What's new

2009 joint tour

papaja

Active member
Veteran
motto:
Rozvíjej se poupátko nejmilejší z květů..
2009 Prague
picture.php

1968 and White Satin strawberry phen 600 w
picture.php

hempstar outdoor 2005
picture.php

new purple power F2 x jarry?
picture.php

Znám starou zahradu, kde hedvábná je tráva...

Ahojte všichni, kdož zavítáte do tohohle vlákénka..:wave:
Díky bratru Slunci a sestře Zemi mohu pozorovat tu nádheru..když se kytička probouzí z malého seménka , aby na konci svého života dala mnohonásobek, než měla sama na začátku...
Motýlci:
klony:
hempstar-dutch passion
aurora b . northern lights-kulu seeds
sensi skunk-sensi seeds
white satin-mandala
kc 36 F2-dirty
belladonna F2-dwarf
super silver haze-sensi23aeroman
true blueberry-sensi23aeroman
thai skunk-sensi skunk x thai haze x skunk1 -1 pheno
thai skunk2-sensi skunk x thai haze x skunk 1 -2 pheno
Jan Palach-aurorab nl x thai haze x skunk 1
top 44
jack herer
ak 47
jack herer 2-jiný pheno
jak herer 3 -další pheno
chronic-tgm
blueberry-tgm
strawberry caugh-tgm


semínka
arne
mandala1
durban poison x skunk 1 F2
safari mix x no name
thai skunk, thai light
erdbeer x top 44-exodus
bambata x purple skunk -exodus
erd x bl.taskent /erdpurt -exodus
htc dc/erocdp x B3 -esbe
arne -esbe
GGx Dp F3 - esbe
ruderalis indica x egyptxboogle gum -breinwolf
exbg-breinwolf
standa-npp f2
hashplant f2 x early misty f2-trafo bzum bzum
california orange bud x early misty-trafo
egypt x boogle gum-venušan..pheno do egyptu
top 44 fem. sensi seeds
ak47 fem. serious seeds
mazar-dirty
fruity juice-dirty
belladonna-dwarf
indie a
směs indie semínek z himalájí

první klony na ven se budou řezat 15.3.
a budu řezat o 106 až do července
maminky
picture.php
 

aero1

Member
ahoj papajo :)
krasnej bohatej uvod letošek bude vypečenej :
k odrude thai skunk-sensi skunk x thai haze x skunk1 - chtel jsem rozjet selekci ale nejak se z toho vzeslo tak pujdou jen ze seminek pod bratra sluníčko :)
přeji ničím nerušenou sezonu !
 
M

Miris

zdravím
výběr modelů je monstrozní. bude to pěknej punk styl teda .)
chci se zeptat jak to budeš dělat při přesouvání ven. já osobně se
snažim postupně shodovat se s periodou venku . jde o to že když nejsou čerstvý řezy tak kytky zvyklé na periodu 18/6 začnou nakvétat(osobní zkušenost i hodně lidí tady to píš ale třeba některý to tak nemají)
co ty?

good luck
 

papaja

Active member
Veteran
díky moc aero
miris
šmikne se, zakoření se pod 24 w zářivkou do kostičky jen co vylezou kořeny šup s tim do pařníku za okno
to je plán ..
matinky...
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
exo:

přeju teplý podzim exo jackové a aurory nl, hempstaři a ssh to budou potřebovat
dojít v klidu by měly tyto odrůdy:
top 44
ak 47
sensi skunk
white satin
ty už jsou z minulýho roku otestovaný

