What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

S

Szot

siemanko

Plantator: ja miałem od ciebie posadzone jeszcze nl x wczesne i white rhino ale na 13 roslin były tylko 2 dziewczynki. Jeszcze mam pare twoich crosow na outcie i na bank posadze cos indor z tych genow twoich tylko za jakis czas bo po tym growie bede sadził sativa mix od green house i amnesie haze

PS: ten nl x wczesne to musi byc kozak same liscie z meszczaka kopały ostro i pachniały najbardziej ze wszystkich roslin wiec na bank te geny zawitają na indorku u mnie
pzdr
 

hodowca

Active member
Veteran
ECSD x NYCD
75 dzień flo.
od dzisiaj sama woda...

img7445.jpg


picture.php
 

Feel Fine

Member
lr#2

lr#2

Witam po dłuższej przerwie. U mnie spokojnie lr 4 kobiety one men , odpale z nich pestki , na parapecie od 22 kwietnia , dziś w nocy wysadze je na powietrze . U was też ładnie rośnie , dawno tu nie zagladałem , bardzo się tu zmieniło można powiedzieć nie do pozania sporo nowych ludzi no i nowy wygląd.






pozdrawiam feel
 

Silas

Member
Veteran
@PolishBoyfriend: w świetle sodówki wszystko jest żółte ;)
Ale przyznam C99 mają jazdy bo za dużo purpury na nich... niby NPK dobre dostają. Ale chyba niebawem się przesiądę na HESI Coco bo TNT Complex chyba za lichy jest dla nich:D

@Szot: ojj fakt jak na liście tak małych roślin to działanie daje rade:)
 
:jawdrop: Hodowca niezły monster. Prawie jak ta bomba. Czubek się przypalił?

Wszyscy fajnie dają, mam wrażenie że forum rozwinęło się od mojej poprzedniej wizyty, dużo nowych userów fajne foty wrzuca, stare wygi też nie zasypiają gruszek w popiele. K++

U mnie rosną Sdogi F1 i F2, oraz Chemdogi od Hota :)wave:).
Normalnie jak w psiarni jakiejś.
Na jednego chemd. mocno liczę, kwiatki ma małe ale jest mistrzem żywicy, podobnie jak sdog f1. Będzie z niego kupa zabawy.

Około 40 dni.
picture.php

^chemdog^

picture.php

^sdog^
 

pakonopny

Member
Silas bardzo ladnie masz zorganizowana uprawe.
Jedyne co Ci moge doradzic to uzycia odzywek z " prawdziwego zdazenia "
Polecam wszystkie odzywki posiadajace certyfikat OMRI.
W moim wypadku Pura vida z technaflora sprawdzila sie w 100%. Mialem w planie zrobic test Iguana i Advanced nutrients ale po hervescie i po pierwszym tescie dymnym , powtorze jeszcze raz na Pura vida.
Najwieksza zaleta to czystosc smaku , zdrowie rosliny w calym cyklu jak i obfite kwitnienie.
 
P

PolishBoyfriend

Ludzie, czytając samo forum Hyperreal, ja myślałem że nasz kraj jest martwy w kwestii konopnej. A jak patrzę na wasze dziewczynki to wzbiera we mnie duma, mam ochotę wstać i odśpiewać hymn. ;)

Gratuluję roślin, na co nie patrzę (no, może poza raczkującym jeszcze outdoorem :)), to jedno lepsze od drugiego.

@Hodowca
Respect za tamtą roślinę. Wysoka jest? Jak zobaczyłem zdjęcie to miałem ochotę je wydrukować, oprawić w ramkę i się do niego modlić. Totalna rzeźnia!

while(true){ k++; } //że tak powiem ;)
 

hodowca

Active member
Veteran
dzięki ,dzięki.
@Wiesiu tak niestety czubek ostatnio mi się delikatnie przypiekł i to na sam koniec cholera ,ale to kopletnie nic nie szkodzi ,a Twoje "Sdogi" to chyba jednak nie "dogi" ;) hehe -to jest chyba Sour Diesel x O.G. Kush ,ale znowusz te prawdziwe Chemdogi masz super!

@PolishBoyfriend - tak jest dosyć wysoka, ma coś około 150cm wysokości.
 

