What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2016/04 Autoflower in Out

GK_420

Active member
Iszap? Az kell ám...nem kemény az hanem nem levegős...sima kókusszal hasonlítsd már össze. Na de ha kender akkor jó termést...én hagyom is a naplód látom értesz hozzá kár bármit hozzátenni. Hajrá!
 

iwantmorebuds

Active member
Leírtam 3 sort telòròl,de inkàbb kitörlöm,mert jobb ha nem is tudod..:) neked is ss

En inkabb megfogadnam a tanacsokat, elvegre is nalad sokkal tapasztaltabbakat oltogatsz, akik segitenének...
A magoncnal az elso cel a gyokerzet az pedig a szarazabb talajban fog konnyebben menni, mivel akkor indul meg a gyokerzet folyadek utan nezni.. A kepen pedig en sem latok semmit max gazt
 

GK_420

Active member
En inkabb megfogadnam a tanacsokat, elvegre is nalad sokkal tapasztaltabbakat oltogatsz, akik segitenének...
A magoncnal az elso cel a gyokerzet az pedig a szarazabb talajban fog konnyebben menni, mivel akkor indul meg a gyokerzet folyadek utan nezni.. A kepen pedig en sem latok semmit max gazt
Hagyd rá látod ért hozzá. :) A nagyi paradicsom palántái is el vannak benne...feltalálja ő a kender termesztést újra mert itt senki se érti. :D Sőt még magoncot se láttunk...honnan tudnánk hogy néz ki? :tiphat:
 

1MM0RT4L

Member
ami kibujt az nem kender, az valami fűszálhoz hasonló :D az a föld meg kegyetlen, naggyábol halálra itélted a drága magoncokat,reméljük nem, de tényleg itt mások segiteni akarnak, nem oltogatásbol mondják hallgass szavukra.
 

GreenL

Member
ami kibujt az nem kender, az valami fűszálhoz hasonló :D az a föld meg kegyetlen, naggyábol halálra itélted a drága magoncokat,reméljük nem, de tényleg itt mások segiteni akarnak, nem oltogatásbol mondják hallgass szavukra.

Kíváncsi voltam,mi az,kiszedtem..minden tévedtetek,mert az VOLT amíg nem törtem le...:S
 

iwantmorebuds

Active member
Az altal h kivetted h tudtad megitelni? Es hol voltak a sziklevelei? Hozta maga utan zacsiba? :laughing: Azon a kepen mem volt semmi azon a metelohagymakezdemenyen kivul
 

Medicropper117

Active member
Kíváncsi voltam,mi az,kiszedtem..minden tévedtetek,mert az VOLT amíg nem törtem le...:S

Bazki....ne mond már h az marihónalja magonc volt. Az enyemek ma dugták ki a fejük a grodanból de méterekről latszik h az ami.
Hogy-hogy nem tudod h hol kellene kibujnia?! Csak ugy beledobtad a magot a potba valahova, azt takarást rá, vagy mi?!
 

Kukutyin

Member
Normális földből ki is tudtad volna akár szedni úgy, hogy ne törjön meg se a gyökér se a felső rész :) Semmi baj majd legközelebb próbálj meg hallgatni másokra.
 

GK_420

Active member
Ne legyetek ilyen k*cs*g*k direkt megölitek az egyenes fej nélküli kenderét...:laughing: Rá kell hagyni majd rájön...bár nem tudom ki mondta hogy szedje ki és a föld alatti részből hogy állapította meg hogy az biza kender de itt is látszik nem értünk hozzá. Az ilyen embernek ne írjatok tényleg mert ha még elbassza a saját hülyesége miatt is másra fogja...itt a példa rá.
 
Uristen,csoro magok jobban jartak volna ha kidobod OUTBA oket a pusztaba . . . talan tobb sikerre vinned.Alap dolgokat elsz.rtal,de nagyonmYOUTUBEON neztel volna 2-3 videot,ami max 30 percet vett volna igenybe,siman tudtad volna az alapokat . . . nah de sok sikert.
 

iwantmorebuds

Active member
Legkozelebb ha mesz ilyesmit keress :)
Ezen lathatod, h feltorte a kozeget, nalad az iszapos talajban ezt nemtudom elkepzelni, es ez csak segito szandek ismetelten
image.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top