What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.
S

ShivaDiva

Hat jo,en ritkitas parti vagyok,epp ezert a sajat nevemben beszeltem.. :)
 

GK_420

Active member
Azért kérdeztem hogy mire gondolsz pontosan és mi alapján. Mondjuk én teljesen ellene vagyok kivétel a penész veszély.

Amúgy bóóódog 420at...beáztatom ma az első szett Berki féle magocskát. :)
 
S

ShivaDiva

En mar beszoptam parszor a penesz miatt,azert vagyok a hive,bar miota van paratlanitom meg egyszer nem fordult elo.. happy 420!
 

Medicropper117

Active member
Szépek de ezeket én sem ritkítanám pedig én is szoktam. Nah elsosorban nem a penesz hanem a feny miatt. Szeretem ha lent is fejlett virágok vannak;)
(Remelem most h ezt mondtam nem üti fel a fejét penész bátya nálam:) )
 

GK_420

Active member
Szépek de ezeket én sem ritkítanám pedig én is szoktam. Nah elsosorban nem a penesz hanem a feny miatt. Szeretem ha lent is fejlett virágok vannak;)
(Remelem most h ezt mondtam nem üti fel a fejét penész bátya nálam:) )
Pedig olyan szépen haladsz épp itt az ideje ezzel ünnepelni a nagy pilácsot. :laughing:
Gubacs barátunk is lassan a sajátját szívhatja végre először.
De hogy értelme is legyen a kommentnek: most hogy előre ugrottál a táblázatban 1 hetet milyen értékeken kapják a mannát?
 

iwantmorebuds

Active member
Wunderschon :) picit ritkitanek alul hogy legyen legaramlas..
Koszi :) Autok es elsokor reven mellozom a nyirbalast, biztos lehet jol csinalni az autoknal is lattam faszan trainingelt autokat is naplokban de elsosorban olyanoktol akiknek ebben mar volt tapasztalatuk azert boven :D Ahogy GK is mondta megy egy befuvo venti alul ami most h megvannak emelve szepen at is porgeti a levegot alulrol, este van azert para de megy a kiszivo is egyfolytaban ugyhogy remelem ez eleg lesz. inkabb a mazart feltem picit a lampatol, a nyurga eleg kozel notte magat , a lampat nemtudom mar feljebb vinni, ha nem tetszik neki szukseg lesz egy kis modositasra a boxba :D

Pedig olyan szépen haladsz épp itt az ideje ezzel ünnepelni a nagy pilácsot.
Gubacs barátunk is lassan a sajátját szívhatja végre először.
De hogy értelme is legyen a kommentnek: most hogy előre ugrottál a táblázatban 1 hetet milyen értékeken kapják a mannát?

Lassan, lassan :D egyedul ph-t mertem, allitottam 5.0 ph-val ontozok.
Tap osszetele jelenleg ot liter ioncserelt vizhez 25ml coco, 10ml boost, 0,75ml pk, egy csepp supervit (6ml ph -) es heti egyszer meg kapnak 10ml enzymet
Nemtudm ennyi pk mennyit nyom az ec-n de szerintem 1.0-1.1 korul lehet, este megmerem, mostmar kivancsi lettem
Az utolso ot hetben az ontozes igazabol ugyanaz csak 2,5 ml pk val novelve ezt a kezdoerteket 10-ig majd egy het flushel zarja a tablazat.
 

Medicropper117

Active member
A flusht felejtsd el. Lehet nem is akarsz nemtom. A wc-t kell lehúzni (flush) a növénynek mehet végig a táp. Az utolsó héten elég sokat növekedhet még amikor te a tápot megvonnád.
Flush akkor kell ha ph gond van vagy sókicsapódás. Jól "megcsinált" motán SOHA nem fogod érezni a tápot megfelelő szárítás/érlelés után!

Gk: esküszöm nem értem mit akartál azzal az ünneplős mondattal:):D
 

iwantmorebuds

Active member
A flusht felejtsd el. Lehet nem is akarsz nemtom. A wc-t kell lehúzni (flush) a növénynek mehet végig a táp. Az utolsó héten elég sokat növekedhet még amikor te a tápot megvonnád.
Flush akkor kell ha ph gond van vagy sókicsapódás. Jól "megcsinált" motán SOHA nem fogod érezni a tápot megfelelő szárítás/érlelés után!

