What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2015

Ahoj všichni!
Tak ten můj letošní outdoor nedopadl nejlíp. No, jak se to veme.
Samonakvétačky dopadly celkem dobře a zatmívačky to jsem spokojený až moc. Alláh mi je svědkem :biggrin: , že své nadšení nepředstírám. Kolize mě opravdu okouzlila a taky se mi moc líbí to dofialova zbarvené bubáčí pheno. A to spektrum vůní! Já ani nedokážu popsat, co mi to vlastně připomíná. Terpeny dělají přesně to, co se od nich očekává. Uvolňují se. Třeba mojí ženě to smrdí a proto mi prý nikdy nedovolí pěstírnu v baráku. A mne to zase voní.
Tak zpátky k tomu spotu za plotem:
Rozkradeno, potrháno, odnešeno. Mým cílem bylo porovnat ty modely v díře, které měli možnost začít kvést dříve a déle s těma samýma modelama, které byly ponechané svému osudu (fotoperiodě) v podmínkách českého outdooru kolem 50 rovnoběžky. Teď se to už nedovím, ale vzhledem k tomu, jak vypadalo květenství posledně, si uvědomuji, že se žádný zázrak s bubákama nekoná. Za to Blue Meanie mne překvapila. Vitální kytka, květ v progresu a pořád tmavě zelené zbarvení listů. Ta by do konce října mohla krásně dojet. No počasí by muselo taky trochu přát. Myslím teplotně. Ale ono ještě nějaké oteplení přijde, pač jsem ještě nezaregistroval přírodní jev nazývaný jako babí léto. Northern Lights Special a Blueberry jsem už jel 2012, takže vím, že dojedou. Blueberry potřebuje trochu víc času.
Příští sezonu se asi vypravím na stezku za hledáním spotů pro Guerilla growing style. Protože ono je to těžký se toho vzdát.
Toho pozorování, jak ty kytky rostou a pak i nakvétají. Ta barevnost a rozmanitost. No prostě paráda.
Někdo jednou řekl, že závislost na užívání marihuany je diskutabilní, no závislost na pěstování konopí je jednoznačná.
Myslím si, že u mne převládá ta druhá zmiňovaná závislost.

Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!

Hodně štěstí všem

ibis

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=60062&pictureid=1504951&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=60062&pictureid=1504953&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=60062&pictureid=1504954&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=60062&pictureid=1504956&thumb=1]View Image[/url]
Ahoj Ibislav.
Sledoval som tvoje prispevky uz nejaky cas a musim povedat ze je mi naozaj luto tych ukradnutych rastlin...rad by som si pozrel vysledok tvojho experimentu ..mozno nabuduci rok skusim nieco podobne na balkone.ani mojej zene to nevoni a dom je plny deciek tak mi ostava tiez len pestovat stylom guerilla. Doma mam len malu matkaren ktora je momentalne prazdna a obcas co to na balkone...zaujala ma ta blue meanie ale o tom potom... :) nechcem ta zbytocne chvalit ale sposob ktorym sem prispievas a ako pises o pestovani sa mi paci a z tvojich prispevkov ide pozitivna energia...tesim sa na dalsie prispevky popripade diskusie a na buducorocny guerilla thread! :)

S pozdravom Lippa
 

Mightyka

Active member
Veteran
Mightyka tak jak se projevil ten samec podle tvého oka ? :biggrin:

Mám v tom trošku bordel popravdě. IBISLAV uvádí Bubba x ChemD ibl fem, což je divný. Vim, že si dělal ty femky s tim fake ChemD od Macka (nebo koho), nicméně to nebylo ibl, ibl byl ten můj samec, ale to zase neni femka pak :D
Každopádně tak nebo tak, ty light depy vypadaj super obě dvě! :)

Plus rovnou odpověd pro IBISLAVA, peroxid přidávám do vody s klíčícíma semeny jelikož jsem na to tak nějak zvyklej. Pamatuju si jak jsem o tom před lety četl nějakou diskusi, že by to mělo "desinfikovat" tu vodu, potažmo semena. Nicméně myslim si, že po kontaktu peroxidu s vodou, se peroxid rozloží na kyslík a vodu, takže efekt je nulovej :D. Tudíž to dělám spíš ze zvyku.

