What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

jepjep

Member
Egy kis up.
TD.
 

Attachments

  • imagetd.jpg
    imagetd.jpg
    93.5 KB · Views: 51
  • imagetd2.jpg
    imagetd2.jpg
    70.5 KB · Views: 48
  • imagetd3.jpg
    imagetd3.jpg
    91.9 KB · Views: 50
  • imagetd4.jpg
    imagetd4.jpg
    68.8 KB · Views: 51

GK_420

Active member
Hány napot élt ez a lány? Nagyon szép lett! Az én 8 hetes TDmtől 5-6 órát nem voltam képbe...remélem legalább ilyened lett. :D
 

jepjep

Member
A közeli kepen az egyik amnesia buga.Egyebbkent 584g a kettö együtt,de ugy,hogy letrehoztam egy masod osztalyu kategoriat. A masik kepen a baloldali dobozban TD a közepsöben Amnesia masodosztalyu van. Ez a kis viragokat tartalmazza amik meg "piackepesek"". Szaritas utan trimmelem öket. A harmadik dobozban a bugatepkedes utani gyantas trimm van.
aze`a "masodosztalyubol" meg varok kB 20 gt a tdröl es vagy 30at az amnesiakrol...persze szarazon.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    80.6 KB · Views: 53
  • image2.jpg
    image2.jpg
    89.4 KB · Views: 46

jepjep

Member
Azért el ne sírd magad. :D Szárral v szár nélkül amúgy? Mert az se keveset nyom...

954 g vizesen ,szárral a három növény együtt.szárak nélkül szeretnék annyit.
A c+ nál. 0,16os volt a nedves/ száraz arány. Ezek 1 napot szikkadtak a padlón.
A fenti számokat figyelembe véve 150g felett lesz a három növény. Ennyiért nem érte meg berakni a második lámpát....
Na nem sírok tovább. Indulok nyaralni! Pá
 

DropleX

Member
Pedig ledbol dupla annyi kell mint hspbol ha akarsz vmit xD pl 600 w hps helyett 1200 w nevleges led kell stb..
 

Kukutyin

Member
Ez aztán a ködös megállapítás... nagyjából olyan mintha azt mondanám, hogy meg tudok inni 5 liter alkoholt, de hogy sört vagy pálinkát azért az nem mindegy ugye? Ledekből a gagyi kategóriából biztos lehetsz benne, hogy az 1200w névlegesen nem ad ki többet mint egy 600w-os hps, már csak azért se mert a legtöbbször ami a dobozra van írva az a mesében van úgy, másrészt a felhasznált ledek általában szar minőségűek.

A szüret viszont szerintem szép lett, minőségre biztos ott lesz :)
 

DropleX

Member
Hat mar bocs de a kinai ledek is epistar vagy bridgelux ledekkel vannak mint a dragak xD
Persze az igenyesek osram vagy philips ledbop vannak, arrol nem is beszelve hogy nekem mar nem jon be a hps,nyulnak alatta a novenyek rendesen.. bocs az offert jep..
 

jepjep

Member
Egy kis up.
7 napig szaradtak a padlason a viragok. Megerkezesemkor a garazs elött bitang füszag fogadott. Tökeletesre szaradtak ezt nem felejtette el vagy 5ször megjegyezni a haver sem. lol. Innen az Amnesia nev? :D

Vegsuly:
Critical +: 72g
Amnesiak(a ket növeny):154g
Think Different: 103g
Összesen:329g Autokrol leddel 86 napra.
Ez igy 0,64m2-n jött le. 1m2re szamolva 514g. Kiraly.

A "masod osztalyu" viragokat nem szamoltam bele,ezek picik (es/)vagy tul szellösek.Amugy csak vizualisan masod osztalyuak.Kb. ketharmada lett mar lekozmetikazva ami ranezesre 40-50g.Nem gyengebbek,mint az amnesia. (Egyebkent vegyesen TD es Amnesia viragok.)

