What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pineapple Express Autoflowering Feminized by Vasy

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pentru că zic si eu ca explo am suito eu cu forța în tren! :muahaha: A înțeles că cu mine la pace nu poate să dea! Cat sunt cu ea numai de iarbă vorbesc non stop si o disperă, așa că a decis să îmi dea pace! Deci toate spre bine! :D
 

VanLife

Member
Ba Vasy, m-ai inspirat cu thread-ul tau.
Am sa imi fac o trusa de "prim ajutor" cu seminte auto pentru situatiile in care ai nevoie urgent de material. Nu stiu de ce m-o mancat in fund sa cresc un strain care dureaza o vesnicie, si eu is nefumat de luni de zile. (bine recunosc ca am mai pufait niste joint-uri intre timp, dar rarut.)
Strain-urile care dureaza mult le pui cand stii ca nu te afecteaza asteptarea, adica ai material engros. Dar data viitoare am sa fiu mai inspirat !

:tiphat:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Sincer nu stiu cu ce te-a ajutat să te inspiri, dar sunt bucuros că ți-a fost de folos cumva! Intradevar auto sunt rapide dar sunt curios ce high au, Da cu mine de pământ sau rămân complet dezamăgit asta rămâne de văzut! Pe viitor voi face mici experimente si o rezervă de semințe! Si poate voi creste o industrială sansemila sub leduri, sunt tare curios cum arată buzi!
Noroc!!
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Ba Vasy, m-ai inspirat cu thread-ul tau.
Am sa imi fac o trusa de "prim ajutor" cu seminte auto pentru situatiile in care ai nevoie urgent de material. Nu stiu de ce m-o mancat in fund sa cresc un strain care dureaza o vesnicie, si eu is nefumat de luni de zile. (bine recunosc ca am mai pufait niste joint-uri intre timp, dar rarut.)
Strain-urile care dureaza mult le pui cand stii ca nu te afecteaza asteptarea, adica ai material engros. Dar data viitoare am sa fiu mai inspirat !

:tiphat:
Baga si tu niste fanleaves-uri in unt :biggrin::biggrin::biggrin:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Salutare , update!

Vârsta: 54 zile!

picture.php



picture.php


picture.php


picture.php
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
De pe sursa de alimentare de la calculatoare vechi! Dar cred că le găsești și separat la vânzare la reparații PC cred! Nu știu sigur daar încearcă! Dacă nu au îți vor găsi câteva bucăți!
 

Jukebox

Member
Am nevoie de unele care sa mearga alimentate direct cu 220v .am avut unele de pc dar s’au ars m’am jucat eu putin cu curentu��.Nu ma prea pricp sper ca nu am spus prostii!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pai aceste ventilatoare merg la curent continuu ! În această formă nu găsești la 220v ! Caută altceva!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Poti gasi si la 220 dar de putere prea mare pt miscat aerul prin box. Eu am unele de 12 cm la 220v, pt servere, dar consuma 48W si culca orice planta mai aproape de 1 m de ele. Mai bine iei un ventilator de perete sau cu clema.. de alea de au si mai multe viteze.
Desi.. e usor sa alimentezi si venturi de 12v cu adaptor.. acum tu decizi cum iti e mai usor.
 

Pillang

Well-known member
Hai vasy, arata-ne ceva fotografii, sint curios, cu marimea nu ai avut succes, dar daca vad bine, floarele au inceput sa ingraseasca. Poate te simti dezamagit, dar vreo 15g o sa ai, dupa parerea mea si si asta e mai bun, ca la un coleg, care acum a aruncat tot gradina in gunoi din cauza neatentiei de nutritient in hydro. (eu, daca cindva ma apuc de indoor cultivation, 100% ca o sa fie hydro)
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Miroase de sparge!Dacă ar fi fost mai mari si mirosul ar fi fost mult mai puternic! Dar deocamdată nu simt nici o aromă cum spun ei de fructe coapte! Pentru mine miroase a iarbă! Vom vedea poate la fumat să se simtă acele arome! Maxim 20g mai mult nu cred! Am cântar le voi cântări în stare verde apoi uscat si vom vedea atunci adevărul!
 

Pillang

Well-known member
Am avut de citeva ori blueberry, dar nici ele nu mirosea afine, doar ceva ce seamana cu fructe dulce. Dar nu conteaza prea mult, sa fie bun la cap :)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Doar unul dintre fenotipurile de Blueberry are gust si miros de afine. Cel cu yeld mai mic, care e si cel mai placut la high.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Daca vreti ceva similar, recomand Mango Cream Auto de la Exotic Seed.

Chiar miroase a Mango si loveste bine :woohoo:

 
Top