LDV

Active member
@hodowca

słabe pheno ci się trafiło, albo coś roślinie nie przypasiło.
to co ja miałem okazję oglądać wyglądało o wiele lepiej (a były 3 różne phena) mimo, że było ścięte po niecałych 70 dniach.
 

tredowaty

Member
Witam witam

kolejna udana wyprawa i szybka ucieczka przed deszczem
ach ta pogoda pinkna aż milo się patrzy jak rośnie :D

MxExM i inni
picture.php


OxLr i inni
picture.php


POZDRAWIAM
 

el023

Member
^^ po mojemu większy przypał niż ochrona ..... no ale co ja moge wiedzieć na temat twojego spota, hehe. powodzenia!

dorwe kamere dorzuce coś od siebie, chociaz przy hodowcy to raczej blady bonzai, hehe. szacun!
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Widzialem ktos tam lamie lodyge ,to jest ekstremalna sytuacja :D jak ma lampa spalic topa to lepiej zlamac lodyge zeby zyl bo zyl :D Kazdy tak zlamany top daje marny plon to juz sprawdzone i nie mozna zaliczac tego jako metode treningu takie moje zdanie :D
 
B

bronek

out update

out update

Witam
Maly update. Druga [i ostatnia] partia pestek na tegoroczny out. Po "falstarcie" gdy sparzylem siewki, do kubkow, a pozniej w ziemie powedrowaly kolejne geny wybitnych rolnikow. [K++ Esbe i cala zielona familija]
5xErdbear siedza juz pod sloncem [jah ustrzerz je od zarlocznych saren]
Dzis ostatnie parapetowce leca pod slonko. Nie wyrosly niestety zadowalajaco ja dla mnie, ale dluzej ich trzymac nie moge:
AFG ERDPURT

Northern Light x Critical Mass

Tophaze x ErdpurtGreen

i na koniec zmutowane Diesel Ryder (najprawdopodobniej trafia na "strzerzona ferme", wiec sa to moje niemal pewniaczki):

Pozdro zielona braci, K+ komu moge i dozo na MMM!!
fight :dueling:4 your rights
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
maly up...nie ma sie czym chwalic ale wczoraj troche spedzilem czasu iz robilem nowe dolki na sadzonki...



musze wpasc na miejscowe z pilka i wyciac troche krzewow, maczeta mi sie stepila tak wszystko tam zaroslo chaszczami...ale to sa dobre rokowania bo jak w tym roku dobrze bedzie to kolejny bedzie jeszcze lepszy. jak mowilem nie ma sie czym chwalic ale zawsze cos...kolejne sadzonki w szafce wysadze chyba w poniedzialek i kielkuje nastepne pestki w tym od Hota...podziekowania za nie!!
 
P

PolishBoyfriend

Chwalic sie bedziemy jak beda zbiory :).

Ja moje HG i Shamana wczoraj znowu wypoziomowalem i przycialem stozek wzrostu po raz pierwszy. Za tydzien wrzuce fotki jak to wyglada.
 

Silas

Member
Veteran
@Hodowca...dokładnie SDxOG (SourDieselIBL x O.G. Kush) - na nie właśnie czekam ;)
@PolishBoyfriend...Hyperreal umarł w butach lata temu ;) Haszysz nie umarł ale został przejęty przez typową frajernie
@pakonopny... z prawdziwego zdarzenia ?
hesi-starter-cocox.jpg

Jak dla mnie to jest poziom i reputacja. Ostatnio używałem ich w dziwnych dawkach i nie jako zestaw. Klony już wegują któryś tydzień i wolno w ryj im to idzie...jak się zaiwania zgodnie z tabelką to wszystko jest IDEAŁ!

Widzieliście jak ceny na hempie wystrzeliły? Ja ten zestaw ubiegłego roku kupiłem za 160pln a teraz 235,40zł kosztuje...MASAKRA !
 

el023

Member
silas@ nie zapominaj, ze w ubiegłym roku waluta euro chodziła po 3,2-3,6 pln ... w dobie pompowania kryzysu osiągała nawet 5 zeta. moze wlaśnie to jest przyczyną tak znacznego skoku ceny.
btw te kolorowe dedykowne zestawy kojarzą mi się bardziej z czyms w rodzaju syntetycznych sterydów niż zdrowym żarciem dla roślin... no ale w obecnych czasach cały przemysł spozywczy opiera sie mocno na syntetykach, zaczyna to wszystko wygladać jak w filmie 'skrzydełko czy nóżka" z louisem de fines'em w roli głównej. mimo to uważajcie może, żeby haju od tej chemii nie dostać, bo zapomnicie jak prawdziwe zioło paca, hehe.
pozdro.
 
Top