What's new

NAWOZY/PODLOZA/SRODKI OCHRONNE

hodowca85

Member
spoko...juz w porządku...,ale to wszystko przez to ,ze ostatnio jestem strasznie wkurwiony na jeden z polskich growshopów.Minęło juz 12 dni od wpaty kasy i nic....poza głupim sciemnianiem z ich strony...(samochód sie spóznia,albo cos)
Zobaczymy jeszcze kilka dni.... i jezeli w dalszym ciagu nic to sorry ,ale pierdolne im taką antyreklamę ,ze juz nikt nic u nich nie kupi.
Uwazajcie na siebie-napewno tez tam kupujecie.

sorry za offtop ,ale musiałem.

E:

Wszystko juz w porządku !Towar przyszedł cały i zdrowy po 13dniach.
Przeprosili za opóznienie i dozucili gratisa i gazetke za czekanie.
HYDROONLINE to jednak porządna firma !
Pozdrawiam!
 
Last edited:
G

Guest

Boost Accelerator (Canna NL)


864.jpg



CANNABOOST to najmocniejszy stymulator kwitnienia firmy Canna, specjalnie stworzony dla szybkiego wzrostu roślin. Zwieksza jakosc oraz ilosc plonow. CannaBoost stymuluje wyksztalcone niedawno kwiaty oraz znacznie zwiększa ich rozmiar w końcowym efekcie. Pomaga również osiągnąć jednorodne zbiory ponieważ kwiat dojrzewa powoli i stopniowo. Czymś bardzo specjalnym w tym produkcie jest to, iż nie tylko daje wyższe plony ale powoduje również lepszy smak.


Juz po dwoch dniach widoczne efekty. odrazu koniczynki zaczely sie zajmowac tym co najlepiej potrafia.czytalem gdzies ze przyspiesza flo jakis tydzien - 1,5 tyg.
 
Last edited:
Ciekawe mam zamiar zakupić ten preparat na mojego outa 08' , pytanie tylko gdzie wyczytałeś że może przyszpieszyć kwitnienie o 1.5 tygodnia ?

Ogólnie co sądzicie, które nawozy prezentują się lepiej Canna czy GHE ?
 
G

Guest

nie pamietam gdzie... w sklepie jakims albo for opisujacym ten produkt
 

Lewar

Member
a dla mnie uzywanie drogich nawozow przeznaczonych do uprawy wewnatrz na dworze mija sie z celem :wave: szkoda kasy panowie, lepiej sprawuja sie dlugoterminowe
 

tredowaty

Member
siema potrzebuje szybkiej rady skonczyl mi sie planton i nie moglem nic dostac tylko cos takiego nada sie NPK 12,5-11-34,5 bo dawno nic nie lalem a chce dzis bna spota ruszyc
pis
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
trendowaty,poszukaj nawozu o nazwie polifoska 6,stosowalem to in w pl dawno temu.granulat w wodzie rozpuszczasz i jazda.nawoz jest rolniczy i tani jak barszcz,polecam szczegolnie outdoor growerom.

Mam teraz zestaw hesi,moze ktos ma jakies doswiadczenia z tym sprzetem?

Peace
 
G

Guest

Z tego co pamietam to ktos szukal bat guano:

http://shop.growshop.pl/katalog/detail/1006/861?GROWSSID=c487da8cbcaad2ab45e7b143a673fdff

Opis producenta:

What plants like best is produced when we are all asleep at night. Bat Guano is the most well-balanced and potent fertiliser that we know. The presence of countless active organic substances and the extremely high phosphor content of bat guano results in powerful root development, fast growth, and finally exuberant flowering.

Bat Guano gives your plants wings!

Usage in full soil: 2 litres per 10 square metres.

Usage in potting soil: 50 litres per 1000 litres.

Aaa.... moze ktos mi wytlumaczyc co to jest nitrogen i jaka odgrywa role? Boli mnie moja niewiedza :D

peace!
 
Last edited:
G

Guest

Jaja robia kury, na pewno nie ja :D @retbatler, sadze ze nie tylko ja sie zastanawiam co to jest nitrogen. Poza tym slyszalem rozne zeczy. Ze nitrogen to azot ale o jakis inncyh wlasciwosciach, albo ze to tlenek azotu i takie tam rozne, wiec torszke oglupialem po sluchaniu takich zeczy :D hyhy... sorka za zamieszanie :laughing:

peace!
 