Egy kis up:72gramm kisebb virag lett,amiböl kb 1,5 szerese kell a kivant hatashoz.
 
Last edited:

jepjep

Member
Egy kis up,mert ados voltam vele.
Igertem egy kis leirast uj ötletekröl-csak kettö van-,meg egy kis infot a vodkarol.

Az elsö kepen az öntözesem alappillere lathato: a cserep szelen vegigfuto alul kilyuggatott csö,amibe becsatlakozikfelülröl egy lagyabb,amibe pont beleilleszkedik a fel literes locsolokanna kiömlönyilasa.
Elönyök:- az elsö 2-3het utan,amikor a gyökerek mar kezdik oldaliranyban a terjeszkedest,akkor a csö egyenletesen eloszlatja a vizet a cserep/vödör szelen,igy meg inkabb oldaliranyu növekedest serkent
-Egyszerübb a kezi locsolas.Nem kell többe a növenyek alatt kalimpalni a locsolokannat,nyomogatni az alacsony agakat,nem megy felre szinte semmi viz,igy ki is küszöböltük a locsolasi balesetek nagy reszet.
A masodik kepen a lagy dröt lathato,ami spriral alakban van meghajtva. En drotkeritesfeszitö huzalt vettem,de talan jobb megoldas a villanyszerelesi boltokban megtalalhato (meterre is kaphato) tömör,szigetelt 4mm2 es rez vezetek. Hajlithatosaga kb azonos,de az altalam hasznaltat csak 30mes kiszerelesben lattam es a hajlithatosaga is elterö lehet.Nem igy a reze.
Ugy keszül,hohy kb 15,20 cmt a földbe szurunk es spiral alakban lazan a kezelendö ag köre tekerjük. Ezek utan a viragzattol nehez ag könnyebben hajlithato e kezelhetö lesz.




A vodka:
A kesziteskor elkövetett hibak: elösször hevitetem,majd forraltam,utana vodkaban aztattam a cumot . A hevitesi folyamatkor nem keves füst keletkezett,igy sztem ,nem keves hatoanyag is ment az eterbe.A forralas utan atszürtem es kinyomogattam konyharuhaban a viragokat. A konyharuha erösen barna lett,ami arra enged következtetni,hogy nem keves gyanta maradt benne....


A vegeredmeny kb. 7,5-8 deci ,a kepen lathato szinu folyadek lett.


Iz: meglepöen jo.Zöldtea izü vodka. :) Bejön,csak felek a hatasatol. :)
Hatasa: 0,2cl elfogyasztasa utan feloraval kellemesen ellazitott es bizseregtetett 90percre.Haver aki,3honapja majdnem folyamatosan be volt fujva azt mondta,hogy ö meg sem erzett semmit.
A masodik probat mar ö vegezte el 2 nap jozansag utan 2x2cllel. Szetcsapta 4 orara.
Elegedett vagyok!
Köszönöm az olvasok figyelmet.
 

Attachments

  • IMG_0079.jpg
    IMG_0079.jpg
    57.8 KB · Views: 48
  • IMG_0141.jpg
    IMG_0141.jpg
    29.7 KB · Views: 51
Last edited:

jepjep

Member
Magok mar megvannak. Original Amnesia 3 db.
Egyenlöre varok,mert nem tudom,hogy mikor kell kiküldetesre mennem a munkabol kifolyolag.Ez a kör is necces volt a vegen pont emiatt.A probaidöm a cegnel dec. 1en jar le,talan akkor mar nyugi lesz es indulhat a kert.... Amugy meg meg kene alapsintem a plcprogramozast is addig tanulnom,hogy ne babraljon ki velem az idözites es az a par erzekelö....
Aero-t szeretnek mindenfelekeppen.Ha eljön az idö,akkor a tervezesnel kerdesekkel foglak bombazni. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top