What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2015

IBISLAV

Member
picture.php
picture.php
picture.php
 
D

Dogon

dobrá práce IBISLAV snad se ti bude líbit i kouř :biggrin:
některý chemotypy od toho IBL mužou bejt celkem sedativní -narkotický dobrý na večerní relax-užívej plody sví práce kámo.
 

IBISLAV

Member
Total rozkradeno. Plants were stolen by some thieves

Total rozkradeno. Plants were stolen by some thieves

Ahoj všichni!
Tak ten můj letošní outdoor nedopadl nejlíp. No, jak se to veme.
Samonakvétačky dopadly celkem dobře a zatmívačky to jsem spokojený až moc. Alláh mi je svědkem :biggrin: , že své nadšení nepředstírám. Kolize mě opravdu okouzlila a taky se mi moc líbí to dofialova zbarvené bubáčí pheno. A to spektrum vůní! Já ani nedokážu popsat, co mi to vlastně připomíná. Terpeny dělají přesně to, co se od nich očekává. Uvolňují se. Třeba mojí ženě to smrdí a proto mi prý nikdy nedovolí pěstírnu v baráku. A mne to zase voní.
Tak zpátky k tomu spotu za plotem:
Rozkradeno, potrháno, odnešeno. Mým cílem bylo porovnat ty modely v díře, které měli možnost začít kvést dříve a déle s těma samýma modelama, které byly ponechané svému osudu (fotoperiodě) v podmínkách českého outdooru kolem 50 rovnoběžky. Teď se to už nedovím, ale vzhledem k tomu, jak vypadalo květenství posledně, si uvědomuji, že se žádný zázrak s bubákama nekoná. Za to Blue Meanie mne překvapila. Vitální kytka, květ v progresu a pořád tmavě zelené zbarvení listů. Ta by do konce října mohla krásně dojet. No počasí by muselo taky trochu přát. Myslím teplotně. Ale ono ještě nějaké oteplení přijde, pač jsem ještě nezaregistroval přírodní jev nazývaný jako babí léto. Northern Lights Special a Blueberry jsem už jel 2012, takže vím, že dojedou. Blueberry potřebuje trochu víc času.
Příští sezonu se asi vypravím na stezku za hledáním spotů pro Guerilla growing style. Protože ono je to těžký se toho vzdát.
Toho pozorování, jak ty kytky rostou a pak i nakvétají. Ta barevnost a rozmanitost. No prostě paráda.
Někdo jednou řekl, že závislost na užívání marihuany je diskutabilní, no závislost na pěstování konopí je jednoznačná.
Myslím si, že u mne převládá ta druhá zmiňovaná závislost.

Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!

Hodně štěstí všem

ibis

 
Last edited:
Top