What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

O

oddworldDormé

hahahahaha
castle ,muciek -
pompke do wacka na szczycik i jazda ..pompujemy :D
:spank: jazzda

ave:abduct:
 

bogusik2

Member
OWD mam ochote Cie zabić nożem do masła :)
Otwieram paczuszke, chce wyciagac zawartosc, lapie i kur** w jedenj sekundzie..
Kontem oka zobaczyłem kły i mechanizm ciagne co trzymam w lapie i zamyklam piudełęczko hahaha
Potem nad wanna go wyżucałem z tamtąd! Powaliło ostro chyba :D
Never ever pliss!! hehe zaniose tego skurczybyka pani od biologii hehehe
P.S. ładnie dajecie Panowie :D przecudnie :) pzdr

..noł koment..

12128owd.JPG
 
Last edited:
G

Guest

to ja pomaluje w fiolecie i purpurze :D

to ja pomaluje w fiolecie i purpurze :D

co prawda myslalem ze na nowy rok beda juz dobre, ale musza jeszcze ze 2tyg poczekac i napuchnac :)


reszte fotek z led`a wrzucam do aeroponiki...
moje zdanie jak na razie na temat LED:
drogie ale za to wyjatkowo efektywne, no i zamiast 1200W zjada zaledwie 200W.. rachunek prosty ale jakies szersze zdanie bede mogl wypowiedziec dopiero po 2-3 uprawach..
z lampami dostalem spory pakiet roznych nasion fem. wiec bedzie na czym probowac..

na focie IceQueen w jakims 6tyg. (pierwsze 2tyg. na hps 250W, pozniej LED)
 
C

Ca2

Divi: z kąd masz tyle tych LEDów? Dobrze rośliny na tym rosną ? 200W ledów to cholernie dużo ich ;D ale ciekawi mnie wydajność tego.
 
G

Guest

yo.. CA2 mam 8 paneli po 225 diodek (chyba bo nie chce mi sie ich liczyc) ale juz zamowilem kolejne i bede ich miec duzo bo chce tez nimi pochandlowac, a jak sie nie sprzedadza to beda mi swiecic najwyzej :D.. jest multum info na temat LED i ich wydajnosci, nawet tu na ICMag .. w zasadzie nie znalazlem minusow ich stosowania.. no moze poza cena poczatkowa... jak na domowa uprawe dla wlasnych potrzeb to ideal...
 
O

oddworldDormé

divinorum zdradz w jakich granicach kosztuje taki panelik 1szt
E:
Bogusik2 widze wkoncu sobie dziewuche sprawiłes :p pokoloruj tez innymi laskami ;)
u mnie nic nie rosnie narazie i nie mam co kolorowac ale gdzies za 3 miechy ....
 
Last edited:
G

Guest

w detalu w angli chodza po jakies 150pln-200pln za sztuke plus niestety 100pln za wysylke... na ebayu sa luknij bo jest kilka rodzajow...
pozdr
 
G

Guest

Witam:wave: wszystkich serdecznie w nowym roku! :woohoo: No z tego co widze wszyscy ladnie zaczynaja!!!:yes:
U mnie tez cos sie dzieje 'malutkiego' ale naraznie nie ma co pokazywac...

Odnosnie LED tu macie porownanie 'LED vs HPS' (micro systemik, duzo fajnego info)
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=59699
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=67108
Z tego co mi wiadomo w srodku byl 'Pakistan Valley' z W.O.S (jest w ofercie c.fr.pl):D
Pozdrawiam i zycze powodzenia!:wave:
 
Last edited:

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Jestem w trakcie kompletowania wszystkich rzeczy. i Zaczynam zabawe na nowo. Micro-Grow 70dl x 30gl x 70wysokosc. Startuje z 2xww 1xcinnamon. zyczcie powodzenia. fotki juz wkrotce
 

cheech and bong

Active member
najbardziej optymalna tempratura dla fotosyntezy jest ok 25 stopni i w okolicach tej temp najlepiej trzymac rosliny na wegu. W okresie kwitnienia warto jest troche podniesc temperature ale tez lepiej nie przekraczac 30 stopni. 40 to za duzo ziemia za szybko sie bedzie przesuszala i popala ci si liscie, zainwestuj w chlodzenie
 

Q_ba1

Member
ok,
ale



teoretycznie stężenie co2 w powietrzu naturalnym wynosi 0,03%
praktycznie do 0,2%
 
Last edited:
G

Guest

@cancanabis - powyzej 29C w zasadzie wzrost sie zatrzymuje wiec przy 40C nie masz co liczyc na zbiory... 22-26C ja tak trzymam i leci najlepiej... dobrze jak system korzeniowy ma mniej (ziemia kolo 15 woda/hydro moze byc nawet 10C)
 

hodowca85

Member
divi przy 29C wzrost wcale sie nie zatrzymuje. maximum według mnie ktorego nie powinno sie przekraczac - to 35C. Powyzej tej temp. zaczyna gorzej rosnąc ,chodź nie koniecznie.Zalezy to jeszcze od wilgotnosci powietrza-jezeli jest dosyc wysoka to i przy wyzszej bedzie rosło.Przykład - upalne lato na dworze outdoor.
 
G

Guest

fakt masz racje - ale u mnie w boxie powyzej 30c i okolo 50%wilgotnosci wzrost ustawal...szczyty nie puchly tylko kwiatki dochodzily...poprostu plon sie bardzo zmniejsza..
 

Lewar

Member
dawno u nas zadnego indoorka nie bylo! po woli idzie do przodu.

maly poczatek wielkiego konca:



2 x blueberry od dutch passion z przeznaczeniem na sog, od pewnego usera z forum (pozdro!)

troche im wolno idzie, bo oswietlenie 3000lm (2 kompakty). dzisiaj trening fim, wieksza dodatkowo hardcorowe lst. tydzien gora dwa i beda ciete. niedlugo trafia pod hps 250w, oczywiscie jak mi i tralalinskiemu zeche sie to zrobic :p

pozdr.
 
O

oddworldDormé

w ogrodzie rosło mi ...


pozdrowienia na zamowienie ...:abduct:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top