What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Any Latvians Here? Latvieši savacas

granjero

Member
oj jau neatceros vairs, sakumaa baigi lasiju un skatijos, tagad vairs nee.
vienkarshi pirmas 2 nedeljas lietoju philips 27W ekonomiskaas spuldzes.
bet nu vinjas ir vairaak zilbaltas nekaa dzeltenas.
Saakumaa svariigi ir baltaaku gaismu, kad zied - oranzhaakajaa spektra daljaa.
 

weedlv

New member
Jā es jau te ar pārlasīju DAUDZ forumus, but tur jau gandrīz tikai par HPS, MH un HID lampām. Vienu dienu biju ielīdis kautkādā web'ā kur bija sarakstīts par Cfl lampu tipiem, bet tagad vairs nevaru viņu atrast :( Un vai tās Cfl lampas 20-30W ļoti uzkarst?

'Warm white' or 'Soft white' 3000 K
'White' 3500 K
'Cool white' 4000 K
'Daylight' 5000/6500 K
Tad vajadzētu priekš Veg vajag vainu Cool White vai Daylight, bet viens pieredzējis audzētājs man teica lai labāk ņem Cool White un priekš Bloom Warm White?
Nu un piemēram veikalā var tak arī paprasīt lampu kādu vajag, bet kātad īsti tulkojas Lumens un Kelvin?
Un tām Cfl lampām vajag kautkādu balastu? Ja ir 4-6 lampas pie 220V ? Un ko īsti dod tas balasts? :redface:
 
Last edited:

granjero

Member
jaa visas parastaas ekonolampas ir 220V.
balasts ir transformators, un vajadzigs tikai gaazizlaades spuldzeem(MH,HPS,dienasgaismaslampaam/ekono), lai taas vispaar darbotos - tas nodroshina pareizas freq/V straavu lai nepazustu izlaades arc(iedomajies to kaa ljoti spozhu metinashanas aparaatu).
ekonospuldzeem arii ir transformators, bet jau iekshaa pashaa lampas korpusaa.
(parasti), bet medz but visadas plakanaas garaas ekonospuldzes kuram vajag aareejo, un vel starteri.

pag tu gribi arii ziedinat ar cfl spuldzeem?
 

weedlv

New member
Nu priekš audzēšanas domāju ņemt Cool White, bet priekš Blooming 2700K tās ir Warm White (viņas ir tādas sarkanīgas)
nurturelite_red.jpg
 

weedlv

New member
Iegādājos 4 Philips 23W ekanomiskās lampas. Ielikšu bildes. Varbūt zinat(i) kādas Color Temperatur (K) viņas ir? (uzkliko uz bildēm lai redzētu lielākas)



P.S No kāda matreāla varētu taisīt reflectoru? granjero kāds tev ir reflectors? bildes vari iemest?
 
Last edited:

granjero

Member
neuztraucies par kraasu, buus ok. Ja nav rakstiits uz kastiites kuraa taas naaca iepakotas, tad to var noteikt tikai ar to aparaatu ko fotografi izmanto.
Savadaak neviens nevar zinaat kaa tur ir. Bet enivei, buus viss labi.

Nee nevaru foto iemest. Man nekaa nav, ir tikai paranoja haha.

reflektoru var ljoti labi uztaisiit no keksu pannas.
 

weedlv

New member
Nu kēksu pannas jau ir dažādas. Es pat nevaru iedomāties kā tev tur viņa ir uztaisīta :D A tev viņa ir nokrāsota balta vai ar foliju? Šodien savienoju vadus priekš visām 4 lampām. Un saliku savā growboksaa :D Baigi gaišs tur iekšā.(cerams,ka temperatūra būs normāla)
Aā! Kā darīt labāk growboxa sienas likt ar foliju vai krāsot baltas? Es lasiiju, ka folijs rada "hot spots" un var apdedzināt lapas?!
 

granjero

Member
hot spoti var apdedzinaat augam lapas, lampaam nekada vaina.
atstarotaaju nevajag ne folliju, ne kraasot, taas keksu pannas ir tadas spidigas, kaa
no skaarda. nu sudrabotas vinjas, kaa follija.

sienas un griestus un griidu growboxam gan nokraaso ar balto mateto kraasu.
 

weedlv

New member
Nu ok tad jau laikam būs jāplēš nost tas folijs :D Bet var jau krāsot arī ar pusmatēto balto krāsu ? :D
p.s priekš Veg mode lampas ieslēgtas labāk turēt 24/0 vai 18/6? Un no kurienes Tu parasti sūti sēklas (ja sūti)?
 
Last edited:

granjero

Member
ja lieto ekonospuldzes tad 24/00, ja uzliksi jaudigaakas tad vari vegot zem 18/6 rezhiima. jo vajakas lampas jo pec iespejas vairaak jaakurina.
pusmateetaa arii der domaaju. principaa galvenais balta hh.

seeklas nepasuutu. paranoja.
 

weedlv

New member
nu ok tad likšu 24/0. Jo labāk man. Savādāk man būtu jāceļas nakts vidū lai izslēgtu lampas un pēc 4h atkal jāceļas lai ieslēgtu. Bet cik es lasīju uz CFL lampām nevar likt Timerus :( Nu ja piemēram es audzēšu White Widow cik ilgi man jāatstāj 24/0?
p.s ar kādām lampām tu audzē? :)
Edit: Ienāca viens jautājums prātā:
Tad kad turēšu 24/0 lampas tad būs silts, bet kad "pārslēgšos" uz Blooming tad jau ir 12/12 un pa tām 12h cik minimālā temperatūra var būt?
EDIT: Liela problēma :D To vietu (web adressi) kur es gribeeju nnemt seeklas aizklapeeja ciet xD :D No kurienes tu njem seeklas?
 
Last edited:

weedlv

New member
Nu, bet ja ir godiigs cilveeks netaisa nekaadus suudus tad policijai nav nekaada iemesla braukt uz maaju. Tagad, kad esmu pasuutiijis pa pastu seeklas kaajas mazliet aukstas palika :D kad lasiiju, ka ir atzinies, ka suutiijis pa pastu :D
 

granjero

Member
nu principaa pastam nav tiesiibu bez prokurora lapinjas atveert korespondenci, taa ka nokjert taadaa veidaa vinji var tikai ja uz tevi jau ir atveerta lietinja.
 

weedlv

New member
Ok:)
A bet tad kad pāriet uz 12/12 režīmu. Kad lampas ir izslēgtas temperatūra nokrītas! Kāda minimālā temperatūra var būt?
 

weedlv

New member
Skaidrs! :)
Veel dazzi jautaajumi.
Kaadu zemi jaapeerk? Kaadu Plant Food vai ko tur labaak nnemt ? Un cik ilgi apmeeram ir taas stadijas, Veg = 4 nedeellas? nu apmeeram.

EDIT: nezini kur latvijā var dabūt HPS lampas ar un Balastus?
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top