What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Wappa 250Watt első benti

Smok420

Member
Sziasztok. Adott 5 fotós feminizált wappa.Ma kapom meg a magokat viszont a boxra várnom kell 1hetet mèg. A boxot komplett szettben veszem csak össze kell szerelnem.
Box: http://gomoa.net/mobile/sator-szett/kezdo-grow-box-szett-250-mp-2456.html
A probléma a következő: február közepe fele sajnos 1 hónapra elkell utaznom igy kB 3 hónapom hogy leszureteljek. Ha magtol 12/12 be rakom mekkoràra nőhet meg es milyen hozamot várhatok?! Illetve hps izzott alatt lehet vegeltetni? Amint megjött a box elkezdem a csiràztatàst. Viszont szeretnék tippeket kapni hogy mi a leglogikusabb megoldàs a problémám kezelésére. Negatív kommentekre nem vagyok kivancsi Köszönöm.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ne vegeltess hps el.. csak ha nagyon muszájból kell. 80x80 a helyed. nem 8 méter x 8 méter, minek töltenéd felesleges szárral, ami virág is lehetne
 

Smok420

Member
Szóval rakjam 12/12 be egyből? 100-150 gramm a célkitűzés, ehhez híven akarom valahogy összehozni.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem ezt mondtam, azt mondtam, ne vegeltess hps el. azaz használj másfajta fényforrást
 

magocska

Member
Minek a komplett szett? Befújóventi felesleges, inkább azon a pénzen egy belső keringető. A kábelezésér is sokallom a 6matyikinget.
 

dev.

Well-known member
A 150es szénszűrőhöz meg 180+ ventiket adnak, amiből kettő egyébként is felesleges. Filter -cső-ct-cső-venti. Ezzel egy ventit már meg is spóroltál. Erről a trafóról meg az a hír járja, hogy gariztatják rendesen. Inkább az ETI. Az easy rolls is felesleges luxus, csavarboltba bemégy, kérsz láncot meg s kampót, esetleg karabránert, és töredékéből megvan, nameg robusztusabb is. 3 hónapba pedig TALÁN beleférsz, de ki fogja szárítani?
 

Medicropper117

Active member
Easy rolls nem olyan szar azért. Tény h a lánc gyorsabb, erősebb de egy ct-t simán megtart. Akar egy nagyobb refit is. A könnyű refikhez viszont tuti jobb a lánc. Ha nincs súly ami a rugós szerkezetet feszítené akkor felhúzza magát:(
 

Smok420

Member
Egyszerűbb igy mint hogy körbe járjak mindent. Fene a lustaságom. Március 10. Én kell kiküldetésre mennem ez a hivatalos. Eddig akarok a mindennel végezni. 1 ventit elhanyagolhatok? Most már ezzel a szettel megy mer megvan rendelve.
 
ha majd tudod, hogy pontosan hány napod van a termesztésre, mivel a szett össze van szerelve és a magok kikeltek sokkal többet tudunk majd seggíteni!
 

Smok420

Member
Jogos. Az mar biztos hogy magtol 12/12 be megy majd a következő körre lesz elég időm. Amint megjött a box indul a csiràztatàs. Remélem a héten bekövetkezik. :D
 

dev.

Well-known member
Egyszerűbb igy mint hogy körbe járjak mindent. Fene a lustaságom. Március 10. Én kell kiküldetésre mennem ez a hivatalos. Eddig akarok a mindennel végezni. 1 ventit elhanyagolhatok? Most már ezzel a szettel megy mer megvan rendelve.

Akkor sok szerencset kivanok, a satorrol meg ha megkerhetlek irj majd par szot, mert ez az egyik kiszemeltem. :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
wappa, kevés lesz a magról 12/12.. legalább 10-20 napig kéne vegelned.. vegyél fénycsöveket azt megúszod olcsón, 3 darab elég arra az időre, és legalább tömzsi palántád lesz nem nyurga
 

Smok420

Member
Sajnos ma kaptam a hírt hogy 2 hetet kell várnom a boxra. igy mindenképp elkezdem az elonevelest. 2v3 22wattos cfl alatt fog menni 3hétig kB. A boxot is futtatni szeretném üresen hogy milyen hő lesz ott bent mivel padlàson szeretèm tartani,de sajnos a téli időszakba igen csak fagypont körül mozog a levegő. Ha ott nem idelàlis akkor a telet a hàzba fogja kihúzni. :D
 

Medicropper117

Active member
Hát akkor inkább vegeltesd addig. Annyi fénnyel nekiesel 12ben és nézheted ahogy lesz egy marék cérnaszálad. Azokat is rakd az arcukba ha lehet 18-20 ora fennyel amig nem jön a box. Utana pont idealis lesz 12be rakni. Ugyis vegel még vagy 2 hetet. Wappa nem egy sietős fajta, ivarérett növények álltak át 1,5 hét alatt de volt ami 2 hétig szopatott meg nyúlt halálba
 

Smok420

Member
Köszi a hasznos tippeket holnap összedobok nekik valami helyet? Az mekkora baj ha nem zàrt helyen világítom? Persze próbálom úgy megoldani hogy minél kevesebb fény szökjön.
 

Medicropper117

Active member
Szard le. Fehér fal mellé teszed az is jó. A visszavert fénynek nem sok ereje van egy cfl esetében. Rakd közel,2-3 centi (kibujaskor 5-8 az elso 1-2 napig)
Az elején az a hatalmas lombkorona ugysem tud sokat befogadni. Még a cfl izzók is jok az első 1-2 hétben
 

Smok420

Member
Ma beszereztem és összeszereltem a cfl-t 2x23watt egy fehér szekrénybe lesz szóval elég zàrt helyen lesz. Elég 46Watt vagy bővitsem mèg 1 el? Magokat elkezdtem csiràztatni. Holnap felszerelek mindent a helyère es rakok egy kèpet :) kB december első hetében szeretném viragzàsnak indítani :)
 

Smok420

Member
Amúgy 24 órába is lehet vegeltetni? Ha jól emlékszem valahol olvastam már. És ha igen onnan is fokozatosan kell vissza àlni 12be?
 

Ragnarovics

Member
Amúgy 24 órába is lehet vegeltetni? Ha jól emlékszem valahol olvastam már. És ha igen onnan is fokozatosan kell vissza àlni 12be?

Én 24 be tolom most a magoncoknak, ha sietős a kör én nem fokozatosan állnék 12re, persze csak ha a nyúlást el akarnám kerülni, na de majd az okosabbak megmondják a frankót
 
Top