What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

PC box 2x Nirvana NL

Status
Not open for further replies.

DooLhof

Member
Flo 61. nap


Meg lett ritkítva, először kicsit aggódtam, hogy túlságosan is, de aztán kicsit megnyugodtam miután nem halt meg. :D
Szerintetek közekedik már a véghez, vagy még azért kell neki pár hét? Egyre gyantásabb, amúgy meglepő mód kb egyáltalán nincs szaga, csak ha nagyon közel hajolok a bugákhoz.



Itt egy közelibb kép, amiből talán jobban látszik, hogy merre jár a fejlődésben:
http://kepfeltoltes.hu/160425/2016-04-25_18.09.24_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DooLhof

Member
Flo 68. nap

Szerintem lassan közeledik a vég, bár nincs nagyítóm, de kezd mindenhol elég gyantás lenni.
Előző pénteken leszedtem pár levelet és lejött egy minimális virág is, azokat kiraktam a napra, ma kipróbálom majd milyen, bár elég csekély mennyiség, de arra jó lesz, hogy eldöntsem, hogy saláta-e még.

Amúgy fura, hogy kb egyáltalán nincs szaga, a kifúvó venti elé teszem az orrom, akkor is egy nagyon minimális illatot érzek kijönni... Nah mindegy, írták, hogy az NL nem szaglik, de azért többre számítottam ennél szag tekintetében.

Lőttem pár vakus képet is, azon látszik, hogy milyen most a helyzet.

Valami tipp, hogy házkörül találok e valamit, amiből tudok valami lencsét fabrikálni, hogy megvizsgáljam a virágokat? Vagy vegyek egy mezei nagyítót és a semminél az is jobb?

 
S

ShivaDiva

Szepek! De ez meg nem viragzat,csak pistillek sokasaga, meg par hetet szerintem varj..
 

Medicropper117

Active member
Qrva lassú....de szép lesz. Igencsak látni h nagyobb fényt kap egy ideje.
Most vagy kb az "5.-6. hétben" tehat meg 3-4 hét is lehet a vége ebben az ütemben
 

Groccc

New member
Szerintem is még hetek. Szép lesz nagyon, csak győzd kivárni. Bármi fényt tudsz még bezsúfolni nekik? Mondjuk egy 85W pll-t feléjük lógatni? :)
 

DooLhof

Member
Oks, köszi a bíztatást, akkor türelmes leszek.
Amúgy véletlenül lekapott bár buga cafatnak nem volt semmi hatása, szóval +1 a türelemnek.

Amit eddig láttatok fejlődési folyamat más növényeken az alapján még sokat fognak hízni? Vagy inkább csak ütősebb lesz a mostani mennyiség?
 

GanjaFan4Ever

New member
Oks, köszi a bíztatást, akkor türelmes leszek.
Amúgy véletlenül lekapott bár buga cafatnak nem volt semmi hatása, szóval +1 a türelemnek.

Amit eddig láttatok fejlődési folyamat más növényeken az alapján még sokat fognak hízni? Vagy inkább csak ütősebb lesz a mostani mennyiség?

Nem volt semmi hatása? konkrétan semmi hatás? csak azért kérdezem, mert általában a 2 hónapos növényekről tudtam leszedni levelet amitől már be is szívtam. múlt nyáron egykét csúcsot kellet lenyesnem, nah hát azoktól, akkor, teljesen paff voltam. :smokeit: bár azt el kell mondjam az az előtti körömet csúnyán hazavágták az őzek meg a csigák szóval múltéven akkor amikor le kellet vegyem azokat a csúcsokat én már hónapok óta nem szívtam (nem veszek zöldet, csak magamnak termesztek és csak én szívom) ezért is lehettem annyira készen. aznap elment am az összes csúcs, nem mozdultam ki a lakásból és 2 szintet lépet a karim a Diablo 3-ban :rasta:
 

Brain.storm

Member
Szép! Csak nem értem ezt a sok napot! :D Én a C+ növényeimet általában 49 napra szedem. Elég jó hozammal nagy bugákkal. Nekem is volt NL-em. Azokat is 7 hétre szedtem és végeredményben nem voltak rosszak. (1200watt 950gramm) Neked, hogy lehet , hogy 68 naposan így néznek ki?
 

GK_420

Active member
Kiszárítottad rendesen vagy nedvesen próbáltad elpippantani? Mert a második gyakori hiba és akkor valóban szar. De amúgy kellene lennie. A kevés fény miatt fejlődik ilyen lassan ez egyértelmű szóval türelem vagy jóval több fény!

Azért az a 49 napos csodát is megnézném...:D
 

DooLhof

Member
Lentebbi levélen lévő pici virágkezdemény volt, szóval lehet azért volt hatástalan.
Kb 5 napot volt egy zsepin az ablakban, mondjuk nem volt könnyű szétmorzsolni, szóval lehet nem volt elég száraz.
 

GanjaFan4Ever

New member
Lentebbi levélen lévő pici virágkezdemény volt, szóval lehet azért volt hatástalan.
Kb 5 napot volt egy zsepin az ablakban, mondjuk nem volt könnyű szétmorzsolni, szóval lehet nem volt elég száraz.

Szia!
Kb milyen mennyiségű virágról beszélünk? 0.1g? vagy tényleg csak 4-5 virág? milyen idősek a növények? és a magok? ez az első széria a magokból? én a helyedben egy kicsit nagyobb darab virággal is megpróbálkoznék mert ha virágzás közben még nincs hatása a növénynek akkor lehet már nem is érdemes velük foglalkozni, bár egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy rendes magokból kikelt és felnevelt majd virágzó növénynek ne legyen hatása. A magok honnan vannak, azt írtad, hogy nirvanasok, de közvetlenül tőlük vagy egy másik cégtől?
 
Status
Not open for further replies.
Top