What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

what_can_there

Well-known member
Nekem voltak autok toppolva is meg croppolva is, az elsonel egyertelmu a par grammos hozamveszteseg, a masodik viszont teljesen vallalhato. Ontozes elott kell megcroppantani oket, ugy nem pattan felbe a hajtas.

Van abban is valami, amit Krom mond, hogy a 4 to sok, de mivel eleg nehez kiszamolni az autoknal, hogy mekkoran fogjak befejezni, ezert szerintem is inkabb legyen 4 kozepes-nagy, mint 1 kicsi.
 
C

chromegamix

nyilván 4 bezsúfolva többet hoz, mint 1 ami egészségesen elfér és normálisan terem minden ága, mert kap fényt.

szerintem a legjobb 4 tő fotos lett volna és az aljukat leklónozni és következő körben azokból egy sog kör.

persze elsőre azért nem rossz ez egyáltalán!
 

iwantmorebuds

Active member
Kert

Kert

Eljött az idő egy kis frissítésre :)
próbálom egyfolytában emelgetni a növényeket egyszintre, de ez a max félek, hogy lebillen vagy valami, de szerintem jó lesz 20 cm-re van mazar tőlük...
szerencsére befejezte a növekedést,legalábbis minimális
picture.php

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
ACC #1 47. nap

ACC #1 47. nap

Szépen elkezdtek dagadni a bugák, lassan elkezdek neki PK-t adagolni minimálisan 2,5ml/10l.
picture.php

picture.php

itt is látszik, szerencsére akad rajt virág
picture.php

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
ACC #3 42. nap

ACC #3 42. nap

Sajnos valmiért Ő állandóan így néz ki,kicsit kókadt, nemtudom miért, lassan is fejlődik.
picture.php

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
BAM 40. nap

BAM 40. nap

A "kis" mazar, a sok csúnya levele ellenére is szépen fejlődik és persze rengeteget iszik. Napi kétszer kapnak inni mostmár, de lehet a három se lenne baj, a következő kör tuti automata öntözés lesz :laughing:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
S

ShivaDiva

Szepek nagyon! A cookies vonal szimpatikus regota,elorukkolhatnanak sima femmel is :D illatra milyenek amugy?
 

iwantmorebuds

Active member
Szepek nagyon! A cookies vonal szimpatikus regota,elorukkolhatnanak sima femmel is :D illatra milyenek amugy?
Nekem bejonnek egyelore ezek az autok :headbange tetszik ahogy teszik a dolguk, a kovetkezo kor is auto lesz majd ezis biztos
image.jpg :plant grow:
Illatra egyelore a citrus dominal :)
 
Status
Not open for further replies.
Top