newhousegreen:
zdravim
sisyfos
z hesla na wikipedii o sisyfosovi
Soudci mrtvých mu přikázali, aby obrovský kámen tlačil na kopec a na druhé straně ho skutálel dolů. Jenže to se mu nikdy nepodařilo, kámen těsně pod vrcholem vyklouzne a valí se znovu dolů. Sisyfos musí začínat stále znovu a znovu. A tak je Sisyfos navěky k smrti unaven a navíc udoláván bezvýchodností situace, na kterou je i jeho příslovečná chytrost krátká...
zasadím, starám se a málokdy sklidím-fuck off čorky a anti canna bojovníci
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Papajo, seminka odemne uz mas nachystany, dnes sem to nechtel posilat z duvodu aby to pres week nestalo na poste. Takze posilam v pondeli, do stredy mas prekvapeni doma.
Vypada to zatim pekne, kytky jsi nestazuji a vypadaj zdrave.
vyber genetiky mas taky dobrej, tak nech se dari i nadale.
mej se hezky zatim :wave:

:smoweed:
 

papaja

Active member
Veteran
radva:
děkuju
maminky jsou drženy pod 70 w sodík+ 15 w lumino..daří se jim dobře...
phytamin, biogrow či fishmix
zítra večer40 kostiček do vody+1 ml rootjuice biobizz na 24 hodin
15 klonů půjde do experimentální 150 w skříňky zbytek ven..
JARO JE TU!
 

Dwarf Vingette

New member
Ahoj , pajo..

kdyz jsem se dozvedel ze mas na G. neviditelnej ban tak me to trochu zarazilo.
Rikal jsem si proc??:mad:...Je to fakt skoda, ale nekteri lide jsou proste cu****!
Rozhodnul jsem se, ze na G. uz nebudu prezentovat zadny grow a radej zalozim topic tady.

Jinak vsimnul jsem si, ze SSxTHS1 je docela popularni genetika pro tento rok tak doufam,ze nas nezklame a dozraje nam, pokud bude podzim prat. :)

:rasta:

PS: nejvetsi radost mi dela NL x THS1 roste jako z vody a kupodivu se paradne vetvi..asi tam budou prevazovat geny NL :-D..moc se tesim na tento rok.

kukni http://grower.cz/forum/showthread.php?s=&threadid=39511&pagenumber=5

Mej se Dwarf
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj Dwarfe
mám velkou radost, že tu uvidím tvoje kytičky.

Ahoj , pajo..


PS: nejvetsi radost mi dela NL x THS1 roste jako z vody a kupodivu se paradne vetvi..asi tam budou prevazovat geny NL :-D..moc se tesim na tento rok.

http://grower.cz/forum/showthread.php?s=&threadid=39511&pagenumber=5

Mej se Dwarf
thai skunk poroste na několika místech..má velkou šanci dozrát..sensi skunk bez problému dokvete v čr a semínka se zatím jeví spíše do sensi skunku..
s Janem Palachem jak jsem nazval aurorab. northern ligths x thai haze x skunk 1 bych si tak jistej nebyl..přeci jen nl má delší květ a později nakvétá
Bella ze semínka od tebe-maminku..už je jistota, že je to samička.
picture.php
 

Dwarf Vingette

New member
Krasna Bella, vypada presne tak jako z ori. seminek. Urcite sis vsimnul ,ze bella nema tak velky rustovy potencil ale urcite nezaostava:)Uvidis jak se trochu rozvetvi, ze poroste stejne do sirky jak do vysky.:)Hermit by to nemelo, jelokoz jsem smiknul rizek ze 100% samce a kontrolovane opylil na jedinou 100% samici.Melo by to byt v cajku.
Co nejdriv tady zalozim tread, ale je to tady trochu slozitejsi musim si to prostudovat.


