What's new

4 pory roku .... tomeu

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
wykielkowalo prawie 100% ,na 12 dosidos peklo 100% na 21 goji og peklo 18 sztuk,czekam moze peknie reszta.
wszystko co wykielkowalo poszlo do kubeczkow i pod mh 250

picture.php




swieto diabla :biggrin:




pozdro
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
minelo jakies 6 dni od wlozenia nasionek do kubeczkow,na 21 goji og rosnie 20 roslinek,na 12 dosidos rosnie 11 sztuk,jedna muisialem wyciagnac i spowrotem wlozyc na chusteczke ,przeschla z wierzchu ziemia i kielek niestety nie rozwinol na tyle korzen zeby dojsc do dolnej warstwy ziemie.uzylem ziemie compo uniwersal dodalem vermeculity i jednak niezbyt sie nadaje do kielkowania ,choc z odmianami europejskimi nigdy niebylo problemu z kielkowaniem w tej ziemi.dzisiaj podlalem roslinki ,dodalem starboster od aptusa i mamuthap na dobry start:)
picture.php


c.d. swieto diabla


picture.php


saludos
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
z wzglegow ktore ograniczaja mnie, rosliny troche zostaly porzucone bez opieki,ale wsyzstko rosnie i jest super,rosnie 30 roslin 11 dosidos i 19 gojiog ,mysle ze do polowy marca uda sie przelaczyc 12 /12 ,czekamte na mozliwosc oddzielenia smacow i przestawienia ich do osobnego boxu.pozdrawiam
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
cos tam zaczynam dzialac powoli,zmienilem na 1000 hps i pourywalem szczyty zeby rozbudowac trochu rosliny,wiecej galazek :).docelowo mysle uzyc na flo lec 630 w jak sie uda oczywiscie :),jakas czesc sie juz pookreslala,mysle ze pronto oddziele samce.mam troche obawy przed takimi zmianami swiatla,boje sie hermow dosidos do stabilnych nienaleza ,jakby niebylo wywoluje stres.pozdro
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
cel prawie osiagniety,roslika pourastaly galoski ,mysle ze dzisiaj uda mi sie je przezucic do 11 litrowych donniczek i tak max do 3-5 dni skroce dzien do 12/12:biggrin:
picture.php



picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
napewno sie zdaza sie to, jak piatek 13 ,ale ,mi sie udalo to zlapac,na 30 nasion mam 23 samce :)trudniejsze bedzie wybranie po 3 samcow jak dorodne panie ,panie na wydluzony weg o 2-4 tyg a panowie na kwitnienie
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
sie dzieje dookola tyle :)
7 dzien floboys
picture.php


kobity maja juz ponad 1m ale narazie jeszcze nie przelaczam ,jeszcze sa giente lamane ,wszystko po to zeby bylo duzo i moze jeszcze wiecej jak sie uda :)
pozdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
wszystko bajo control,rosliny maja srednio metr ,110 cm.do konca tygodnia przelaczam 12/12
picture.php

pzdr
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema tomtam :D

Widze ze pieknie u ciebie sie rozkwita , a i w koncu mistrz foto cos pokazuje - szacun :D


Ja zyl jeszcze bede hehe bo widze ze nie raz mnie zaskoczysz ...

zycze wszystkiego najlepsze oraz zdrowia i nie tylko tego do alko :D

poZZro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
witac
dziekowac i odzdrawiac :)
to juz chyba 18 dzien floboys :)
zapare dni zbiore pylki ,zbiore klony z samcow ,i bedzie mozna zakonczyc uprawe :)stosuje sie do opisanej selekcji przez mr soul,zaoszczedzi mi to gotowania makumby i wochania jajec :)
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam :D

Sam widok samcow doprowadze mnie calego do alergicznych drgawek i calodziennego kichania hehe Poczatkowo to moglem ten pylek przez slomke do nosa wciagac ale z biegiem lat nabawilem sie takich alergi ze teraz kicham na sama mysl o pylkach , A co to bedziesz tam zapylal ze klony samcow zbierasz i pylkiem sie rozkoszujesz ?

ZZ
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
ilosc samcow ,glownie poto zeby znalesc teego ktory bedzie prowdzil do uzyskania roslin z cechami ktore bym chcial zachowac,i dlatego tez klony :) samce tasuja .
chcialbym troszku nasionek uzyskac f1/f2/ i w przypadku dosidos22 f3 ,zapewne bodhi nie wroci do robienia goji og,archive moze i tak powturzy dosidos ale wszyscy wiedza jak jest cena .takze napewno celem jest rozeslanie i podzielenie sie ,zostawiajac sobie po 100-500 nasionek z kazdej krzyzowki i duzej ilosci pylku ,to chyba jest glownym celem :)
narazie zrobie pylenie kontrolowane zeby sprawdzic same samce .
ciesze sie ze ponownie zapalilesm swiatelko,zawsze jakos weselej na tej kwarantannie
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
roslinki cisna do swiatla ,juz maja pona 120 co niektore
4 dzien flo 12/12
picture.php


picture.php


pylki juz pozbierane,z 3-5 dni schniecia i do zamrazarki


sie awanturowala zeby ja wposcic
picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siemano grubasku heheh

