What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2015

D

Dogon

co sem zatmíval vloni pokusně několik genetik a byli mezi nimi i hodně náchylný věci na stres(hemafrodismus) sour diesel atd tak se nic zvláštního nestalo časový výkyvy až o několik hodin + přechod na přirozenou periodu v pulce srpna nenechal vyditelné následky takže žádný stres už neprožívám když to zrovna nevýjde podle plánu..
 

johnnsson

Member
Já květ nahazuji tak, že dám na celé 2 dny (přes víkend) kytky v kýblech do úplné tmy. Když to udělám z počátku srpna, tak pak do 2-3 dnů začnou kvést. Pokud ne, tak to zopakuji další víkend a to už se nahodí i pomalíci.
 

IBISLAV

Member
Northern Lights Special (Spliff seeds)

picture.php


Bubba Kush ChemDog IBL

picture.php


Bubba Kush ChemDog feminized

picture.php


Bubba Kush Sour Collision

picture.php
 

IBISLAV

Member
Bubba Kush ChemDog feminized

picture.php


Bubba Kush ChemDog IBL

picture.php


Northern Lights Special (Spliff Seeds)

picture.php


Blueberry (Spliff Seeds)

picture.php
 

johnnsson

Member
Klobouk dolu, nikdy bych nevěřil, že to v díře takhle dobře poroste! A vypadá to skvěle, viditelně tomu nic nechybí. Opravdu gratuluji.
 

IBISLAV

Member
Klobouk dolu, nikdy bych nevěřil, že to v díře takhle dobře poroste! A vypadá to skvěle, viditelně tomu nic nechybí. Opravdu gratuluji.

Na tyto rostliny jsem nepoužil a asi ani nepoužiju žádné hnojivo, aditivum nebo booster. Dopřál jsem jim pouze kvalitní substrát jak byly v květináčích. Plagron Royalmix. Daří se jim, to jo. A ještě k tomu jsou ty extrémní sucha! Kdybych přihnojoval, tak
by v tomto vedru a suchu ta sůl asi nadělala paseku. Nepoužívám EC ani pH metr. Genetika úžasná. Děkuji mecenáši. Díky D.!

Mimochodem, víte proč jsou právě teď ty tropická vedra?
No přece, aby se ti migranti u nás cítili jako doma
: :biggrin:

Teď vážně: Vím, že vtipy jsou v jiném threadu. Díra mne napadla z toho důvodu, že je to umístěné na místě, kam svítí slunce při západu a abych co nejmíň zkrátil dobu světla, takže když budou v zákopu jakoby už ve tmě. Původní plán byl udělat pokličku půlválcovitého tvaru pokrytou bílo-černou fólií. Nakonec to dopadlo tak jak vidíte. Taky dobře! :biggrin: Je to moje vůbec první zatmívačka, takže se učím a nabírám zkušenosti.

picture.php


stay tunned
peace
 

IBISLAV

Member
Northern Lights
picture.php


Blueberry
picture.php


Blue Meanie x ChemD IBL
picture.php


Bubba Kush x ChemD IBL
picture.php


Bubba Kush x Sour Collision
picture.php
 
Last edited:

IBISLAV

Member
Bubba Kush x ChemD IBL
picture.php


Blueberry
picture.php


Bubba Kush x Sour Collision
picture.php


Bubba Kush ChemD fem
picture.php


Light Deprivation Project 2015 BKCHD fem
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top