What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

4 pory roku .... tomeu

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
hej ,mi fire jest super,ten crosik jest ciezki w uprawie,nielubi duzo nawozow,azot jak najmniej
makro z fireX18 >)
picture.php
 

ufc_boy

New member
Lec? w coco z advanced nutriens i fakt z azotem ostro?nie ale ogólnie wszystko idzie g?adko i ju? wiem ze b?dzie mega kozak. Pzdr
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema majster :D

Zaje-fajne te rosliny masz ...

...dusza sie mi cieszy kiedy oczy widza takie fotki :D poprostu toffam , takie robocze foty bardziej nic macro topow , topy sa super ok ale ta cala otoczka ktora towaqrzyszy temu by ten top powstal , ta gra w stworce ... ohhh -

duzi zdrowia zycze i nie tylko tego do kieliszka :D

ZZ

Esplendor Geométrico - Presión
https://www.youtube.com/watch?v=c18EWdCeniQ
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
zeby nie bylo :)
7 dzien flo.rosliny poprzednio byly wegowane pod ledem i teraz flo hps,rosliny byly wegowane pod 250w przez dwa miechy urosly do 130 cm ,byly trenowane etc.
mam cos co samemu mi sie udalo zrobic.od chddxsdibl x chermddxsdibl x blue tara do gelato 33 x frostbite jest tez pare ostatnich jakich mialem chddxsdibl x ? to sie dowiemy w trakcie kwitnienia,bo niewiadomo bylo czy pylek zadzialal.to tyle.milego ogladania,bede staral sie upladowac raz w tygodniu
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Komp sie rozsypal takze cisne telefonem.na 9 wrzuconych nasion, wyklulo sie tylko 7 z tego jedn zero wigoru. Trzeba pocisnac z prple citi bo sienie kupione w ostatnich dwoch miesiacach.
Dorzucam cos od solfire , runtz w modzie :)
picture.php


Roslinki kwitna juz okolo 6, tygodni
picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Gelato 33 s1 x frostbite

picture.php


Jedna z dwoch (chddxsdibl)x chermddxsdibl x ???
picture.php


Druga
picture.php


picture.php


Sorki ze telefonem
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
witam
mam gdzie rozladowac zdjecia z aparatu ,takze telefon odkladam i porobilem trochu fotek aparatem
uprawy ostatnie robie bez uzycia nawozow w plynie,jedynie humus,batguano.z plynnych jedynie stymulatory lub zymy staram sie uzywac stymulatory ktore tez zawieraja jak najmniej hormonow.produkcja moze i mniejsza .......

picture.php

to jest jedna z tych chddxsdibl*wkradl mi sie error w opisie to jest chddxsdibl x?????)
picture.php


picture.php


picture.php


to jest druga ,wsumie ma 4 sztuki ale tylko 2 mam na flo,jedna z nich co jest na wegu ,wypuszczala mi po 4 galezie na jednym pietrze,po przycieciu zwolnila wzrost i przestala wypuszczac po 4 galazki.teraz zobaczymy co z tego wyrosnie.druga niestety z koncem samym zaczyna pokazywac bananki
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
picture.php


gelato 33s1 x frostbite,mam dwie rosliny,sa to nasiona uzyskane poprzez wypadek ,sfajdal sie frostbite,na dwie ktore wysialem niema hermow,przynajmiej nie zaobserwowalem.jedna jest ciemno fioletowa druga wyrzsza jest zielona .to jest fioletowa
picture.php


jest duza ilosc roslin chddxsdibl x blue tara,niestety nieznalazlem zadnej z phenem fioletowym ze strony bluetara
picture.php


ktoregos dnia powrzucam wiecej.zdrowia


picture.php


picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema bracie :D

Pieknie asz dech mie w piersi lapie i to nie covid a jedynie podziw z tego co sie tutaj w zieleni dzieje hehe Oglada sie z radoscia takie kwiatki :D
Majster robisz lepsze foty telefonem niz ja canonem , tak ze juz wiem gdzie jestem heheh

kocham ,podziwiam , szanuje a czasami nawet i lubie ...:D

picture.php

poZZdro
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
super ,dzieki bardzo
a wiec uprawa dobiega konca ,mysle w ta niedziele sciac wszystko za jednym razem ,dlatego ze na wegu mam rosliny ktore czekaja na flo,i juz maja po 140-160 cm ,bedzie sie dzialo

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


saludos
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
sorki za opuszczenie sie w temacie :) nadrabiam
cos kolo 9 dnia flo ,chyba .rosliny sa mega wysokie . kwitna karma genetics road dawg i biker kush pierwsza wersja i sa dwie tez z tych chermddxsdibl ,
picture.php


picture.php


:skiiing:
 
Top