugsbreath
IMG_0222.jpeg
IMG_0223.jpeg
IMG_0224.jpeg
IMG_0225.jpeg
IMG_0226.jpeg
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Siema
roslinki swierzo wsawione do 11 l doniczek ,podlane pelnym zestawem do rozwoju korzeni ,mysle ze najdalej 5-7 dni i flo,wsumie tylko 8-9 sztuk nowosci reszta to stare bywalczynie .doszly mac koffe breath -fennec genetics i g-ride z solfire.
IMG_0227.jpeg
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Siema
minol tydzien od przelaczenia 12/12 ,dzisiaj zebralem szczepki ,tak o 3-4 dni zapozno ale taki jest plan bo niewiem co bedzie dalej 😁
widac szybki rozrost roslin,przy ledach lepiej jest rozkladac rosliny tak do konca 2 tyg flo ,zeby jak najszerzej i niewysoko, przy 3 tyg zaczna sie rozciagac do gory i wtedy mniej pierza nadole jest ,ale jak komu pasuje 😊,mam dwa dni na poczyszczenie drobnych odrostow i dostawienie roslin na 3 pole i podlaczenie podlewania automatcznego,uffff bedzie pelzania hehe
IMG_0231.jpeg


no i po robocie ,odpalony scorpion ,pierwszy dzien flo,jestem nastawiony na zakup nowego hlg scorpiondiablo z spectrum glebokich czerwieni ,ponoc bardzie infiltruje i przenika w dolne partie roslin,wtedy nietrzebaby bylo roslin tak pedzlowac z lisci i tunele robic.ale jak samemu nie sprawdzisz to ……
no dobra wszystko gotowe,mozna jechac na wakacje 😁😘
IMG_0232.jpeg
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Siema
juz koncowka,rosliny sie polozyly ,naladowalem je zbytnio woda i jest jak jest ,nic ztym niemoge zrobic bo sie lamia przy prubie podniesienia ,i smrud na cale osiedle,zostaly jeszcze okolo dwoch tygodni i 3 w drugim przypadku,7 i 6 tydz,flo .


IMG_0263.jpeg

IMG_0262.jpeg
IMG_0261.jpeg
IMG_0260.jpeg
IMG_0259.jpeg
IMG_0258.jpeg
IMG_0257.jpeg

No i to by bylo na tyle,narazie nic niecede nowego wysiewal, zostane przy tym co mam ,doszedl teraz mac koffe breath ,choc trzeba bedzie czekac dluzej okolo 70 dnia scinka ,,mam sporo takich co mozna ciac juz przed 55dniem tea time ,bahama berry .pozdrawiam

duzo czasu sie dodaje ostatnio zdjecia tutaj ,trzeba siedziec i redukowac wage zdjecia,pozniej napisze o jaki grzyb tu chodzi,
 
Last edited:
Top