What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2016/04 Autoflower in Out

1MM0RT4L

Member
csak már felbasszot egy kicsit, hogy az én topicomba jársz behányni az olyan kérdéseket amiket eltudsz olvasni akárhol a neten csak arra lusta vagy... ez még nem is lenne gond,de hogy ide az én topikomba kissé bosszantó, itt tetted fel még a wuxalos kérdéset, és én topikomba folytatod, mert oda irnak... te vagy kicsit felpörögve inkább olvass :tiphat:
 

GreenL

Member
olvastam kepzeld,exkalapalatt,duchpassiont,tehatacucc.worldpress.com,redsaber,kenderblog,itt minden egyes embernek akik indítottak naplót mára màr átolvastam,sokat tanultam de nem elégszem meg vele mert a legjobbat akarom vágod?? nem állok meg a kevéssel,ide írhatsz ha akarsz beszélgetni még a telószámomat is megadom ha gondolod vagy ha kell fel is hívlak azt mesélhetsz :) nem gondolom,hogy belemennél mert nem lene bolcs emberhez melto..csak ertsd mit szeretnek kihozni!
 

GreenL

Member
picture.php


Megjöttek a magok,a Lowryder és a Jack Herer már a pohárban van a két aduásszal várok még!
 

GreenL

Member
A Jack Herer és a Lowryder 2,5 óra elteltével,elmerültek! Nagyon kíváncsi leszek,hogy mennyi idő alatt enged gyökeret,a másik kettőt is beáztattam,arról még nincs fejlemény,de azok is ha meglököm többet maradnak lent.
 

420day

New member
:D

:D

A Jack Herer és a Lowryder 2,5 óra elteltével,elmerültek! Nagyon kíváncsi leszek,hogy mennyi idő alatt enged gyökeret,a másik kettőt is beáztattam,arról még nincs fejlemény,de azok is ha meglököm többet maradnak lent.

Sok sikert, kíváncsian várom a folytatást és a tapasztalatokat! :)
 

iwantmorebuds

Active member
A Jack Herer és a Lowryder 2,5 óra elteltével,elmerültek! Nagyon kíváncsi leszek,hogy mennyi idő alatt enged gyökeret,a másik kettőt is beáztattam,arról még nincs fejlemény,de azok is ha meglököm többet maradnak lent.

Adj nekik nyugodtan idot a vizben, kell nekik. a baj akkor van ha elmerul es nem veszed eszre. Persze azert tovabb birjak a viz alatt mint mi :laughing:
 

GreenL

Member
a Jack a Low ès a Blue màr zsepiben van tànyèrok között,a purple meg nemsokà kiderül,hogy szeretne e lètezni :D
Adj nekik nyugodtan idot a vizben, kell nekik. a baj akkor van ha elmerul es nem veszed eszre. Persze azert tovabb birjak a viz alatt mint mi :laughing:
 
S

ShivaDiva

Mondjuk nem ertem mibol gondolod hogy az jot tesz a magoknak ha lemerulnek a viz ala.. xD
 

GreenL

Member
Mondjuk nem ertem mibol gondolod hogy az jot tesz a magoknak ha lemerulnek a viz ala.. xD

Nem minden mag merül le,ami lemerül nagyobb az esélye,hogy kikel ha nem hiszed járj utána,és,hogy ne csak erről legyen vita a másik 3at visszaraktam a vîzbe a Purple megrepedt és jön kifele,Up az albumomban!
 
S

ShivaDiva

Nagyobb az eselye hogy megfullad.. nekem most sem merult a viz ala es 5bol 5 kicsirazott..
 

GK_420

Active member
Mitől fulladna meg a mag? Nem tudtam róla hogy lélegzik...szegények hogy a francba bírják bezárva a föld alá temetve is hogy kikeljenek nem is értem.
 

GreenL

Member
GK dobsz tippet? szted èletképes lehet e a Kék Sajt meg a Jack Herer ha a másik kettő már megrepedt,de kb ugyan annyit áztak? nem mertem tovább merülve hagyni én se..pedig a másik ketto mar dogja a gyökeret? Ez a kettő meg meg se repedt?
Mitől fulladna meg a mag? Nem tudtam róla hogy lélegzik...szegények hogy a francba bírják bezárva a föld alá temetve is hogy kikeljenek nem is értem.
 

GK_420

Active member
GK dobsz tippet? szted èletképes lehet e a Kék Sajt meg a Jack Herer ha a másik kettő már megrepedt,de kb ugyan annyit áztak? nem mertem tovább merülve hagyni én se..pedig a másik ketto mar dogja a gyökeret? Ez a kettő meg meg se repedt?
Hát várjál vele azért mert egyik gyors még a többi nem halott. Addig kell ázniuk amíg a maghéj átázik nedvességet kap a csíra az indítja be a csírázást. De nagyon sokszor vártam meg pohárban amíg megnyílt. De várj vele még 1 hetet papírtörlőben ha semmi akkor megroppantod aztán kiderül mi van benne.
 

GreenL

Member
Hát várjál vele azért mert egyik gyors még a többi nem halott. Addig kell ázniuk amíg a maghéj átázik nedvességet kap a csíra az indítja be a csírázást. De nagyon sokszor vártam meg pohárban amíg megnyílt. De várj vele még 1 hetet papírtörlőben ha semmi akkor megroppantod aztán kiderül mi van benne.


köszi GK,úgy néz ki 4/3 jön a Herer még szoposodik a Sajt megrepedt és mutatja a csunyáját :D
 

1MM0RT4L

Member
pohár vizben is kicsirázik, rakd vizes papirtörlöbe kifog az jönni ne aggodj nem kell ezt igy tulparázni, 1ik gyorsabban megindul masik lassaban ez ilyen nem lehetnek 1 formák! :)
 

GreenL

Member
pohár vizben is kicsirázik, rakd vizes papirtörlöbe kifog az jönni ne aggodj nem kell ezt igy tulparázni, 1ik gyorsabban megindul masik lassaban ez ilyen nem lehetnek 1 formák! :)

A Herert visszaraktam vízbe tegnap d.u a többit hagytam a zsepikbe mert már megnyíltak,rem mire odajutok azt veszem észre,hogy a cserepet lökdösi a plafonra meg egy 1,5 x 1,5 es lukat ütött :D köszi Imm!
 

GreenL

Member
Ott tartunk,hogy A Low,a Blue és a Jack tör kifele keményen,Az Auto Purple nem valtozott szinte semmit 3 napja csak annyi,hogy már látszik a fehér csira kedvezmény.
 

Latest posts

Latest posts

Top