What's new

1st XPerience

Status
Not open for further replies.
nu cred ca le stresezi atat de rau, arata foarte tare vaduva, ai grija sa-o faci cu 11 capete :)))) ar trebuie sa o lasi mai mult la soare natural , face bine la inima.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
schimbarile dese de spectru de lumina nu ajuta.. alege unde vrei sal e cresti si lasa-le acolo.
 

Chris14

Member
schimbarile dese de spectru de lumina nu ajuta.. alege unde vrei sal e cresti si lasa-le acolo.

Am inteles, banuiam eu ca nu e asa usor. in box este alegerea finala, in curte e cam riscant.

Ma gandeam ca ii face bine o gura de aer proaspat, cred ca o sa ma limitez doar sa-i las usa deschisa sa nu o mai scot ...

oricum cand or sa fie mai mari nu o sa mai pot sa le scot asa..

revin repede cu cateva update-uri la Pakistan, la cea mare i-am facut fim si o defoliere...
 

Chris14

Member
off..

off..

Deci un mic update... ziua 30 & 25

Nu stiu de ce , dar au iesit foarte prost calitativ pozele asta seara..


Zuza (30d) 16cm/h



Cea` mica (25d) 25cm/h :)) culmea e mai mare ca batrana :))



Si impreuna ...



incepe sa-mi para rau ca am i-am facut FIM si defoliere zuzei...
 
Last edited by a moderator:

Chris14

Member
Day 34 , 29 & 66

Day 34 , 29 & 66

Zuza` nebuna, se pare ca i-a priit FIM-ul
fata de celalt auto

Zuza (34) stanga Cea` mica (29) dreapta



Iar Vaduva din ce in ce mai bine ...
 
foarte frumos, imi place cum merge vaduva. e maxim in ce hal ai legat-o. cred ca o sa apelez si io la asa ceva. inca odata , beautiful. keep it up!
 

Splif

Member
Vezi ca ai un inceput de fert burn la varfuri...vezi ce faci cu nutrientu ala de zici ca l-ai luat.
Arata bine fufele,le-ai salvat misto.
Ai grija de ele.Pace
 

Chris14

Member
nu ma frate , nu ti-am povestit ce am facut, ca e bagaboanta mare.. creste de la ora la ora frate..am bagato intr`o zii era la 4 cm de cfl, si in cateva ore statea lipit de el :)) dasta :D::p
 

sznake

jarhead
le-ar mai trebui lumina acolo ca se chinuie si dupa multa munca si "bondage" s-ar putea sa te alegi doar cu niscaiva popcornuri..
 

Chris14

Member
da, m-a mancat undeva.. sa`i mai pun si un suport dala cu 2 neoane.. si de la ala mi se incalzeaza mai mult.. l-am scos.. si am pus unul cu un singur neon.. sa vedem daca mai coboara..
 

Chris14

Member
Merci,

o tin afara de mai bine de o saptamana... probabil o s`o bag la toamna daca vine frigu prea repede... nu avea rost s`o tin fortat indoor, fiind si o sativa.... am inceput totul ca un experiment.. dar se pare ca o sa ma bucur de el :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top