What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WAŻNE OGŁOSZENIA

Status
Not open for further replies.

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
UWAGA, UWAGA - najnowsza rewolucyjna WIADOMOŚĆ:

Webmaster Icmag'u wczoraj ogłosił że w tym tygodniu nastąpi od dawna oczekiwany upgrade portalu Icmag.com.

Będzie bardzo wiele zmian na lepsze, usprawnień, zostanie dodanych sporo nowych ciekawych możliwości. Znikną problemy z uploadowaniem fotek do galerii, a także wzrośnie dramatycznie szybkość ładowania stron i surfowania.

Zdaje się że zmieni się też sporo spraw związanych z wyglądem portalu i for.

na razie nie będę wchodził w szczegóły, dla zainteresowanych do poczytania post webmastera tu: http://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=2078050


Wszystko to będzie też związane z wyłączeniem Icmagu na kilka godzin dwukrotnie w tym tygodniu, jednego dnia będzie zmiana serwerów na lepsze, drugiego dnia będzie upgrade oprogramowania.

Może to wszystko potrwać krócej lub dłużej, zobaczymy jak sobie webmaster poradzi, jednakże proszę o cierpliwość w tym czasie, bo po przeprowadzonych zmianach Icmag będzie dużo lepszym i przyjaźniejszym w użytkowaniu portalem.

pozdr, kov
 

Ikser

Member
Oby tylko zmiana serwerow nie wplynela na bezpieczenstwo informacji. Mam na mysli blokowanie dostepu i warunki korzystania z serwerow. Tresci na naszym forum sa jak wiemy malo chciane, wiec jest prawdopodobienstwo dostepu do nich poprzez dostarczyciela serwerow wymuszone przez rozne organizacje...
Ale zycze Nam, Wam i sobie jak najlepiej!!! KEEP SMOKE!!!
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Eeee smiesznie tu teraz :D
Edit: Ale smiga jak zły hehe
Edit2: Mogliby oddzielić przyklejone tematy jak wczesniej bylo. Bardziej czytelne wtedy jest to wszystko.
 
Last edited:
4

4-LifeMan

no i trache mi niepasuje to że jak biore subscribe thread i last page to mi się pierwsza strona otwiera a nie ta z nowym postem
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
uuuuu jak ja niecierpie zmian ....jak na ta chwile to malo przejrzyste , ladne -estetyczne , ale cos mi przypomina hmmmm morze inne fora , ja osobiscie pochwalam wyglond farmera i mialem nadzieje ze pojdzie to w takim kierunku , no coz trza sie przyzwyczaic do nowo wytapetowanego DOMU hehehe

pozdro
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hm, wyglądu nie będę komentował.

natomiast jeżeli chodzi o funkcjonalność, działanie całej masy różnych drobiazgów, tak tak, galerii też, to nie wpadajta w desperację - zmiany są duże i trzeba dać webmasterowi czas na to żeby ułożyc wszystko w porządku. Ten portal jest dość skomplikowany w obróbce i obawiam się że jeszcze przez jakiś czas będą nas trapić różne techniczne sytuacje.

Natomiast jak przestaną nas trapić, to już widzę sporo ciekawych smaczków dodanych tu i tam, na pewno będzie znacznie bardziej funkcjonalnie i zabawowo niż wcześniej.


Tak czy inaczej, jeżeli ktoś chce zgłosić że mu coś nie działa to najlepiej tu:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=108259

...a nie na tym threadzie...

Edit: może zamknąć ten thread? Zdaje się że w tytule ma napis " ważne ogłoszenia" a nie " tu zapraszamy do kwękania na temat nowej strony"

pozdr, kov
 
Last edited:
To może niech ktoś założy temat o nowej stronie.. Ja tylko zwróce uwage na to ,że Last Page nie działa..Dopiero jak sie w tread wchodzi.
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:
witam wszystkich!
Nie wytrzymam i musze cos "kweknac":smile: Mam nadzieje, ze nie zostane zlinczowany heheh... Fakt faktem od tych kilku lat przyzwyczailem sie do starego layout`u, ale wydaje mi sie ze zmiana na lepsze jest potrzeba...Tylko trzeba czasu zeby sie do niej przyzwyczaic! Wiec dajmy go tym na gorze i sobie rowniez a wszystko bedzie jak "po staremu" :smile:

:yes:
 
Last edited:

LDV

Active member
mi się średnio podoba, ale tak to jest jak już się do czegoś przyzwyczai.

Wtedy wyglądało prosto i estetycznie. Teraz wygląda jak jakiś standardowy styl do phpBB co nie znaczy, że jest złe. Kwestia przyzwyczajenia.

Aha: Tamto jakby to powiedzieć mniej drażniło oczy jak się czytało posta i mniej "rozpraszało" Nie wiem czy to dobre słowa, ale coś takiego mam - może dlatego, że spizgany i nieprzyzwyczajony :p
 

kfjatek

Member
hhee kov zrócił juz uwagę ze to nie jest temat do żalenia sie na nowy layout
pozatym wygląd nie jest najważniejszy.. to ten sam ic, te same osoby o co chodzi!? powinniscie sie cieszyc ze szybciej chodzi i wszystko zmierza w dobrym kierunku.. nie ma co sie przypierdalać bez sensu elo
 

57fun

Member
dokładnie....
prace nad nowym layoutem wciąż trwają, nawet teraz na czacie siedzi 2 adminow i probuja coś rozgryśc bo im menu admina nie trybi....do wszystkiego trzeba czasu :)
 
C

czaczo

kov .przepraszam cie .ale musze i ja troszke ponarzekac.a wiesz angielskiego nie panimaju.kurcze dosc ze teraz tylko maxymalnie 4 zdjecia mozna rozladowac to jeszcze trwa to tyle ,ze ........ze naprawde .pozdrawiam
 

stryju

Member
ja też muszę pomarudzić, w temacie "indoor pytania" stanąłem na 125 stronie i dalej już nie przerzuca i to samo w @@@ POLISH STRAIN GUIDE @@@, " WESOLY POKOJ" na 69str. i kicha.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top