Czytam takie fakty i czuje sie dumny !!! a jak nazwac fakt ze moj kolega z forum dba o tak gleboka tradycje - szacun za to co robisz i ze jestes , zawsze byles z nami , ale teraz ze ten bal z samcami hehehe och jak ja sie dobrze czuje kiedy se tak rymuje hehe



picture.php


kiedys cos pamietam bo jak jedna chate odwiedzam to sie mi wspomina ze cos tutaj czaczowi pakowalem i wiesz co , cos mie sie zdaje ze ci wyslalem klona GG#4 , nie wiem jak sie przyjal bo nie kazdy lubie mocne sativy hehe ale jak cos to jestem tutaj i moge wyslac wiele elitarnych klonow a to tez dzieki naszemu kochanemu koledze ktory zawsze byl i jest i kurwa wydaje sie mie ze zawsze z nami bedzie bo chuj nie do zajebania hehe koles wcale nie jest lepto i tez mu daleko do szalonego mnicha hehe chyba wiesz o kym mowa hehe


Pragne powiedziec ze z zachwytu nie wychodze ogladajac to co nam pokazujesz :D wybaczyc mi prosze piswonie ale jestem bez deletre wklepuje w klawisze to co czuje i czassu moge nie miec na klikanie jednegoi klawisza nascie razy wsteczz...
kilka fotek kurzynie , aby nikt z nas nie zapomnial ze jednak je ma i posiada ...hehe


p.s. wydaje sie mi ze mozesz ciekawska myszke wpuscic , nakramic i nauczyc ze zawsze kolo tyc drzwi bedzie mila cos smacznego :D wiem ze to wiem


to sa klony dog jonesa :D

picture.php


Raz jeszcze wszystkiego najlepszego

ZZ
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
p.s. wydaje sie mi ze mozesz ciekawska myszke wpuscic , nakramic i nauczyc ze zawsze kolo tyc drzwi bedzie mila cos smacznego :D wiem ze to wiem

ooo nie,tylko nie to,od 3 lat walcze z kupami mysimi w sztucach,sprzatam porozciagane kosci kurczaka po kuchni ,lub ponadgryzane mieso.tak tak to prawda ,gustuja w miesie,uwielbiaaja szynke parzona,wiem bo na to wylapalem prawie cala populacje jaka mi sie zalagla w domu,oprucz jednej ktora sie udalo zlapac czaczowi.zrozumia mnie ci ktorzy znalezli pogryzione koszulki ,bluzki,etc.na myszy najlepsze sa kartoniki pokryte klejem,ok niesa moze humanitarne,myszy tez nie sa.co innego gdy mieszkasz i dookola teren a co inego gdy mieszkasz w budynku na ktoryms pietrze ,juz tak rajcownie to niewyglada jak patrzysz jak przemykaja ci darmozjady po rogach pokojow i sraja po calej kuchni i w jedzenie.

kiedys cos pamietam bo jak jedna chate odwiedzam to sie mi wspomina ze cos tutaj czaczowi pakowalem i wiesz co , cos mie sie zdaje ze ci wyslalem klona GG#4 , nie wiem jak sie przyjal bo nie kazdy lubie mocne sativy hehe ale jak cos to jestem tutaj i moge wyslac wiele elitarnych klonow a to tez dzieki naszemu kochanemu koledze ktory zawsze byl i jest i kurwa wydaje sie mie ze zawsze z nami bedzie bo chuj nie do zajebania hehe koles wcale nie jest lepto i tez mu daleko do szalonego mnicha hehe chyba wiesz o kym mowa hehe
oczywiscie ze pamientam,niewiem czemu ale tutaj powiedzieli ze to nie jest orginal tego gg4 bo galazki niebyly jak tam w opisie rb26,i na tym sie skonczylo ja nawet niemialem jak go do siebie wstawic i zeby go przetestowac.wsumie szkoda ,ale tak to jest jak sie polega na czyjes opini.
co do bycia ,tak bede :) (choc nieraz dostalem podupie ,taki jest internet,wiem ze w realu by tak niebylo :) ) taka ucieczka od codzienosci,malo moich znajomych rozumie swiat zielarski,niewspominajac juz o samej uprawie,kiedys pokazalem znajomemu uprawe hydro to ciezko mu bylo to zrozumiec,widzialem duze przerazenie na jego twarzy poraz pierwszy poczulem sie jak obcy,marsjanin.dlatego tutaj jest najbezpieczniej to pokazywac haha
to ze cos pozapylam i rozdam po swiecie to nieznaczy nic,nie zmierzam w zadnym wypadku do jakiegos bredowania ,bo sie na tym nieznam i tez niemam potrzeby czerpania z tego korzysci materialnych.wrecz przeciwnie mozna powiedziec ze moje hobby mnie kosztuje dosc sporo .
nieiwem czy dokonca oto chodzilo , bardzo sie ciesze i dziekuje za pozdrowienia

picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
tak to wygladalo 4 dni temu
picture.php


picture.php


tak to wyglade dzisiaj,koncowka drugiego tygodnia flo 12/12
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Wow ciekawy mutant i co planujesz go zachować ??
tak jak najbardziej,czytajac te wszystkie komentarze co do krosow na ogkb ,wszelkie mutacje w strone fena ogkb mile widziane,tutaj ponoc smak ciesteczek,
dziwna mutacja,w miejsca preflorow wypuszcza liscie co mylnie mozna pomyslec ze to samiec,zreszta cala ta krzyzowka jest taka :woohoo:
 

fenikss

New member
A możesz napisać jaka to dokładnie krzyżówka :) ? Może warto się zaopatrzyć na przyszłego indorka :D
 
Top