What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
két hét múlva jó lesz.. ha jó lesz ha nem, mert már tekerni akar gk .. :DD
lecsap 1 et a másik 3 nak felszabadul legalább egy kis hely
 

iwantmorebuds

Active member
Auto Colorado Cookie #2 65. nap

Auto Colorado Cookie #2 65. nap

Nos ma kaptak Shiva és GK ajánlotta Mg és Ca-ból 1,5-1,5 ml-t pluszbe meglátjuk mit hoz, nem mertem spriccelni mert kizárt h a bugára ne menjen :D
Nagyon szép növény, a főbugája már most szép nagy és szemmel látszik ahogy nő pedig 12 óránként locsolom szal találkozunk párszor

ma már beverte a közel egy litert minimális átfolyóval.
Neki van ideje bőven amit meg is kap. Sajnos a főbugán a levelek még mindig elég sárgák mondjuk talán megállt a folyamat, vagy lelassult. Mostmár jó 40-50 centire van a ct-től.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
S

ShivaDiva

Ne parazz ezen,a szuret kozeledtevel sargulnak, no meg ha dagadnak a bugak nem mindegy? :)
 

Medicropper117

Active member
Nehogy leszedd idő előtt Te!!!
Valahogy pászítsd be mellé azt amit már el akarsz kezdeni de le ne szedd. Magaddal baszol ki. Amit a virágzás 7. hetében leszedsz 5 grammot az a 9. hétre egy fullos érett 10-12 gramm. Észre fogod venni ha megdagadt, elhiheted. Hacsak nem valami szar a genetika es ekkora marad amit nem hiszek
 

GK_420

Active member
Nehogy leszedd idő előtt Te!!!
Valahogy pászítsd be mellé azt amit már el akarsz kezdeni de le ne szedd. Magaddal baszol ki. Amit a virágzás 7. hetében leszedsz 5 grammot az a 9. hétre egy fullos érett 10-12 gramm. Észre fogod venni ha megdagadt, elhiheted. Hacsak nem valami szar a genetika es ekkora marad amit nem hiszek
Hiába mondod neki én is ezt pofázom de hát...majd rájön amikor leszedi ezt alig lesz és lightos meg a többivel vár aztán beérnek.
 

iwantmorebuds

Active member
Hiába mondod neki én is ezt pofázom de hát...majd rájön amikor leszedi ezt alig lesz és lightos meg a többivel vár aztán beérnek.

Itt meg hetekrol beszeltunk :D nem szedem nyugi :D ezt amirol meg kepet raktam fel meg harom het mulva se szednem le :D
Az elsot szeretnem 77naposan leszedni kozel 8 het viragzas utan vagyis ezt mondtam h jo lenne csak felfujjatok :D
 

iwantmorebuds

Active member
Ez az ACC 2 valami brutalis :D Sajnos a levelek sargulasa nem maradt abba sőt mar a felsok eleg szarazok is ugyhogy visszatettem a foldre. Erdekes h ebben a fazisban van neki melege a lampa alatt eddig vegig sokkal kozelebb volt es a klima is ua. Pedig minden bizonnyal az a gond levelek felfele kunkorodva szarazak es vesztik el a szinuk.
Na mindegy amig dagad nagyon nem zavar :D
Viszont h jo is legyen az Mg es a Ca hasznosnak tunik mersoklodik a hianytunet, elkezdtek visszazoldulni az erintett levelek legalabb nekem ugy tunik.
 

what_can_there

Well-known member
Menjen csak a Ca nekik, de kar izgulni, ezt mar el sem tudod rontani innentol. Jovo heten kapjal le egy also agat, nezd meg mit mutat a pipaban. Mekkora lett a legmagasabb noveny (cm)?
 

iwantmorebuds

Active member
Menjen csak a Ca nekik, de kar izgulni, ezt mar el sem tudod rontani innentol. Jovo heten kapjal le egy also agat, nezd meg mit mutat a pipaban. Mekkora lett a legmagasabb noveny (cm)?

Megy nekik :) egyetlen lanyka van aki mar jobban nez ki a tobbiek meg legjobb esetben is ket het de inkabb harom szerintem. Amelyiket szednem mar kostoltam bealltam mint a szog :D de meg egy ket hete van neki is :) a fobuga napok ota nem nott mar nem hoz uj pistilt se viszont az aljan van par popcorn ami kicsit eretlen ugyhogy meg marad :)
 

Medicropper117

Active member
Az hogy üt az nem minden. A 4. héten szedett fonnyadt virág is megcsap ha jo a fajta. Tegnap levettem az egyik főcsúcs tetejét mert nagyon hermult a virágzat. Üt mint bütyök de csak jelenthet ahoz kepest h milyen lesz 2-3 hét múlva. Mindenesetre vad jol mondja, innen mar nehez elbaszni;)
 

iwantmorebuds

Active member
Koszi a biztatast fiuk! Nem, meg nem szedem, a proba gubacshoz kepest plusz ket hete van :) minimum :) amig van rajt olyan virag amin nem barnultak a pistilek el addig biztos nem nyulok hozza :) remelem a popcornok is beernek azert :)
 

iwantmorebuds

Active member
Bocsi vad valamiert elkerulte a figyelmem az utolso mondatod. Egyebkent a Mazar a legmagasabb elkerulte a 90 cm-t. De nagyon jo strukturaja van az osszes mellekag ugyanolyan magasan van es egyenletesen kapja a fenyt, ugynevezett popcorn talan egy vagy ketto ha lesz rajt, minden viragzaz az agak tetejen :) a fobuga eleg kozel van a fenyhez, de sajna ekkora novenyre nem szamitottam :D erdekes modon ő nem sargul mint a colok. Mostmar igy kell vegigmennie, kap fenyt boven kivancsi leszek azokra a teniszlabdakra :D
 

iwantmorebuds

Active member
Blue Auto Mazar day 66

Blue Auto Mazar day 66

A cula :)
Eleg "rozsdas" aranyom, de nembaj, dagad mint allat
Sztem kozel harom het is lehet meg neki vissza :)
 

GK_420

Active member
Hát igen ezek a pöttyök már elhaltnak tűnnék szóval nem is tud helyre állni. De most már vigyázz rá azért. Mi most az etetési szisztéma? Plusz magos hogy áll?
 

iwantmorebuds

Active member
Hát igen ezek a pöttyök már elhaltnak tűnnék szóval nem is tud helyre állni. De most már vigyázz rá azért. Mi most az etetési szisztéma? Plusz magos hogy áll?

Valoszinuleg kozel a feny. Csak ott dolul ilyen csunya lejkebb mar okes.
5ml coco, 1,5 ml pk, 1ml mg 1ml ca. Kis magoncnak elkezdtek sargulni az elso levelparok, ugyhogy kapott tapot mostmar lehet h kicsi neki a hely mostmar igy 3hetesen :D
 
Status
Not open for further replies.
Top