What's new

2009 joint tour

Outowiec

Member
Ahoj !
ja se obstaviam Nirvane w tym roku
1 paczka Holland Hope
1 Paczka Durban Poison a w tej paczce 2 voreczki a kazdym po 10 nasion:woohoo: uvas normalnie Afgan dochodzi na outdoor bez zadnych problemóv ?
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj
nirvanu durban poison jsem pěstoval minulý rok -obrovské rostliny , ale začátkem října žádné květy..TUHLE GENETIKU NE
dřívější semena n-dp dojížděli..bůh ví, co tihle prodejci dávaj do sáčku
afgan má krátký květ bez problému dojede..
 
L

lucky..

zdravim te papajo,
to durban poison x skunk 1 F1 jsi jel ty?
at se dari..lucky
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj pájo, zatim jse mi nepodarilo zjistit vice o tom co jsem ti poslal, bo nebylo dost casu, ale pracuji na tom. Povetsine tyhle modely najdes v Esbe, Paddi a HTC threade....
Taky tam hledám. Jinač dobře tu funguje vyhledávaní, jen je škoda že nekteré dobré thready jsou dlouhe i prip. 1000 prispevku. To je pak to hledani na dyl......
Jinac preji nech se dari podle predstav :wave:
 

Expiry

Member
Vsichni migrujou na IC :D....Koukam ze se budu muset zacit asi trochu vic snazit,ty mas v jednom threadu vic modelu,nez sem kdy pestoval :)...Preju hodne stesti a malo corek,at ti ten tvuj soukromej strainguide vyjde :)
 

papaja

Active member
Veteran
aero: díky
arne fialka je překrásná..
Expiry said:
Vsichni migrujou na IC :D....Koukam ze se budu muset zacit asi trochu vic snazit,ty mas v jednom threadu vic modelu,nez sem kdy pestoval :)...Preju hodne stesti a malo corek,at ti ten tvuj soukromej strainguide vyjde :)
snad to vyjde letos..tak hodně zdaru:smile:
 

papaja

Active member
Veteran
jarní květ

jarní květ

aurora borelias northern light si od prosince v malém objemu roste za oknem..před měsícem a půl začala kvést.
picture.php
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
ahojte
Radva
nápisy na sáčkách:
GGxDP F3
Arne
HTC DC/ERoCDP x B3...
ještě jednou ti děkuji..
Guerila Gold x Dannish Passion
HTC Deep Chunk/E-Rocket x Dannish Passion x B3N7 ErdPurT/Royal Dane, ale jinak to je kříženec
(Deep Chunk/E-Rocket x Dannish Passion x B3/N7 x ErdPurT/Royal Dane.
Jinak ErdPurT je kříženec Erdbeer x Purpurea Ticinesis.
ARNE = (B3N7ErdPurT x RoyalDane)
RocketChunk(HTC deep chunk x e-rocket\danish passion) and ARNE(B3N7ErdPurT x RoyalDane) will be on seedbay soon. enough for all and at a fair price. check my threads http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=80043&page=1 http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=81255&page=1 they are for both and indoor, but are ment and made for the great outdoors and especially the more northern lats. not saying they wont be dank more south, hehe! they are both f2 so expect lil variation.

I wish you a pleasant start growing. :yeahthats
 

papaja

Active member
Veteran
Exo thanks for the information and for those seeds I remain grateful and with a smile ..
 

Dirty 2

New member
čaues papajo tvojí adresu asi mam,ale nejsem si uplně jistej jestli je opravdu tvoje takže potřebuju nějakou indíciji podle který to poznam,aby to moje vykouřená hlava neposlala někam jinam...jinak Fruitku sem ještě nekoštoval,ale u Mazara se máš na co těšit!!! myslim že si pochutnáš:)zatim D
 

papaja

Active member
Veteran
Nastala další fáze klonování. Poté, co pustili kořínky, jsou přesazeny do ligthmixu od biobizzu.Jsou za oknem v pařníčku - první várka na ven.Co asi s nima udělá venkovní fotoperioda?
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
nazdarek papajo taktez preju vydarenej rok a musim uznat ze jak jsi se dlouho odhodlaval k pesteni indooru tak se ti to konecne povedlo a myslim ze vysledek bude vice nez dobrej
 

papaja

Active member
Veteran
děkuju sensi
good luck
old school model-hempstar v našem gorodku je už tak 9 let..tohle pheno je nejlepší, co jsem zatím potkal pod lampou nic silnějšího tady nikdo nemá....
57 den 12/12 150 w
picture.php
 
Top