What's new

2009 joint tour

papaja

Active member
Veteran
Ahoj Exode
od tebe už jsou na poli erd x bl.taskent /erdpurt ty vypadají nádherně, erdbeerx top44 taky už užívají volné země a slunce..díky a ať se daří..

mandala 1, arne, indie, fem. top 44, fem. ak 47 , belladonna a 4 klony co přibyli k 9 původním-sensi skunk, ssh, bella a super skunk
picture.php


19 den 150w před přesazením z 2l do finálních 4 l květníků

picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
...
picture.php

na pekáči už si zvykají na venkovní fotoperiodu
klony-bella, blueberry, thai light-mezitím mi ze dne na den umřela 1 matka-holt každej tam musí stihl jsem uříznout tři klony a zachránit tuhle genetiku, northern light, super silver haze, strawberry caugh-1 klon z matinky huh čekal jsem na něj 2 měsíce 100 w je 100w, white satin, sensi skunk, thai skunk1,2 poputují na utajené místo..
k nim ze semínka
indie a, 2* egypt x boogle gum egypt vůně, standa 07, 2*gg x dp-esbe, belladonna -semínko
v pozadí arne v mlíku
ostříhal jsem dalších klony a maminky vypadají jak po zásahu brigády střihorukých eduardů..
picture.php

omlouvám se, že neustále píšu ty nudné seznamy klonů ..tohle vlákénko mi slouží jako paměť ...
 

papaja

Active member
Veteran
Ten Hempstar vyzera skutocne lakavo..nie len ten..
6 rokov naspet..To bude este stara varka..
S casov nez ho Passion na hodne dlhy cas stiahli..
Teraz opet v arzenale Passion,ale uz ako Brainstorm..
Cross Northern Lights #5 X Haze
Zial bohu teraz uz iba ako feminizovana..
"P"
hempstar je původně z feminizovaného semínka z roku 2000
takže 9 let stará genetika
ted jsem se to dozvěděl
hemp 20 den 18/6 150w
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
23 den 18/6

23 den 18/6

zdravím všechny konopné nadšence
v mém malém 150 w království se ohýbá a ohýbá..
minulé kolo jsem rostl jen 15 dní..a bylo to zbytečně málo
o co mi jde? kardinální otázka:

KDY PŘEPNOUT NA 12/12?
:woohoo:
je třeba vzít v úvahu watáž..150w není žádná sláva roste to pomalu..


picture.php


pochlubím se i technickou novinkou-nové stínítko

picture.php


a všem přeji hezké čarodějnice, pač ty ošklivý stojí za h..
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
další sadba

další sadba

...
matka kc36 poputuje do přírody-zkušební klon pod sodíkem se moc slavně nepředvedl..
k ní ze semínka
ruderalis indicaxexbg, arne, california indica, bam bata x purple skunk, jock horor, belladonna, indie, egyptxbg, standa
z klonů
belladonna, jack herer, jack herer f. 10týdnů, thai skunk, super silver haze, hempstar, blueberry
v pondělí poputují do přírody
přeju jim plno slunce
picture.php


detail nemluvňat indie a exbg
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj new
jojo voda dneska padala z nebe
pole už jsou skoro osázeny..při další návštěvě už budou fotky..máte se na co těšit...venku mám už 96 rostlin..no ještě jeden výsadek a končím
doufám v dobrou sezonu se šťastným koncem..
kamarád mi zapůjčil další nurtku zářivku 24 w
využil jsem ji a svítím na nemluvňátka ze semínek-standové npp, passion 1, mazar , fruity juice, indie, htc esbe atd..vpravo na fotce, vlevo pod 24w klony
nemluvňátka si tam dlouho nepobudou počkám, až přejde tahle studená fronta a půjdou zase na balkon
2 nurtka se mi hodí..začaly pouštět kořínky další klony, které postupně přesadím do květináčků..
situace okolo konopí mě už nebaví...vím, že jsem nekomerční pěstitel a konopím se neživím..takže mne nejspíš nezavřou, ale nepřidává mi na klidu možnost, že někdo s výložkou zazvoní u dveří a zlikviduje mi matky..nejstarší mají už 9 měsíců života za sebou.
a děkuji firmě biobizz její algamic je úžasný...na fázi klonování, kdy pustí kořínky a pomalu si zykají na fázi bez pařníku je skvělé sprchovat klony elixírem z mořských řas algamic + phytamin
ten, kdo říká, že phytamin nic nedělá, je kulíšek-na tuhle fázi klonování je vynikající
klony krásně ožijí a jsou prostě krásné-viz levá strana fotky, kdy 7 klonů není v pařníku ty jsou z předchozí várky
picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
situace okolo konopí mě už nebaví...vím, že jsem nekomerční pěstitel a konopím se neživím..takže mne nejspíš nezavřou, ale nepřidává mi na klidu možnost, že někdo s výložkou zazvoní u dveří a zlikviduje mi matky..nejstarší mají už 9 měsíců života za sebou.