Jinak čorky sou kurvy no. Já pěstoval out (guerilla) asi 12 let, před dvěma roky jsem se na to, ale vysral díky čorkám. Už jen pár kytek, nejlép light dep, na zahradě, kde mám psa. Věc, který se ale hodně bojim je, že mi někdo psa otráví, i o takovejch případech už jsem slyšel v souvislosti s ganjou...
 
D

Dogon

Bordel vtom má IBISLAV pěknej ty fem nejsou z ChemD ibl ale jak říkáš BK x (ChemD to nebyl fake cut co vím tak read deal jenom zmutoval nákou nákazou mikrobakterialní ted se to u anglánu rozjelo i v Gorilla Glue #4 a nevěděj si stím rady) hold zdílení nese ovoce.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Bordel vtom má IBISLAV pěknej ty fem nejsou z ChemD ibl ale jak říkáš BK x (ChemD to nebyl fake cut co vím tak read deal jenom zmutoval nákou nákazou mikrobakterialní ted se to u anglánu rozjelo i v Gorilla Glue #4 a nevěděj si stím rady) hold zdílení nese ovoce.

Takže to co je tady fialový je ta fem. verze nebo reg.? Myslíš, že může kytka zmutovánim ztratit takhle strašně moc svoje vlastnosti? Já moc nevěřim, že to byl legit cut, přeci jen co jsme jel ty iblka, tak to bylo kvalitou o x řádů jinde... Je to v podstatě jedno, znova už to nepojedu, takže mě to už ani nevzrušuje :D.
 

IBISLAV

Member
Mám v tom trošku bordel popravdě. IBISLAV uvádí Bubba x ChemD ibl fem, což je divný. Vim, že si dělal ty femky s tim fake ChemD od Macka (nebo koho), nicméně to nebylo ibl, ibl byl ten můj samec, ale to zase neni femka pak :D
Každopádně tak nebo tak, ty light depy vypadaj super obě dvě! :)

Děkuji za upozornění. Opraveno. ;) Moje chyba. Špatně jsem to ale napsal pouze jednou a to v postu z 27.9. Jinak je to v celém threadu od začátku uváděno správně dle označení semen. Na zatemňování byly použity 3 ks BK x ChD fem a 2 ks BK x Sour Collision Bx3.
Z toho byl jeden samec (sc) , tak šel ven. U těch femek se projevil hermafrodtismus. U všech třech v díře, jestli někoho zájímá tato informace.
hezký den
ibis
 
D

Dogon

Možný to je ted v posledním kole mi tímto zpusobem odešel Diesl a GTH8 uplně bez pryskyřice tak hned letěli na hnuj,jeto tak doufám že se s tím už nesetkám.
guy fawkes vodjel 2 kola z GG#4 a po třetím kole jí musel vyhodit stejnej případ hlásí další a další pěstitelé :mad:
 

johnnsson

Member
Už jen pár kytek, nejlép light dep, na zahradě, kde mám psa. Věc, který se ale hodně bojim je, že mi někdo psa otráví, i o takovejch případech už jsem slyšel v souvislosti s ganjou...

Proboha, to si nedovedu představit kvůlivá pár kytkám. Jo, kdyby měl někdo grennhouse se stovkama kytek, tak možná, ale určitě ne kvůli pár kytkám. :noway:
 

IBISLAV

Member
Light dep 2017

Light dep 2017

Zdarec,
nechci zakladat nove vlakno, tak to hodim sem.
Toto je letosni zatmivacka. Jednoduchy system jako facka.
Je tam Bluecheese od Barneys Farm a Serious Kush od Serious Seeds.

picture.php
picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top