What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Szerintem túl közel van a lámpa...vagy lehet még pH gond miatti tápanyag probléma de azt majd mások mondják hogy jó hogy nem. Most hogy van a tápozás, pH, ec, hőmérséklet stb.?
 

iwantmorebuds

Active member
Szerintem túl közel van a lámpa...vagy lehet még pH gond miatti tápanyag probléma de azt majd mások mondják hogy jó hogy nem. Most hogy van a tápozás, pH, ec, hőmérséklet stb.?
Ph 5.5, azzal tuti nincs gond napi ketszer ontozok tulfolyoig a gyokerzetnek nincs ideje felverni a ph-t mint azt megtette mar egyszer. Ec-t nem mertem 1-korul van vagy egy kicsit mar magasabb a pk miatt, lampa lehet a ludas elegge kozel van, mondjuk a mazar szinte hozzaer...
 

GK_420

Active member
Ha a pilács lenne sok akkor fehéredne. Az szinte tuti. Bar nemtom mi lehet
Semmi mástól nem kunkorodnak így a levelek szélei. De könnyen lehet a sárgulás is attól bár inkább valalami mikrotápanyag hiányra gondoltam. A lámpat mindenképp távolabb kell rakni!
 

iwantmorebuds

Active member
Most igy megnezve nincs az a pilacs olyan kozel... Legalabb 15cm a mazarhoz van nagyon kozel de annak nincs ezzel gondja, gondolom megszokta a cula :D viszont a tobbit ugye enelgetem, nemreg megint feljebb emeltem oket. Talan ez mar sok? Bar meg igyis a mazar alatt vannak joval. Ez nem lehet a keves pk-tol? Csak mert sztem ez az egy elorebb van mint a tobbi, a tablazat szerint meg van 3 hete plusz az egy het flush. Lehet optimista vagyok de ez sztem elobb kesz lesz
 

Medicropper117

Active member
Hat esélyes h nem csak ott sárgulna ha már közel járna. Akkor a többi levél is sárgulna és nem így. En Mg-ra gondoltam plusz tápégés.

De lehet pont a pk zárt ki valamit a szar arányok miatt. Ez utobbi nem igazan eselyes de fennáll
 
B

BlablaKapitany

Visszanezve az egyik poszt arrol szol kb mindenkinel hogy hudejo majd masiknal meg az hogy megmondtam hogy az ugy nem jo :D
Nem offolok, sok sikert olvass sokat.
 

GK_420

Active member
Ahogy nezem itt kemeny talalgatasok vannak es talan ezert is olyan amilyen, mert adsz a szavukra.
Esetleg probalj itt segitseget kerni https://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=65676 talan tobb sikered lesz

Mi találgatás volt hogy közel van a lámpa? Kijelentés és ugyan úgy tartom csak gubacs megmagyarázza hogy nem pedig de.

Írhatnál már végre valami tartalmat is ha már újra regeltél és nagyon táralognál mint "közösségi tag" és meg problémáid is vannak. :)
 
B

BlablaKapitany

Mi találgatás volt hogy közel van a lámpa? Kijelentés és ugyan úgy tartom csak gubacs megmagyarázza hogy nem pedig de.

Írhatnál már végre valami tartalmat is ha már újra regeltél és nagyon táralognál mint "közösségi tag" és meg problémáid is vannak. :)

Újra? Oké, sok a paranoid ember a cuccoktol de itt is?
Mindegy veled nem beszélek szerintem ezek után.
 

GK_420

Active member
Újra? Oké, sok a paranoid ember a cuccoktol de itt is?
Mindegy veled nem beszélek szerintem ezek után.
Hát 50 hsz alatt vagy új regisztálással és a kipróbált itteni chat miatt lázadtál. :) Remélem tartod is ezt a remek ígéreted. De ettől független a leszólás helyett írj hasznos tartalmat amit eddig nem sikerült.
 
B

BlablaKapitany

Nincs kiprobalva, nézz körül a fórumon és ne csak a magyar résznél pampogj :) Mások panaszkodnak rá.
 

GK_420

Active member
Nincs kiprobalva, nézz körül a fórumon és ne csak a magyar résznél pampogj :) Mások panaszkodnak rá.
Ahogy tech is mondja segíts ha tudod ha nem ne pampogj bár látom csak ez megy neked. Mutass bárkit aki veled akar társalogni bárhol ha ezt a színvonalat adod. De mond hogy nem gandalfka vagy...:)
 

iwantmorebuds

Active member
Ha egy mod van rá ne az en naplom offoljuk szarra. Azt meg had en dontsem mar el h kire hallgatok, meg kire nem, a naplo azert van h mas is tanulhasson belole ha nagyon akarnank privatba is megbeszelhetnenk. Miaz h azert nez ki ahogy kinez? Nem latok semmi kulonosebb problemat azon kivul h az amelyik a legkozelebb all a szurethez muatat egy kis hianyt ami jelenlegi tapasztalataim alapjan kokuszban egyaltalan nem veszes mert ha baj van az kijon fel nap alatt is lasd mikor gyokerzet felverte a ph-t. Ezektol a sracoktol epp eleg segitseget kapok az eleje ota amibol rengeteget tanultam es egyuttal koszonom is azt.
 

iwantmorebuds

Active member
ACC #2 DAY 57

ACC #2 DAY 57

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

GK_420

Active member
Pontosan hova és milyen légáramlás kéne ami miatt le kéne szedni ezt az amúgy sem nagy zöld felületet? Amin lent is fotoszintetizál ugye...illetve pörgeti ventivel neki szépen a friss levegőt folyamatosan.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top