chvili jsem se bál že tě konopí přestává bavit:)...dokreslování občas zmate:D

jo štve mě to taky,ne nebaví...:mad:
...dokavad si o mě máti,člověk kterej by mi měl bejt nejblíž,znát mě nejvíc bude myslet bůhvíco jen díky zkurvený propagandě,tak spíš moje pochybnosti o tom jestli je duševně v pořádku(pěstuju doma 2 roky,hulení jsem přiznal na podzim) mě absolutně nebavěj...jako nechápu že začnem hádkou a skončíme smíchem proč se vlastně hádáme...v našem případě to ale neni vtipný:joint:
no teď o víkendu dostal kámoš slušnou facičku přes zuby,když jsme dávali v hospodě brko...co vzkázat hospodskýmu,kterýmu nevadí rozkopaný nádobí,poblitý stoli(trochu přehánim:) a zavíračka těsně k ránu?
DEJ SI BRKO!a pak se můžem "prát".)"(
ještě k tomu na kámošky oslavě...fakt ostuda
 

papaja

Active member
Veteran
chvili jsem se bál že tě konopí přestává bavit:)...dokreslování občas zmate:D

jo štve mě to taky,ne nebaví...:mad:
...dokavad si o mě máti,člověk kterej by mi měl bejt nejblíž,znát mě nejvíc bude myslet bůhvíco jen díky zkurvený propagandě,tak spíš moje pochybnosti o tom jestli je duševně v pořádku(pěstuju doma 2 roky,hulení jsem přiznal na podzim) mě absolutně nebavěj...jako nechápu že začnem hádkou a skončíme smíchem proč se vlastně hádáme...v našem případě to ale neni vtipný:joint:
no teď o víkendu dostal kámoš slušnou facičku přes zuby,když jsme dávali v hospodě brko...co vzkázat hospodskýmu,kterýmu nevadí rozkopaný nádobí,poblitý stoli(trochu přehánim:) a zavíračka těsně k ránu?
DEJ SI BRKO!a pak se můžem "prát".)"(
ještě k tomu na kámošky oslavě...fakt ostuda

u nás ve městě je jediná hospoda, kde se kouří jointy a ten vývoj tam trval několik let, než to dospělo do situace, kdy si můžem pálit , co chceme..
jinde bych asi taky dostal do držky..:yoinks:
je to trapný...:nanana:
a pěstovat mě baví moc..je to můj koníček a jak se říká, kdo si hraje, nezlobí...

exo:
na pole jsme dotáhli 7 pytlů odleželého koňského hnoje...dnes jsme kopali díry pro další květiny..doufám, že to bude stát za to..a mimochodem neodolal jsem a zasadil ještě jednu bam batu.
 

papaja

Active member
Veteran
28 den 18/6-1 den 12/12

28 den 18/6-1 den 12/12

150w...přepínám

picture.php

picture.php

ssh při přepnutí
picture.php

4 menší klony jsem přesadil do finálních 2 l nádob
picture.php

65 64 63...začíná odpočítávání
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj
vodvar
zatím se musíš spokojit s mojí bludičkou 150 w
před chvílí cvak cvak to hodinky přerušili elektrický výboj v sodíku a začala první 12 hodinová noc...těším se na zrychlený růst květin během následujích 3 týdnů
tutaj na fotce belladonna dnes přesazená do 2l byla na růstu jen 13 dní
neuvěřitelně se větví ve tvaru koule jak její maminka z dwarfovy zahrádky-tohle je zkušební klon , zda jí má cenu pěstovat i pod sodíkem
a přidal jsem i další 2 kytkysuper silver haze a hempstar do 0,5l, které jdou rovnou na květ-byly 14 dní pod zářivkou 24w
počet rostlin v tomto kolečku se tedy ustálil na definitivním počtu 15 rostlin
9 v 4l byly 4 týdny na růstu, 4 v 2l 14 dní a dva výše zmiňované klony ssh, hempstar
picture.php
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Ahoj papajo, :wave:
kamarád si udělal moc pěkný záhonek rostlin Bam Bata x ErdPurT/Purple Skunk a rostou mu perfektně. Již nyní mají rostliny silné stonky a listy mají skvělý potenciál po matce. :yes:
Uvidíme jak budou vypadat v květové fázi, ale zatím to vypadá slibně. :joint:
 

papaja

Active member
Veteran
zdravím
věřím-budou to silné rostlinky..dobrá genetika
mezitím jsem si udělal matku z arne od esbe bylo by fajn mít v genetickém arsenalu pěknou fialku..vybral jsem ze tří rostlinek tu nejhezčí..tedy aspoň doufám v holku..
picture.php
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
mezitím jsem si udělal matku z arne od esbe bylo by fajn mít v genetickém arsenalu pěknou fialku..vybral jsem ze tří rostlinek tu nejhezčí..tedy aspoň doufám v holku..[/IMG]
Ahoj,
dobrý nápad, ale navrhoval bych spíše HTC Deep Chunk/E-Rocket x Danish Passion x B3N7 ErdPurT/Royal Dane nebo perfektní GG x DP F3. :yes:
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj exo bratře v konopě:wave:
oba dva modely-ggxdp,htc... už jsou na poli a určitě odklonuju ty nejlepší z této sadby...:headbange
nastudoval jsem vlákno o tom , jak esbe tyhle semínka získal -tomu říkám počteníčko..:yeahthats
jsem moc zvědavej na erdbeer x top 44 mám 3 rostlinky a taky se budu snažit vychytat samičky...co model erdbeer x bl.taskent /erdpurt? nemáš k němu nějaký slovíčko navíc?
ten se mi líbí nejvíc..
a díky za to, že si uděláš čas a sem tam mi napíšeš..:respect:

passion 1
picture.php


poslední salva sazenic ze semínek-standa 07, standa 08, indie , passion 1, mazar , fruity juice, gg x dp, htc...atd.
picture.php
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Bohužel Erdbeer x Bl.Taskentki/ErdPurT jsem ještě nedal ani naklíčit.
Zatím mě roste většina rostlin "Hybrids From Hell" od esbena, ale na vše dojde. :joint:

ps: Nenašel by jsi fotku Erdbeer x Bl.Taskentki/ErdPurT, nemám ponětí jak může tento můj cross vypadat.
 

papaja

Active member
Veteran
budeš muset počkat na příští pondělí, kdy plánuju návštěvu pole, kde roste...
jsou mohutné mají tlusté stonky budou to silné rostliny
 
Top