What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2015

IBISLAV

Member
:tiphat:

Tak už to začalo.
Letošní prozatímní posádka:

Blue Meanie x Chemdog IBL
Bubba Kush x Chemdog feminized
Bubba Kush x Chemdog IBL
Bubba Kush x Sour Collision Bx2
Bubba Kush x Sour Collision Bx3
Northern Lights Special
Blueberry
Kalashnikova
Vanilla Haze
??? Unknown Mystery Strain

picture.php


picture.php


picture.php
 
D

Dogon

dobrý by bylo to pěstit vedle bubbaka pro srovnání(jestli chceš tak ti opatřím větev)
 

Mightyka

Active member
Veteran
Čus,
předpokládám, že to bude na zatmívačku. Geny, který jsme jel venku (bubba a Chem ibl-sestra) nebyly uplně nejvhodnější... Bubba v malym květináči pod stříškou dojel hezky, ale vitální kytku bez zastřešení, to bych se bál.
Jinak se teda hodně těšim jak se projeví ten Chem ibl samec!

Hodně štěstí!
 
D

Dogon

Chem ibl samec dělá celkem pěkně mám na testu u kamoše několik genetik co sem sním prášil je tam i Bubba Kush x Chemdog IBL hodně totožnej z matkou terpenicky lechce jinde ale co bych chtěl vyzvednout Blue Meanie x Chemdog IBL jeden fenotyp je monstrum tržní rostlina :biggrin:
přejí vydařenou sezonu :tiphat:
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Chem ibl samec dělá celkem pěkně mám na testu u kamoše několik genetik co sem sním prášil je tam i Bubba Kush x Chemdog IBL hodně totožnej z matkou terpenicky lechce jinde ale co bych chtěl vyzvednout Blue Meanie x Chemdog IBL jeden fenotyp je monstrum tržní rostlina :biggrin:
přejí vydařenou sezonu :tiphat:

existujou nějaký fotky? :D
 

IBISLAV

Member
Čus,
předpokládám, že to bude na zatmívačku. Geny, který jsme jel venku (bubba a Chem ibl-sestra) nebyly uplně nejvhodnější... Bubba v malym květináči pod stříškou dojel hezky, ale vitální kytku bez zastřešení, to bych se bál.
Jinak se teda hodně těšim jak se projeví ten Chem ibl samec!

Hodně štěstí!
čus, přesně tak, chtěl bych už konečně zkusit techniku zatemňování,
no ještě to nemám úplně domyšlené.
Nosit květináče pod střechu do tmy, tak na tenhle způsob asi nebudu mít možnosti. Snad jen pro pár vyvolenejch kytek. Zase zakrývat nákou světlonepropustnou plachtou, to asi nebude nejlepší způsob a přemýšlím nad tmavým tubusem válcovitého tvaru. Jenomže rostliny nesmějí mít velké rozměry.
 

Mightyka

Active member
Veteran
čus, přesně tak, chtěl bych už konečně zkusit techniku zatemňování,
no ještě to nemám úplně domyšlené.
Nosit květináče pod střechu do tmy, tak na tenhle způsob asi nebudu mít možnosti. Snad jen pro pár vyvolenejch kytek. Zase zakrývat nákou světlonepropustnou plachtou, to asi nebude nejlepší způsob a přemýšlím nad tmavým tubusem válcovitého tvaru. Jenomže rostliny nesmějí mít velké rozměry.

Pokud můžeš, tak si kup plastový vodovodní trubky, sestav si půlválcovej foliovník a překrejvej černobílou folií. Hod si do googlu light dep a inspiruj se :)
Jinak zatmívání je pecka, já jsem z toho naprosto nadčenej, nedokážu si představit lepší způsob pěstu co se týče poměr kvalita/náklady.
 

vostok

Active member
Veteran
Nyní jsou až nebudete potřebovat, aby víko, ze strachu, jak se dostat na vlhké a plesnivé

Now they are up you won't need that lid, for fear of getting to wet and moldy
 

IBISLAV

Member
Pokud můžeš, tak si kup plastový vodovodní trubky, sestav si půlválcovej foliovník a překrejvej černobílou folií. Hod si do googlu light dep a inspiruj se :)
Jinak zatmívání je pecka, já jsem z toho naprosto nadčenej, nedokážu si představit lepší způsob pěstu co se týče poměr kvalita/náklady.

děkuji za radu, vážím si toho
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Pokud můžeš, tak si kup plastový vodovodní trubky, sestav si půlválcovej foliovník a překrejvej černobílou folií. Hod si do googlu light dep a inspiruj se :)
Jinak zatmívání je pecka, já jsem z toho naprosto nadčenej, nedokážu si představit lepší způsob pěstu co se týče poměr kvalita/náklady.

Presne takhle mam reseny foliaky. Z vodovodnich trubek. A to sem si myslel, ze jsem originalni, protoze jsem to nikde nevidel :).
 
D

Dogon

tak něco sem nafotil kvalita je mizerná ale pro představu co produkuje samec chemd ibl
varianta chemsour (ecsd x chemd ibl)
picture.php


blue chem (blue meanie x chemd ibl)
picture.php


picture.php


picture.php


bubblechem (bubblegum/ (slaard) cut) x chemd ibl
picture.php
 
D

Dogon

Bubba Kush x Chemdog feminized
picture.php


bubbachem (bubba kush/katsu x chemd ibl

picture.php
 

IBISLAV

Member
Čest práci!

Adepti na light deprivation se už hřejou na sluníčku. Má být hezky.
Vyklíčilo 23 z 24. Ztráty přijatelné. Přesazeno.

Další posádka v pařeništi. 24 vojáčků.
Tydle pudou normálně do země. Né do květináčů.
Klasika - organic outdoor.

No a letos už přidám jenom samonakvétačky. :biggrin:
Na ty se opravdu těším. Moby Dick XXL od Dinafemu.
Počítám tak koncem května.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

IBISLAV

Member
Konečně přesazeno.
Akorát Vanilla Haze má asi tropické požadavky, že zůstala u děložních lístků. Snad se časem chytne.

picture.php


picture.php


picture.php
 

johnnsson

Member
Pěkný, moc pěkný v těch květináčích! Vypadají že jim nic nechybí.
Z těch zakrývaných není bazén při bouřce? Jinak se těším na info o zakrývání a držím palce!!
 

IBISLAV

Member
Pěkný, moc pěkný v těch květináčích! Vypadají že jim nic nechybí.
Z těch zakrývaných není bazén při bouřce? Jinak se těším na info o zakrývání a držím palce!!

Děkuji! Bazén ani ne, v noci pršelo a jak je to zakrytý, tak to ztéká kolem. To bylo způsobeno mou maličkostí a dvěma konvema vody.

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

IBISLAV

Member
Ahoj kamarádi!
Dneska jedna bylina musela ven. Projevila své maskulinní rysy a
to byla zásadní chyba pro další život. Viz obr. níže.
Semena nepotřebuji.

Mám dotaz ohledně zatmívání.
V mých podmínkách to nelze dělat 12/12 ,tak se snažím aspoň s nějakou pravidelností udržovat cyklus 13/11.
A teď ten dotaz pro zkušenější:
Co se stane když naruším pravidelnost zatmívání?

Cyklus se jim rozhodí a budu muset začít jako nanovo?
jakože přestanou nakvétat a vrátí se k růstu (veg) ? anebo je to vystresuje a dá se očekávat cokoli?
Jako kdyby někdo u indooru přepnul z květu na růst a zas na květ.
Díky všem za komenty.



picture.php
picture.php
picture.php
 
Top