Gk: esküszöm nem értem mit akartál azzal az ünneplős mondattal:):D

Tudom, hogy nem szukseges annyira,legalabb is ki igy ki ugy velekedik, csak azt mondom ez van a tablazatba :D
 

iwantmorebuds

Active member
Megmertem az EC-t 1,7 ez a max ebbe benne van minden mar, kicsit meglepett, utoljara mikor mertem 1,0 volt bar nem emlekszem ez pontosan melyik verzional volt

Odaírtam h nem tudom mik a terveid. Csak leírtam h okosnak tűnjek. Bocsánat hogy a naplódban élem ki magam:D

:laughing: :laughing: :laughing: mostmar tudom h te nem vagy flushparti
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
gk technek kívánt ünnepi penészt a 400 w dicsőségére.. bazze
bubacs te meg csak haladj a kijelölt úton oszt jóvan, jó lesz ez nemsokára. csak ne szedd le idő előtt, mert akkor kb semmi értelme nem volt szopni 2 hónapon át.
 

GK_420

Active member
Pedig tech mindig érted a mögöttes tartalmat de ezek szerint a konkrétumokat már kevésbé :laughing:

Nem fogja korán leszedni nem engedem neki. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Blue Auto Mazar Day 53

Blue Auto Mazar Day 53

Lassan eldobálja az összes csúnya foltos levelét amit a kihagyott öntözés okozott és egész kis pofás lesz. A magassága 85 cm körül van.
Napi kétszer 600ml-t iszik mostmár. Ő a legfiatalabb ugyebár mind közül, pont egy héttel fiatalabb az idősebb Coloradoknál. A főbugát tapogattam eddig csak meg de hihetetlen milyen tömör, és nehéz pedig még csak most kezd igazán gyaantásodni szerintem.
Az oldalágak bugái pedig mind golflabda méretűek.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
A lámpát egy jó 10 centivel feljebb emeltem, mert már nem bírta, legalább is nekem úgy látszik ezeken a leveleken, eddig nem volt baj de mostmár mintha égetné, és hát azért 5 centi elég közel volt :biggrin:
picture.php


gk technek kívánt ünnepi penészt a 400 w dicsőségére.. bazze
bubacs te meg csak haladj a kijelölt úton oszt jóvan, jó lesz ez nemsokára. csak ne szedd le idő előtt, mert akkor kb semmi értelme nem volt szopni 2 hónapon át.
Nem szeretném leszedni idő előtt, mostmár eddig kibírtam mostmár ez a pár hét... csak jó legyen :D

Nem fogja korán leszedni nem engedem neki. :D
Azért jó lenne ha egyik hamarosan lejönne, mert kellene egy hely lassan :woohoo:
 

GK_420

Active member
Jó kis ellentmondást rittyentettél egy hszen belül. :D Na de itt már nem kukonrodnak a levelek szélei meg a sárgulást is helyre baszta a pk. Helyes...sok van még hátra nyugi. :D
De ne hallgass ránk majd blablakaptány megmondja a tutit...ja nem. LoL :D
 

iwantmorebuds

Active member
Jó kis ellentmondást rittyentettél egy hszen belül.
biggrin.gif
Na de itt már nem kukonrodnak a levelek szélei meg a sárgulást is helyre baszta a pk. Helyes...sok van még hátra nyugi.
biggrin.gif

De ne hallgass ránk majd blablakaptány megmondja a tutit...ja nem. LoL
Szándékos volt az ellentmondás, de a lényeg h nem akarom idő előtt leszedni de bizakodom hogy május elején felszabadulhat egy hely
biggrin.gif

Amúgy neki még nem sárgultak eddig a levelei egyáltalán ;)
csak most kezdte, és szerintem a lámpa mostmár közel van ebben a stádiumban vagy nemtom.
Mazar egy hete:
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Auto Colorado Cookie #1 Day 61

Auto Colorado Cookie #1 Day 61

Na szerintem Ő lesz életem első szürete. Legalább is nekem úgy néz ki ő van a legközelebb hozzá.
A levelek továbbra is sárgák, bár mintha megállt volna a sárgulás vagy csak lassult, de már néha el se tudom dönteni mert napi kétszer látom őket. Kell az az öntözörendszer...
Nem mintha nem szeretném őket nézegetni, például ACC #2-n megint megdöbbentem megkorát dagadt...
Nade visszatérve ehhez a lányhoz, már távolabb tettem a lámpától, sőt már azóta a lámpát is távolabb tettem a mazar miatt, tehát hő illetve fény probléma tuti nincs kb 25centire lehet a ct-től. PK 13/14-ből jelenleg 1ml/l-t kap.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Mit gondoltok mennyi lehet hátra? 2 hét reális?
 

iwantmorebuds

Active member
A mazar epp h eldobta az utolso rozsdafoltos levelet, kezdodik elorol, sajnos. Nemtudom mi lehet a problema, most nemhiszem h ph 5.0 ala mar hova huzzam? Vagy? Ez az idosebb ACC. Igazabol mindegyikknel kinott egy delutan alatt delbe semmi bajuk se volt
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    84.9 KB · Views: 16
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top