Last edited:
G

Guest

Ej chlopaki! Mam malego problema na spocie. Na listkach tuz przy szczytach pojawia sie coraz wiecej dziurek wielkosci po pare milimetrow w malych odstepach. Najwyrazniej jakims robaczkom/owadom bardzo zasmakowaly moje pomidory. Niestety nie moge jeszcze zapodac zadnych zdjec. Czy to moze byc mites a moze cos innego? Jak to zwalczac?

:bashhead:

E.: Daje linka do fotki by @Budd - wlasnie o to mi chodzi!!!
http://www.icmag.com/gallery/data/500/20573orient_004.jpg
Swoja droga... piekne krzaki!

peace!
 
Last edited:

Kanaba

Member
Tez tak mialem i teraz znowu to wrocilo, najprawdopodobniej to meszki albo cos podobnego, ale nie przejmuj sie tym, nic sie roslinkom nie stanie, mialem tez na takich malych miesiecznych i wszystko rosło jak powinno, nic sie listkom nie stanie ;] juz nie mowie o roslince :D pzdr
 

rberciol

Member
Wiem ze robie tam dorbne zamieszanie, ale niech ktoś odpowie na moje pytanie, ponieważ pilnie potrzebuje odpowiedzi.

CO polecacie na pleśń? Zobaczyłem, że jeden mały topek miał już pleśń, wiec go urwałem i wyrzuciłem? CZym to popsikać, coś co działa, bo ktoś sie skarżył, że coś użył i kupe dało:)
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Na plesn szczyta nic nigdy nie zadzialalo ani nie zadziala, zadne chemie typu "bravo" "score" itd. zaklecia tez nie zadzialaja. Ani w tym sezonie ani w nastepnym.

Kazdy srodek dziala powierzchniowo i nie dotrze do wnetrza szczyta. Jedyne co mozna zwalczyc to plesn na powierzchniach lisci a i to w indoorze jedynie, w kontrolowanej atmosferze.

Poza tym, teraz to mozna jedynie scinac szybko i usuwac ogniska zarazy przed suszeniem. Tak sie sklada ze w Polsce to juz koniec sezonu outdoorowego i nie ma bata na to. Trzymanie roslin wiecej niz kolejne kilka dni uwazam za bezcelowe.

pozdr, kov
 

rberciol

Member
ktos pisal na forum ze jest cos ze sie podlewa i idzie razem z substancjami w wnetrzu rosliny. A pazdzirenik ma sie porpawic, ma byc chlodniejszy ale sie ma poprawic po paru deszczowych dniach. U mnie jeszcze do konca nie dojrzaly wiec czekam :)

Edit: Przepraszam ten srodek byl na robale
 
Last edited:
Może i ja się 'wtrące' do tematu.
Wiele osób do uprawy outdoor (na zewnątrz) zaopatruje się w takie w nawozy czasem drogie np; Hesi, GHE, PK 13/14, Canna, Biohumus itp. lecz słyszałem że te wszystkie nawozy na outoorze nie są nic warte i stosowanie tych odżywek out mija się z celem że są to nawozy przeznaczone głównie na indoor'a to prawda ? Nie warto używać tych preperatów na outoorze ? Sam miałem na przyszłego out'a zaopatrzyć się w nawozy na veg i flo z firmy GHE lecz moim oczą ukazała się właśnie taka opinia, nie pamiętam co ta osoba dokładnie na ten temat pisała lecz polecała używanie nawozów długoterminowych czy coś w tym stylu (nie pamiętam dokładnie więc moge się mylić) pisał on również coś że lepsze są jakieś azofazki czy coś w tym stylu, co wy o tym sądzicie ? W takim razie jakie nawozy są naprawdę dobre na outdoora i czy te wszystkie nawozy które wiele growerów stosuję i wydaje na nie gruube pieniądze nie są pożyteczne ?

Pozdrawiam.
 

sofronov

Member
co do biohumusa to powiem ci ze w tamtym sezonie używałem,a w tym juz nie. sadziłem w tej samej ziemi i w tamtym roku rośliny wyrosły mi znacznie wieksze niz w tym... wniosek prosty: nawóz działa...
 
Top