PS:eek:bednavku z DP jsem nakonec zrusil a tento tyden kupuji z http://www.growshopalien.com/onlineshop/ Cream Caramel a Psychodelicia od Sweat seeds Fem. Urcite ti poslu od kazdeho rizek takze se mas na co tesit:p
 

Dirty 2

New member
Čau Pájo...myslel sem žes G opustil a ty seš tady:)četl sem co se stalo a je to celkem pruser co se na G momentálně děje:(byl sem tam registrovanej sice jen rok,ale za tu dobu sem tam poznal dost spolupěstitelů a bohužel i těch co si na to jen hrajou a sou takový jaký sou!!!sice mi tady asi bude dýl trvat než to tu pochopim(anglina mizerná)ale co nějak to zmáknu a když tak požádam o pomoc někoho jinýho...jinač tvoje kytičky vypadaj moc pěkně a sem zvědavej jak letošní out dopadne...u mě to dopadlo s Mazarama moc pěkně a jeden je hezčí jak druhej,tak až to uschne tak zas pošlu koštovačku a když bude chutnat tak se určo nějak domluvíme...jo a Fruty juice je taky moc pěkná...tak zati čus Dirty
 

papaja

Active member
Veteran
Krasna Bella, vypada presne tak jako z ori. seminek. Urcite sis vsimnul ,ze bella nema tak velky rustovy potencil ale urcite nezaostava:)Uvidis jak se trochu rozvetvi, ze poroste stejne do sirky jak do vysky.:)Hermit by to nemelo, jelokoz jsem smiknul rizek ze 100% samce a kontrolovane opylil na jedinou 100% samici.Melo by to byt v cajku.
Co nejdriv tady zalozim tread, ale je to tady trochu slozitejsi musim si to prostudovat.


PS:eek:bednavku z DP jsem nakonec zrusil a tento tyden kupuji z http://www.growshopalien.com/onlineshop/ Cream Caramel a Psychodelicia od Sweat seeds Fem. Urcite ti poslu od kazdeho rizek takze se mas na co tesit:p
dwarfe
bellu si nechám jako matku zítra z ní řežu první klon...je krásná a parádně se větví..
uvidíme , jak to dopadne...když si vzpomenu na habsburky, jak se mezi sebou vdávali a ženili a potom měli dementní děti...snad bude ok
nemáš dwarfe trochu pylu toho bella-samce?

měj se fajn :wave:

Čau Pájo...u mě to dopadlo s Mazarama moc pěkně a jeden je hezčí jak druhej,tak až to uschne tak zas pošlu koštovačku a když bude chutnat tak se určo nějak domluvíme...jo a Fruty juice je taky moc pěkná...tak zati čus Dirty

lidi jsou různý a různý koníčky maj...
košta pošli
měj se dirty a užívej výsledků své selekce
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj pajo :wave: jj v prvnim rade mi pisni co jsem ti poslal.
Ja moc o tich krosech taky moc nevim ale temer vsechny by tu uz meli byt pestovani. Pohladam nejake info u Esbeho, paddiho a HTC threade a dam pak vedet.

:smoweed:
 

xpapousek

Member
Cago, hele me by zajimalo, jake si prijal opatreni, aby si nebyl zase okraden. Hledas nejake dalsi mista? Kde planujes pestovat? Vyber genetiky mas opravdu monstrosni, budu se tesit na kazdou fotecku.

No to ja jen tak, aby rec nestala. A taky potrebuju nahonit nejake prispevky... :)
 

xpapousek

Member
Cago, hele me by zajimalo, jake si prijal opatreni, aby si nebyl zase okraden. Hledas nejake dalsi mista? Kde planujes pestovat? Vyber genetiky mas opravdu monstrosni, budu se tesit na kazdou fotecku.

No to ja jen tak, aby rec nestala. A taky potrebuju nahonit nejake prispevky... :)
 

papaja

Active member
Veteran
ahojte
Radva
nápisy na sáčkách:
GGxDP F3
Arne
HTC DC/ERoCDP x B3...
ještě jednou ti děkuji..

XPapoušek:
na místech, kde ukradli kytky samozřejmě už nikdy nepěstuju..
mám doma svoji miniskříň a na přežití to stačí
pokud sklidím venku fajn jedině dobře..
a jen si hoň příspěvky...chce to 51 abys mohl posílat pm

tak mějte se aspoň tak dobře jako kytičky v létě
 
Top