What's new

WAŻNE OGŁOSZENIA

Status
Not open for further replies.

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
UWAGA, UWAGA - najnowsza rewolucyjna WIADOMOŚĆ:

Webmaster Icmag'u wczoraj ogłosił że w tym tygodniu nastąpi od dawna oczekiwany upgrade portalu Icmag.com.

Będzie bardzo wiele zmian na lepsze, usprawnień, zostanie dodanych sporo nowych ciekawych możliwości. Znikną problemy z uploadowaniem fotek do galerii, a także wzrośnie dramatycznie szybkość ładowania stron i surfowania.

Zdaje się że zmieni się też sporo spraw związanych z wyglądem portalu i for.

na razie nie będę wchodził w szczegóły, dla zainteresowanych do poczytania post webmastera tu: http://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=2078050


Wszystko to będzie też związane z wyłączeniem Icmagu na kilka godzin dwukrotnie w tym tygodniu, jednego dnia będzie zmiana serwerów na lepsze, drugiego dnia będzie upgrade oprogramowania.

Może to wszystko potrwać krócej lub dłużej, zobaczymy jak sobie webmaster poradzi, jednakże proszę o cierpliwość w tym czasie, bo po przeprowadzonych zmianach Icmag będzie dużo lepszym i przyjaźniejszym w użytkowaniu portalem.

pozdr, kov
 

Ikser

Member
Oby tylko zmiana serwerow nie wplynela na bezpieczenstwo informacji. Mam na mysli blokowanie dostepu i warunki korzystania z serwerow. Tresci na naszym forum sa jak wiemy malo chciane, wiec jest prawdopodobienstwo dostepu do nich poprzez dostarczyciela serwerow wymuszone przez rozne organizacje...
Ale zycze Nam, Wam i sobie jak najlepiej!!! KEEP SMOKE!!!
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Eeee smiesznie tu teraz :D
Edit: Ale smiga jak zły hehe
Edit2: Mogliby oddzielić przyklejone tematy jak wczesniej bylo. Bardziej czytelne wtedy jest to wszystko.
 
Last edited:
4

4-LifeMan

no i trache mi niepasuje to że jak biore subscribe thread i last page to mi się pierwsza strona otwiera a nie ta z nowym postem
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
uuuuu jak ja niecierpie zmian ....jak na ta chwile to malo przejrzyste , ladne -estetyczne , ale cos mi przypomina hmmmm morze inne fora , ja osobiscie pochwalam wyglond farmera i mialem nadzieje ze pojdzie to w takim kierunku , no coz trza sie przyzwyczaic do nowo wytapetowanego DOMU hehehe

pozdro
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hm, wyglądu nie będę komentował.

natomiast jeżeli chodzi o funkcjonalność, działanie całej masy różnych drobiazgów, tak tak, galerii też, to nie wpadajta w desperację - zmiany są duże i trzeba dać webmasterowi czas na to żeby ułożyc wszystko w porządku. Ten portal jest dość skomplikowany w obróbce i obawiam się że jeszcze przez jakiś czas będą nas trapić różne techniczne sytuacje.

Natomiast jak przestaną nas trapić, to już widzę sporo ciekawych smaczków dodanych tu i tam, na pewno będzie znacznie bardziej funkcjonalnie i zabawowo niż wcześniej.


Tak czy inaczej, jeżeli ktoś chce zgłosić że mu coś nie działa to najlepiej tu:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=108259

...a nie na tym threadzie...

Edit: może zamknąć ten thread? Zdaje się że w tytule ma napis " ważne ogłoszenia" a nie " tu zapraszamy do kwękania na temat nowej strony"

pozdr, kov
 
Last edited:
To może niech ktoś założy temat o nowej stronie.. Ja tylko zwróce uwage na to ,że Last Page nie działa..Dopiero jak sie w tread wchodzi.
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:
witam wszystkich!
Nie wytrzymam i musze cos "kweknac":smile: Mam nadzieje, ze nie zostane zlinczowany heheh... Fakt faktem od tych kilku lat przyzwyczailem sie do starego layout`u, ale wydaje mi sie ze zmiana na lepsze jest potrzeba...Tylko trzeba czasu zeby sie do niej przyzwyczaic! Wiec dajmy go tym na gorze i sobie rowniez a wszystko bedzie jak "po staremu" :smile:

:yes:
 
Last edited:

LDV

Active member
mi się średnio podoba, ale tak to jest jak już się do czegoś przyzwyczai.

Wtedy wyglądało prosto i estetycznie. Teraz wygląda jak jakiś standardowy styl do phpBB co nie znaczy, że jest złe. Kwestia przyzwyczajenia.

Aha: Tamto jakby to powiedzieć mniej drażniło oczy jak się czytało posta i mniej "rozpraszało" Nie wiem czy to dobre słowa, ale coś takiego mam - może dlatego, że spizgany i nieprzyzwyczajony :p
 

kfjatek

Member
hhee kov zrócił juz uwagę ze to nie jest temat do żalenia sie na nowy layout
pozatym wygląd nie jest najważniejszy.. to ten sam ic, te same osoby o co chodzi!? powinniscie sie cieszyc ze szybciej chodzi i wszystko zmierza w dobrym kierunku.. nie ma co sie przypierdalać bez sensu elo
 

57fun

Member
dokładnie....
prace nad nowym layoutem wciąż trwają, nawet teraz na czacie siedzi 2 adminow i probuja coś rozgryśc bo im menu admina nie trybi....do wszystkiego trzeba czasu :)
 
C

czaczo

kov .przepraszam cie .ale musze i ja troszke ponarzekac.a wiesz angielskiego nie panimaju.kurcze dosc ze teraz tylko maxymalnie 4 zdjecia mozna rozladowac to jeszcze trwa to tyle ,ze ........ze naprawde .pozdrawiam
 

stryju

Member
ja też muszę pomarudzić, w temacie "indoor pytania" stanąłem na 125 stronie i dalej już nie przerzuca i to samo w @@@ POLISH STRAIN GUIDE @@@, " WESOLY POKOJ" na 69str. i kicha.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top